Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbm mu sve Žoze... pa odigraj jednom muški, zadnje 4 godine bukvalno se zna kako ćeš izaći na jakim gostovanjima... promeni, iznenadi barem jednom! Odigraj na faktor iznenadjenja...
    Loše danas, mada eto kad se pogleda zadnjih pet minuta, može se ali mora da se pritisne i napada. Ali ako ti nećeš da napadaš celu utakmicu osim zadnjih pet minuta i to ako gubis e to je vec druga priča.
    Miki mora podhitno na klupu, čovek je igrač manje vec duže vreme! Danas je bio uzasan, čak vise nego inače.
    Igramo sa Lukakuom ali bez krila, jedino ko se izvlačio u stranu Raško s vremena na vreme. Neću da računam Janga i Valensiju posto nemaju dovoljno podrske od drugih. Svi se zbiju u sredinu i tu se ništa ne može... videlo se i Lukaku da ne može danas, ne može da dobije duel protiv Kristensena ili Aspija... nemoćan je bio, vrv se i on vise umorio.

    Ali eto sad smo barem videli razliku Morate i Romelua... mnogo vise Morata radi i daje vise dimenzija u igri.

    Ovde neću toliko da krivim igrače iako su mogli i morali bolje. Ovo ide na dušu Zozeu i njegovoj jednodimenzionalnoj postavci igre kao i inače.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Pa ko da iznenadi? Sa ovom ekipom na terenu? Pa ne zna se ko je gori. Koliko su Plavci agresivni idu na svaku loptu i ima ih svuda...ko primi od nasih loptu u 16, trojica oko njega..mada da se razumemo... dok ovi nase prime loptu, pa se okrenu oko svoje ose ..gde ce, sta ce..ode voz.
      Ne valja ovo nista. Ne samo sto Pogba nedostaje, problem je sto ostali igraju lose, neki i izuzetno lose.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Bukvalno su nas pojeli na sredini, Morata unistio svu trojicu nasih stopera, Mikija evo prvi put da iskritikujem, katastrofa, nigdje ga na terenu nije bilo, Lukaku osim onog suta apsolutno nista, da bar ima jedan igrac da se kaze da je nesto pokusavao vise, da se izdvoji ali nema ni to..
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Ocajno postavljena utakmica, kao da nista nije nauceno iz one utakmice iz aprila kad je energijom i presingom razbijen Celsi. Svi porazi koje su imali ove sezone su dosli upravo sto ih je neko pritiskao, a mi im bez ikakvog razloga dali loptu i da diktiraju igru. Tu je Murinjova krivica najvise.

          Matic nas je kostao barem boda, jer je van svake pameti pustio Bakajoka da sprinta kroz sredinu i odvuce Smolinga od Morate, a ova dvojica pored njega svakako nista danas nisu igrali niti su pratili igru, tako da je Balji ostao zakopan desno, a Dzons na nekih 30 metara od gola cuvao Aspija. Nikad me nece biti jasno kako profesionalni igraci ne prate ubacivanja protivnickih igraca u prostor. To mi je bas van svake pameti.

          Mikitarjan penzija realno, on ne moze da zagradi Fabregasa, tu je kraj ozbiljnom fudbalu.

          Morata objasnio Murinju i Vudvordu, realno popisao se po njima i dokazao da je bolji all around igrac od Lukakua. Bolji napadac i egzekutor ne, ali bolji igrac svakako. E sad imamo problem Lukakua koji sam znao odma kako ce igrati. Kad ima prostora, kad ima sansu on ce to pretvarati u golove manje vise, kad dodje derbi nece se vidjeti, da zagradi loptu i zadrzi je ne moze, u njegovom posjedu ona ne moze da ostane. I onda udje roviti Felaini i sve sanse koje stvorimo stvorimo zahvaljujuci njemu, sve lopte u vazduhu pokupi, uspijeva da zagradi loptu i izdrzi igraca na ledjima. E to nema Lukaku, to nikad nije imao, to nikad nece imati. Ali Lukaku nije nista kriv, on radi i trudi se koliko moze, igra kako najbolje moze, to sto nije svjetska klasa nije njegova krivica, vec onih u klubu koji su mislili da jeste. Da bi ti Lukaku bio prvi napadac ti moras da imas dosta prostora, kretnji naprijed, da igras brz fudbal, sto mi svakako niti mozemo, niti ovaj kadar to umije da igra. Barem ne ako na terenu nisu Martijal i Rasford, a nikad nisu, barem od pocetka.

