Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Ne znam dal je neko pisao i dal ste ispratili pricu o Murinjovom shhh, al na kraju je ispalo da je ucutkivao nase navijace jer su zvizdali kad je Rasford izlazio i Toni ulazio.
    Originally posted by Erik View Post
    Cekaj, Murinjo je ono shhhh na kraju tekme uputio navijacima???

    Ok...
    ....
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Ok, a sledece sezone Pereira i SMS u rotaciju. MekTominej kao 5i naravno.
          sigpic

          Comment


          • Ljudi kada se tačno vraća Pogba?? I Felaini, Kerik? Jbt zdrave imamo Matića i Ereru, umrijeće nam do decembra ako budu stalno igrali.

            Kad se vrate ta trojica + Ibra ima da prodišu Matić,Erera i Lukaku, što je preduslov da išta uradimo jer inače bi bili istrošena ekipa u drugom dijelu sezonu. Treba razmisliti i o pojačanju u januaru ako se nastave povrede posebno na tih par osjetljivih pozicija.

            Comment


            • Mislim da Kerik ove sezone nece skoro ni igrati, mislim da je potpisao ugovor da vise bude tu zbog ljudskog faktora.

              Pogba je navodno imao privatnog trenera sa kojim je radio mimo Murinja/kluba, navodno je od preopterecenja i zaglavio sa ovom povredom. Moguce da je on i oporavljen ali da ga Mo ladi, jer je popizdeo. Ko zna. Ima dosta teorija o njemu.
              sigpic

              Comment


              • Pa dobro, tako nekako sam i očekivao što se Kerika tiče, godine su to jbg, ali opet je lakše kad znaš da imaš u rezervi iskusnog fudbalera da odigra neke minute kako bi odmorio Matića nekad, npr kao što bi vjerovatno sinoć bilo da je Kerik spreman.

                Prebitan nam je Pogba a ne znamo kad se vraća, valjda će kroz par sedmica, u decembru imamo utakmice sa Arsenalom i najbitnije sa Sitijem, novembar možda i proguramo bez njega, decembar nećemo.

                Comment


                • Zar nema Fela plave pramenove? Ne lici mi nesto na njega, plus su mu noge bas pretanke. Uostalom, rece Mou da im je veca sansa njega da dovedu nego Felu.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • I meni djeluje da nije Felaini.
                    Tek sad nema trika da ga Zoze pusti kad je ovako poceo sezonu i okrenuo i navijace na svoju stranu, nevjerovatan uspjeh. Ja sam prvi koji sam ljetos bio da ga prodaju ali me razuvjerio sa nastupima ove sezone, svaka cast.
                    Bilo bi lijepo da zaigra Pogba protiv Celzija, Erera je u totalnom k... pa ne mogu ni ocekivati da ponovi proslogodisnju partiju protiv Azara.
                    Steta pa ce Zoze izaci sa istim pristupom kao prosle sezone, Celzi je itekako ranjiv


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Nije stvar da li ce ga Mou prodati ili ne, njemu istice ugovor i slobodan je da pregovara sa drugim klubovima, tako da se tu klub ne pita nista, ukoliko ne potpise novi ugovor naravno.

                      Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma dobro neka i ide, samo da ga apgrejdujemo nekim mladjim .

                        Nego da li bi pre stavili Skota pre Andera protiv Celzija?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Nije stvar da li ce ga Mou prodati ili ne, njemu istice ugovor i slobodan je da pregovara sa drugim klubovima, tako da se tu klub ne pita nista, ukoliko ne potpise novi ugovor naravno.

                          Tapatalk
                          Ne sme pre januara a do januara potpisuje novi

                          Originally posted by Erik View Post
                          Ma dobro neka i ide, samo da ga apgrejdujemo nekim mladjim .

                          Nego da li bi pre stavili Skota pre Andera protiv Celzija?
                          E vidis problem je sto su nam to jedini izbori

                          Mada moguce da ce igrati obojica ako su Pogz i Fela neoostupni.

                          Sto se tice SMS-a, nesto nisam siguran da bi on pristao na rotaciju.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Odgovor sezone
                            Mourinho's great response to one reporter
                            He was asked how much United have grown since they last played Chelsea:

                            “Maybe Rashford - two centimetres. Scott McTominay - three,”
                            sigpic

                            Comment


                            • Kada Vladan procita sta je Sautgejt rekao o Smolingu i zasto ga nije stavio na spisak...

                              Spoiler
                              "I have huge respect for Chris. He is a player playing at a big club," said Southgate. "We want to play in a certain way and the players I have brought in I want to see using the ball from the back and building it up in a certain way.

                              "And that is a style thing I want to look at. I know what Chris can do.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bas smaraju sa tim stoper mora imati pas kao Pirlo, uvek bi radije imao na stoperu Smolinga nego Stounsa npr, da ne kazem da ispada da danas Vidic ne bi imao mesta ni u jednom klubu da igra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X