Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andre Gomes daleko bolje resenje od Renata koji je jos sirov talenat poprilicno, plus nenormalno skup.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Zato nas samo moze spasiti fijasko u ove zadnje dve utakmice prvenstva plus finale kupa i ako tu ne napravimo nista moze biti najbolja stvar koja se desila Junajtedu u poslednje tri godine.
      Glupo zvuci ali je tako.
      sigpic

      Comment


      • Nisam za Gigsa naravno, Murinjo je slobodan i moramo da ga uzmemo, ali cini mi se da necemo, posle ovo sa Sancesa danas...

        Sta ce biti ako ostane LVG?
        Jeste on radi za akademiju i unosi igrace u prvi tim (ne namerno naravno, ako nije bilo povreda vidjeli ne bi prvi tim ni Rashford ni Fosu Mensah), uzima igrace po njegovom ukusu a danas njegov Mancester Junajted igra utakmicu SEZONE za TOP4, meni je to dovoljno koliko taj covek moze u ovom trenutku. Koja je garancija da bi svi ti igraci igrali neku ulugu sa novim trenerom? Ne moze se tako gledati...
        Trener Mancester Junajteda mora da osvaja trofeje, Mojes nije osvojio sutnuli su ga, LVG takodje nije i ne znam sta se jos ceka.

        Comment


        • Anthony Martial has travelled with the squad & faces a late fitness test to determine his availability to play at West Ham. [guardian]
          Inace Martijal se forsira nenormalno, previse je ovo.
          sigpic

          Comment


          • Sto je vama zapravo glavni razlog zbog kojeg ne zelite Moua? Samo nemojte rec medijski cirkus jer svaki trener radi cirkus na svoj nacin. Takvog trenera se ne odbija. Covjek garantira trofeje gdje god dode.

            Comment


            • Mi zelimo Murinja , ali unutar kluba se igraju neke igre ocigledno

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Mi zelimo Murinja , ali unutar kluba se igraju neke igre ocigledno
                Koliko ja vidim po netu velika vecina vasih navijaca ga ne moze ni smislit. Sta ja znam mozda na ovom forumu mislite drugacije.

                Nije me bilo neko vrijeme, a vjerojatno ce me opet potjerat uskoro pa nemam dojam kak mislite.

                Recimo na svim ostalim mjestima su mi navijaci vaseg kluba aplaudirali kad bi Fellainija nazivao deblom i vrjedali ga opetovano, a ovdje sam napadnut za takve komentare. Ovdje se ocito za mnogo toga misli drugacije.
                Last edited by Henryj; 10-05-16, 18:11.

                Comment


                • To su ti navijaci i opsto fudbalskih fanova koji Murinja ne zele zbog "antifudbala i sl. sranja", a ne gledaju siru sliku.

                  Comment


                  • Pa nesto ne bih rekao, red cafe i red issue je uglavnom za Murinja, mada rc nije bas bio dok su bili slobodni Gvardiola i Anceloti.

                    Felaini moze da bude deblo iliti drvo kako ti kazes, ali je kao takav mnogo vazan za Mancester Junajted, kao sto smo vidjeli u ove dvije sezone mnogo vazniji od nekih koji kao fudbal imaju u malom prstu. Taj Felaini je borac, nije pizda, prljav je i gine na terenu, ako treba sve ce pobiti da dodje do lopte. Takvi se uvijek cijene. I opet ce ga prvog cerati iz kluba, a medju najboljim i najinfluetnijim igracima Mancester Junajteda je u ove dvije sezone i mnogi su prije njega zasluzili ispisnicu.
                    sigpic

                    Comment


                    • To dovoljno govori o klubu i Van Galu, nego o Felainiju, sto je surova realnost. Na 3 ocajnih odigra 1 dobru utakmicu.

                      Comment


                      • Sad bi ja rekao neku u svom stilu, ali dobit cu bananu za to. Ajmo probat neku crkvenu verziju po psu bontona.

                        Izrazavam negodovanje sto se igra Uniteda temelji na tako neplemenitom igracu i sto je tako neplemenit igrac bitna stavka u danasnjem Unitedu koji se bori da ude u top 4 u cemu mu nekadasnji rival i takoder raspali Arsenal pomaze. Fejspalmam ti ja takav United (ne znam bolju rijec od te ubacit, inace bi rekao onu koja pocinje na j) u kojem neki tamo Fellaini ima jaku ulogu.

                        Ja se sjecam nekog drugacijeg Uniteda u koji puluraspadi style Fellaini ne bi ni prismrdili. Keane je bio borac i zivotinja, ali je znao igrat nogomet. Fellaini je samo thug koji izade da tuce.

                        Comment


                        • Pa eto tu Erera, Snajderlin, Mata pa sto ne igraju bolje? Ne drzi ih Van Gal na golu, nego tamo dje im je prirodna pozicija, ili ja propustam nesto? Od svih njih zajedno je vazniji Felaini. Je li Felaini kriv sto su oni underachieveri? Ili sto je on overachiever? Jer covjek kad je u sredini gazi, kad je u napadu gle cuda ima problema, ali kad je na sredini on je veoma, veoma vazan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa i ja najvise krivim Matu, on je po meni bivsi fudbaler, nema sta traziti u ovom nogometu. Ali i cela postavka igre je ocajna, ne mogu igraci biti krivi 2 sezone jebes ga. Kad Felaini igra u sredini koristi se sav njegov kvalitet sa dugim loptima koje prihvata i spusta. Evo na primer Memfisa, cim je usao u formi sedi na klupi, Lingard ocajan igra. Sto se ne koristi stil koji odgovara vise Runiju, Memfisu, Marsijalu, Ereri, brz fudbal.

                            Comment


                            • Veelika većina navijača želi Murinja, na Redcafeu je nekih 90% navijača glasalo za njegov dolazak, ali navijači se ne pitaju. Nema veze što zbog Van Gala gubi svako od nas 10 godina života, u klubu se ne bave time.
                              Ovo što kaže Srdjan je tačno 100%, ja mislim da će jedino tako otići Van Gal. Suludo je navijati protiv svog kluba, ali ovo je posljednja šansa da se dovede Murinjo i ako se to ne desi, prvo ćemo sledeće sezone biti ispod svih rivala, a onda na ljeto 2017. razmišljati o treneru, dovesti nekog pogrešnog i produžiti agoniju. Ne mogu da vjerujem da se ovom odlukom (ko će biti menadžer od juna) rješava sudbina kluba i da Vudvord i ekipa ne mogu da urade najlogičnije i dovedu Murinja. Što i govori koliko se neplanski i pogrešno radi u Junajtedu već dugo vremena. Ili to ili neki ne žele da klub ponovo krene pravom pravcu i da Ferguson ostane legenda i da se o njemu priča narednih 30 godina kao o Titu, dok Junajted propada.
                              Razočaran sam ne dovedemo li Žozea, odbio je Real (bar navodno) zbog Junajteda, želi da se vrati i sam u vrh, klub želi da zadrži Van Gala koji bi i onako otišao za godinu dana. Nevjerovatno.

                              Comment


                              • Kod nekog drugog menadzera bi ti isti igraci prekucavali ligu a eto kod LvG ne mogu izaci na kraj sa Noricom, Aston Vilom i ostalim.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X