Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio je ok defanzivno danas, oduzeo je nekoliko lopti, ispratio kad su Balji i Valensija zaspali ali da, trebalo je dovesti Fabinja ljetos, a ovoga dati Barseloni za 100 miliona.
    sigpic

    Comment


    • Ne zavrsava taj svoje jos u Junajtedu, najbolji igrac nas prosle sezone, nekako je tiho poceo bas ovu sezonu, bukvalno svaku utakmicu koju je igrao, mada i dolazak Matica ga je bacio u drugi plan potpuno, krivo mi sto nije dao gol danas, odlicna sansa je bila, ali doci ce i to, bice Ander onaj stari siguran sam.

      Pisao sam na PL topiku, suvise lako se Juve odrekao Lemine, danas i prethodnu svaku utakmicu bio je odlican, ako bi ostao zdrav i nastavio ovako, sto da ne pogledati ga, za tu neku bekap opciju odlican.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Mislim da je Murinjo dobio crveni zato sto je utrcao na teren kako bi pocerao Valensiju nazad kada je ovaj previsoko izasao.
        sigpic

        Comment


        • Ma on uopste ne moze da se snadje u ovoj ulozi, nedefinisan je totalno na terenu. Sta reci kada je Felaini ispred njega i sta reci kada Felaini igra bolje od njega... Jbg, sam si rekao dolazak Matica je njega bacio u drugi plan a ja bih dodao ne u drugi, vec u sporedni totalno, "izlazim iz kadra skroz" plan.
          sigpic

          Comment


          • Kako se ovde brzo igraci otpisuju. Pricao sam kad se Pogz povredio da bi trebali Fela i Matke da igraju. Ne zato sto je Erera u losoj formi nego zato sto je jedino logicno da njih dvojica igraju jer u tom pivotu neko mora da doprinosi u poslednjoj trecini.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Random post?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama
                Salah 2 grama mozga nema,

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                Spijuniras temu, a, a?
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Sta se nas tice Salah [emoji3]

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • https://twitter.com/utdxtra/status/911636380492627968
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Sta se nas tice Salah [emoji3]

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Ja se izvinjavam, verovatno je neko postovao u temi ovde, pa umesto u Live sam ovde. Ovaj poslednji update na ttu me skroz izbacio iz takta.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Lukaku nakon što je sudija danas označio kraj utakmice : https://media.giphy.com/media/l1J9uM...G64g/giphy.gif

                        Stalo mu je mnogo, to je dobro vidjeti, a i našpanovan je

                        Ružna pobjeda danas, no nema veze, takve su nužne kada se hoće otići do kraja sa najvećim uspjehom. Jones sjajan.

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Ja se izvinjavam, verovatno je neko postovao u temi ovde, pa umesto u Live sam ovde. Ovaj poslednji update na ttu me skroz izbacio iz takta.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          Ma salimo se ....sve je to normalno..tako je moj post prvi ovde, a nije bilo uzivo komentarisanje (o ovome sam vec pisala)....umesto u MU temi zavrsio u NU....valjda zbog onog Junajted nisam ni citala sta pise ispred. Zamisli sad Magsa kada je citao taj poduzi post...mislio vrv koja je ovo budala...a ukapirala sam to tek posle ihhhaaaaaa dana..mozda i meseci [emoji3]

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Ma on uopste ne moze da se snadje u ovoj ulozi, nedefinisan je totalno na terenu. Sta reci kada je Felaini ispred njega i sta reci kada Felaini igra bolje od njega... Jbg, sam si rekao dolazak Matica je njega bacio u drugi plan a ja bih dodao ne u drugi, vec u sporedni totalno, "izlazim iz kadra skroz" plan.
                            Stoji sve ali pricati o prodaji njega, koji je prosle sezone bukvalno bio srce i dusa tima, samo zbog loseg pocetka, tj neadaptiranja i loseg snalazenja u malo drugacijoj postavci i novim igracima, bas ne ide. Sto je pricao @BB na drugom forumu, u buducnosti on ili Bailly, jedan od njih novi kapiten Junajteda.

                            Ima ove sezone meceva koliko ocemo, bice prilike za sve i ja vjerujem u Andera, to je takav lik jednostavno, nema predaje nikad, pravi onaj zakleti Junajtedovac, zna sto je klub i sto su navijaci, bice on opet pravi, pa neka Barsa nudi 100 miliona, zna se kakav odgovor ce dobiti.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Pa mi ako odbijemo ponudu od 100mil za Andera Ereru smo kolektivno zreli za eutanaziju.

                              Drugo, kako ce biti kapiten? Sa klupe? Ono kao Ronaldo sto je bio selektor poslednjih 5-10 min finala EP?
                              sigpic

                              Comment




                              • tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X