          Ipak i pored postavke opravdanja nema sto nisu imali nikakv posjed i sto nisu sposobni da svezu tri normalna pasa. I pored takve utakmice malo srece je falilo da se osvoji bod. Ali da je ovo dobro, nije. Bice svakako bolje sad kad se vratio Felaini i kad se vrate ova trojica, i svi moraju odma u prvih 11, jer ce barem Pogba i Matic moci da prenesu loptu, izdrze duel i daju pas za ofanzivce. Sem Hadersfilda rekao bih sve po planu i programu. Mi sa bridza nikad nista ne odnosimo, pa nismo ni danas. Obicno bod u sezoni protiv Celsija osvajamo, oni su nam najtezi protivnik ubjedljivo.

          Ipak gadna njuska taj Konte bas iako je Celsi potpuno kul ekipa. Na kraju nije htio ni da se pozdravi kao covjek. No ko ga jebe, nece se svakako predugo zadrzati u PL.

          Pauza nam je sad bas dobrodosla.
          sigpic

          Comment


          • Doziveo sam jedan moment of enlightening i pustio suzu kad sam skapirao da mi sa Maticem, Felainijem i Ererom jurimo rezultat. Na terenu 1 od 11 igraca zna da doda korisnu loptu u prostor. Bas onako jedna lepa situacija za plakati.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Smatram da Murinjo nije kriv za ovo. Mi prosto nemamo igrace koji mogu parirati Celzijevim i jedini nacin da izvucemo nesto iz ovakvih utakmica jeste da se branimo i sansu trazimo iz kontri. Arsenal, Liverpul, Totenhem, Mancester Siti, Celzi, svi oni imaju bolje pojedince od nas. I takodje, svi oni imaju bar dva igraca na terenu koji su sposobni da povuku loptu i zadrze je kod sebe duze od 5 sekundi... mi takvog osim Pogbe nemamo. Miki i Erera su katastrofalni. Niti jednom nisu uputili koristan pas, niti jednom se nisu usudili da krenu napred... Pod hitno nam treba jedan superstar, jedan igrac koji moze individualnim kvalitetom da se istakne...
              Manchester United Serbia

              Comment


              • Meni se cini da smo razbili mnogo bolji Celsi od ovog trenutnog, sa naravno potpuno drugacijim pristupom. Samoubistvo je dati im loptu i da diktiraju igru, pa Roma je u dva navrata pokazala kako se igra protiv njih.
                sigpic

                Comment


                • Nije problem u igracima u ovakvim utakmicama nego u pristapu, i to je sasvim jasno.

                  Taj Celzi je neki dan bio razbijen od Roma ko iz sale, ti isti igraci, a danas su plesali pored nasih, vise zelja i kukavicnost Moua...

                  Jebiga, proslo je vreme kad nisu se titule dobijale u derbijama. Sada imas 12 utakmica derbi.

                  Comment


                  • Carragher: “United were playing with 10 men with Mkhitaryan on the pitch.” #mufc
                    Manchester United Serbia

                    Comment


                    • Mikitarjan nema sta da trazi ne na terenu, nego ni medju rezervama do januara. On je najgori igrac kojeg sam u zivotu vidio da igra za Junajted. Ne da je u klubu, da udje ponekad, pomalo, vec da stalno igra, da je prvotimac. On nije ni duh, duh barem ne odmaze, on apsolutno nista ne radi i nicemu ne sluzi, ne moze loptu da zadrzi ,ne moze pas da da, ne moze duel da dobije, ali od danas sam ubijedjen da mu je vrijeme da se pakuje i ide za Kinu ili MLS. Ako tebe jedan raspali Fabregas raznosi u duelu onda ti vise nema sta da trazis u ozbiljnom fudbalu.

                      Daj tog Ozila u januaru, gore od ovoga sigurno ne moze.
                      sigpic

                      Comment


                      • I samo ovo, ne znam koji je cilj Murinja igrati na 0-0 uvek u derbijama, evo to ne znam. Ovo nije zatvoranje pa igranje na kontre, ovo je klasicno igranje na 0-0 ali uvek. U prvom ako se uradi nesto na kontre dobro, u drugom ne ni gledaju ka napad.

                        Taj jedan bod ti ne nosi nista psihicki u ekipi, igraci su dominirani od protivnicke ekipe, ne verujes im uopste da mogu da pobjede, ne znam, veoma lose.

