Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://metro.co.uk/2013/07/11/liverp...uarez-3878799/
    Evo mislim da je Yilmaz prvi pik ako Suarez ode.
    Ocekujem od Sterlinga duplo bolju sezonu nego proslu, previse je bio nekonstantan.

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Bernard da izbaci Coutinha iz prve, a Freskaro?

      Doduse moze Coutinho i krilo igrati.
      Pa Bernard igra najvise levo, odlicno bi se uklopio s obzirom da bi onda Coutinho mogao da dominira na 10-ki.
      Kocka jeste, ali se na duze staze moze isplatiti. Ja sam se zaintrigirao kada sam jos ranije cuo za njega, pa sam pogledao par meceva u CL. Momak stvarno ume sve sa loptom, i neverovatno je eksplozivan igrac. Odlicna pas igra i vrlo kreativan. Ma mislim se, nije momak za dzaba dobio poziv za Brazil, plus dobija vise sanse nego Moura.
      Trebao bi BR da se potrudi oko njega, pogotovo ako Luis ode, tek onda bih ga doveo.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • http://www.liverpoolecho.co.uk/news/...ration-5070660

        Pocelo demoliranje obliznjih kuca, projekat je poceo...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ansfer-2045717
          Ako ode iz Liverpoola i potpise za neki engleski tim ispace najveca p**ka...mada nadam se da nece.

          Comment


          • Pic#a je on vec sada, takav je karakter. Kao sto je to i RvP, i Runi, i Baloteli, ali prebise sve cetvorica. Svako bi ih pozelio u timu...
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • http://www.caughtoffside.com/2013/07...stian-eriksen/
              Bilo bi dobro da za nas potpise, mada vise bi voleo Jermena nego Eriksena ali posto je ovaj otisao u Dortmund onda moze ovaj.

              Comment


              • Evo sta kaze BR za Suareza...

                "We communicate in some way nearly every day either through text or conversations. Over the course of the last few months and towards the end of the season there has been a lot of speculation with Luis, but the fact is it remains the same.

                "We value the player. He had a terrific season for us last year and showed his qualities. Since then I've been in communication with him through texts and conversations on the phone and it [the situation] is pretty much the same. He is a valued player. He is an absolute magician on the field.

                "Luis is a real competitor, a real winner. He wants Liverpool to do so well but, like every player, every manager, and more importantly every football club, they want to be working at the very highest level.

                "At the minute he is on a break, he is relaxing with his family. We are in constant communication. He has got three years left on his contract, we don't want to sell him, and we hope everything will be fine for the summer.

                "We want to bring in few more players to reinforce the group and we think we can put up a real fight next season."
                Dakle i pored ovih spekulacija, BR insistira da je situacija ista kao i pre...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Freshko, ne stizem da pratim ove po Twitteru ovih dana. Jel se naziru neka imena posle propalog transfera Mkitarjana?
                  sigpic

                  Comment


                  • Usao u pricu opet Eriksen, a De Boer izasao sa izjavom kako ne bi treba u LFC da ide, jer nije fit za sistem igre. Realno je u pravu, Eriksen je slab u presing igri... Stopera nigde na vidiku, u svakom slucaju tiho...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ne znam sta cekaju, Tobi se prakticno sam nudi.

                      Bio sam kod druga sinoc, gledao neke snimke na Areni. Dobar onaj Bernard, cini se kao dobar fit ali opet je to juznoamericki fudbal jebem li ga, pitanje koliko bi se brzo uklopio.

                      Ajaks igra slicno kao i mi ali PL i Eredivisie su ogromna razlika kad je tempo u pitanju. Mada sam prilicno siguran da se Eriksen kod nas lagano uklapa jedino sto mi deluje da bas i nema to sampionsko u sebi. Opet, klasa za vecinu nasih igraca. Uklopio bi se, ni mi ne igramo presing vise toliko, u drugom delu sezone je to Brendan malo smanjio a pojacao tranziciju i to je donelo dosta bodova. Nasao covek balans, sad samo da usavrsava.

                      Dosta ljudi iz kluba i bliskih klubu su bas zadovoljni Aspasom i Albertom.
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...erweireld.html
                        A sta smo mi ? Nisam ga u opste pratio jel vredi sta ?

                        Comment


                        • Manje od sedam miliona funti za ovakvu masinu

                          Ali evo vidim nece on kod njih da igra , pametno , zasluzujes ti jaci tim majstore
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Suso zvanicno na season-long pozajmici u Almeriji. Almerija od ove sezone u prvoj ligi spanije, nadam se da ce dobiti na iskustvu.
                            Treba mu utakmica, samo se nadam da nece ispasti sa njim kao sa Pachecom.
                            Last edited by Scouser; 12-07-13, 19:06.

                            Comment


                            • Gameday at last!!!! Da li se vec znaju sastavi?
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • 22 Mignolet
                                38 Flanagan
                                5 Agger
                                4 Toure
                                14 Henderson
                                24 Allen
                                20 Spearing
                                11 Assaidi
                                29 Borini
                                44 Ibe
                                10 Coutinho

                                Od pojacanja samo Minjole pocinje

                                Subs: Ward, Johnson, Skrtel, Wisdom, Robinson, Lucas, Alberto, Pacheco, Aspas, Sterling, Downing, Kelly
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X