Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www1.skysports.com/football/n...e-to-Liverpool

    Dakle jurili smo Balazsa sada u januaru iako to niko zivi nije objavio... Kako on kaze, Dinamo nije hteo da ga pusti...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      http://www1.skysports.com/football/n...e-to-Liverpool

      Dakle jurili smo Balazsa sada u januaru iako to niko zivi nije objavio... Kako on kaze, Dinamo nije hteo da ga pusti...
      Kao sto smo mi jurili Mamaeva pre 2-3 godine a to se saznalo tek pre 2 nedelje.
      sigpic

      Comment




      • Hm, Xavi iz Walesa, kako ponese titulu najboljeg ispred Balea.

        Nego vezano za ovu kladioničarsku aferu, kako se ljudi napale, a mnogo puta je ponovljeno da Liverpool nije imao nikakve veze sa time, odnosno da nije bio upućen u radnje singapurske mafije i Debrecena. Ali bitno je da je riječ o velikom engleskom klubu pa da se pravi buka, kako bi novinari imali šta pisati.

        Liverpool's 2009 Champions league tie against Debrecen is alleged to be one of 380 European games under suspicion of match-fixing.

        A Danish newspaper claims it has been confirmed to them by Europol **** - but stressed Liverpool are under no suspicion.

        Liverpool won the match at Anfield when Debrecen goalkeeper Vukasin Poleksic parried a shot from Fernando Torres, which fell to Dirk Kuyt.

        However, Poleksic was allegedly paid to ensure there were more than two goals in the match, which he failed to do as Liverpool won 1-0 despite having seven shots on target.
        Tragikomično.
        Last edited by Merlin; 05-02-13, 16:47.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Selvi upravo dao gol za Englesku U21 reprezentaciju. U startnoj postavi jos Henderson(kapiten), Vizdom i Robinson.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Selvi upravo dao gol za Englesku U21 reprezentaciju
            Prije toga promasio nemoguce.

            Wisdom konacno na CB, igra odlicno za sada, Hendo sefuje veznim redom.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Nisam se odmah ukljucio, nisam video taj promasaj i Insov prvi gol.

              Hendo je tata veceras za sve na terenu, potvrda odlicne forme. Coveku je mesto na klupi u A timu, u prvoj naravno Stiv, Lamps i Dzek, bar bi trebalo tako.

              Ovaj Smit je dobar bek a nadam se da ce uci Vil Hjuz da ga vidim malo, ono do sada sto sam video je vrlo interesantno. Ima visinu od 185 i dosta je brz, dobro kontrolise loptu, pas tu i tamo. Mislim da bi mogao od njega da se napravi dobar zadnji vezni koji lagano iznosi loptu. Povezivao se s nama ali mislim da bi Derbi sigurno trazio 6-7 miliona koliko ne vredi trenutno.
              sigpic

              Comment


              • Mogao bi Brendan da proba Wisdoma u narednim mecevima da upari sa Aggerom...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Mogao bi Brendan da proba Wisdoma u narednim mecevima da upari sa Aggerom...
                  Razmisljao sam i ja o tome pre meceva sa Arsenalom i Sitijem i onda legenda odigra onako. Tako da nista jos uvek.

                  Ja bih uzeo Nejta Klajna iz Sautemptona kao backup Dzonsonu jer su isti profil igraca i decko bi se brzo uklopio a Andre sto vise stopera da igra. Ne treba zaboraviti i to da je Keli takodje stoper. Treba istumbati malo tu odbranu i srediti ljudski.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa da Carra nije odigrao onako, mozda bi i imali sansu da ga gledamo, ovako izgleda tesko...

                    Klajn je dobar bek, a i potencijal... Nece ga ovi pustiti za sicu, sem ako ne ispadnu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Igra li Zaha?
                      sigpic

                      Comment




                      • Ovo mu nije jedini ''Stevie G'' pas na utakmici, razbija sa passing range-om veceras.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Pa da Carra nije odigrao onako, mozda bi i imali sansu da ga gledamo, ovako izgleda tesko...

                          Klajn je dobar bek, a i potencijal... Nece ga ovi pustiti za sicu, sem ako ne ispadnu...
                          Dok tata igra onako zasluzuje prvu, posebno sto nam sad treba iskustva i neko da se malo dere na Reinu, da ga probudi u polovini poluvremena.

                          @Eric, igrao je i nista nije pokazao, usao Lowe umesto njega pre 20-ak minuta.

                          Ja sam propustio poslednjih 15 minuta, kako je Hjuz igrao? Do tada dobar. Evo sad je lepo kontru otvorio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            @Eric, igrao je i nista nije pokazao, usao Lowe umesto njega pre 20-ak minuta.
                            Znaci omas (promasaj) kao sto sam mislio a?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Znaci omas (promasaj) kao sto sam mislio a?
                              Sto se mene tice da ali ne zato sto je potpisao za Junajted. On je spomenut leta 2011. kao moguce pojacanje za rotaciju u napadu za Liverpul, on i Vikam. Ja sam se odmah uhvatio za glavu kad sam njegovo ime cuo, za Vikama sam mislio da je bolji igrac. Na kraju je dosao Bellars i odradio to dosta dobro.

                              Ins je dao 2 gola ali decko toliko petlja i misli da je Mesi. Svaki put kad je primi mora da je pipne na ovaj ili onaj nacin 2-3 puta pa tek onda pas ili sut. Mislim da je bolji i prodorniji od Zahe ali kad ga kao takvog nikako necu u Liverpul, onda ti je moje misljenje o Zahi jasno. Sad opet, mislim da je bolje u 4-4-2 da ga Ferguson koristi u napadu jer na krilu ce petljati bar onoliko koliko i Nani a Nani za razliku od njega moze dosta toga da uradi. Ako bi ga stavio u napad i izvukao iz njega bolju realizaciju kao sto izvuce iz svakog igraca, tu bi jos i mogao nesto da uradi.

                              Vil Hjuz je izgleda ubedljivo najveci potencijal u Championshipu, morao bih jos da ga gledam ali stvarno izgleda odlicno. Specifican igrac, neko kome je potreban dobar trener da mu dodeli pravu ulogu na terenu i ako do toga dodje moze bas veliku karijeru da napravi, to je neko moje misljenje.
                              sigpic

                              Comment


                              • 'fala baki na info.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X