                        Nista od titule PL, ja sam se pomirio sa tom. Em je Siti brutalan, em Mou nece osvojiti vise od 4 boda na gostovanja u derbijama.

                        Comment


                        • Originally posted by CoaDevil View Post
                          Smatram da Murinjo nije kriv za ovo. Mi prosto nemamo igrace koji mogu parirati Celzijevim i jedini nacin da izvucemo nesto iz ovakvih utakmica jeste da se branimo i sansu trazimo iz kontri. Arsenal, Liverpul, Totenhem, Mancester Siti, Celzi, svi oni imaju bolje pojedince od nas. I takodje, svi oni imaju bar dva igraca na terenu koji su sposobni da povuku loptu i zadrze je kod sebe duze od 5 sekundi... mi takvog osim Pogbe nemamo. Miki i Erera su katastrofalni. Niti jednom nisu uputili koristan pas, niti jednom se nisu usudili da krenu napred... Pod hitno nam treba jedan superstar, jedan igrac koji moze individualnim kvalitetom da se istakne...
                          Kako nije kriv? Potrošio je pola milijarde i dovodio sve igrače koje je želio osim perisica
                          On je gradio ekipu da igra ovakav antinogomet, mogao je dovesti drugačije igrače ali to je njegov izbor
                          On je doveo ovog Mikija koji je najgori na terenu


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • briši ovaj post, stavio sam ovaj post u drugi
                            Last edited by Busby Babe; 05-11-17, 20:10.

                            Comment


                            • Originally posted by reddevil96 View Post
                              Kako nije kriv? Potrošio je pola milijarde i dovodio sve igrače koje je želio osim perisica
                              On je gradio ekipu da igra ovakav antinogomet, mogao je dovesti drugačije igrače ali to je njegov izbor
                              On je doveo ovog Mikija koji je najgori na terenu


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Što je najgore od svega, nije ni doveo igrače da igra antinogomet, a igra ga. Doveo je Mkitarijana da mu igra antinogomet...

                              Comment


                              • Originally posted by nine33 View Post
                                Bukvalno su nas pojeli na sredini,
                                Mi smo sami pojeli u sredini, to je ispravnije reći.

                                Izašli smo sa 3 igrača u celoj sredini, bez krila, a od toga je jedan Mkitarijan koji ne postoji na terenu, praktično odmaže.
                                Znači naša sredina je brojala 2 igrača. Ali ne ono 2 centralna veznjaka kad kazes pa imaju i ofanzivne vezne i krila.
                                Ne, mi smo bukvalno imali taktiku da izmedju odbrane i samog špica napada imamo 2 igrača na terenu.

                                Apsolutno Murinjov poraz.

                                Treba šamarati Murinja samo tako. A sutra da dobije otkaz, ne bih mi bilo krivo pa i sve da garantuje titule.
                                Poserem se ja na to, kad on svaki derbi igra sa 5 defanzivca bez želje da se stvori nešto u napadu.

                                Neću da gledam Unitedov fudbal samo protiv ekipa van top6, a da unapred razmišljam da ove derbi utakmice nisu vredne gledanja. Ne znam kakav mu je ugovor, ali nakon ovo sramotnog pristupa u derbijima, sačekao bih ga na prvom debilnom gestu i nekom kurčenju i ispraznio bih mu kancelariju u Carringtonu.


                                Prepuštamo ekipama koje nisu ni bolje od nas da nas nadigravaju.

                                Ovo danas je bilo sramota. Igraš 5-3-2, trojka u sredini, raspali Mkitarijan i Erera, gde Mkitarijan apsolutno ne postoji i igrač manje je, praktično smo igrali sa 2 igrača u sredini.
                                Prepuštaš svesno protivniku, da ne baš najbolji Chelsea izgleda kao najbolji Real....

                                Saosećam se sa Rashfordom i Lukakuom, frustrirajuća postavka igre za njih.

                                I zaslužuje da ga razvlače po medijima svi, počevši od Bobby Charltona i Fergija (mada znam da to neće da se desi).
                                Ali bih voleo da se desi. Da se malo osvesti da je on samo običan portugalski plankton u odnosu na klub u kojem je menadžer.


                                I btw, ako navijaci drugih klubova trabunjaju i stalno malo po malo preuveličavaju cifru, koliko je potrošeno, ne moramo i mi to da radimo.

                                Mourinho je potrošio za 2 leta nešto manje od 300m, kakvih crni pola milijarde....
                                Last edited by Busby Babe; 05-11-17, 20:10.

                                Comment

                                Working...
                                X