Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ma jok, jedan ortak, koji prati Italiju i koji je veci zaludjenik od tebe, mi rekao. Kaze ovim recima "momak ima potencijal, ali mislim da je prerano da ide u neki jaci tim, sa iskustvom Serije B, treba mu ovo iskustvo iz Serije A, pa onda videti koliko je dobar". Isto mi rekao da je momak nekako jos neodredjen igrac, nit' vamo, nit' tamo. Mozda bude jaci od Hendersona kasnije, pricam o sadasnjem kvalitetu, gde je Hendo odigrao maestralno drugu polusezonu, mada u prvoj polusezoni i nije igrao, bio klupa. Mozda zna vise fudbala (ne znam sta to znaci, ali ajde, previse je neodredjen termin), ali Hendo daleko korisniji igrac, dokazao se.

    Voleo bih ja da dovedemo momka, ali ne za 10m, msm to je komedija cena, slozices se...

    A ovo za Seriju B, pa ako je ovakva Serija A, onda mogu misliti kakav je nizi rang...
    Па све сам ово и ја рекао, нема разлике.

    Иначе толујеш Серију А, не улазим у расправу

    Comment


    • Joseph Musker ‏@Musker_LFC 39s
      Liverpool are 100%, definitely still interested in Kyriakos Papadopoulos, but Schalke's asking price is currently too high. Regardless of Papadopoulos coming, we also want a young centre back. I don't have any names, but interest in Ilori has been well documented.

      Should KP not sign, Toure will very likely be first choice with Agger. His experience at playing in a high line is seen as a key attribute.

      Finally, Luis Suarez has told the club he wants out, but no transfer request yet, as he wants to leave the country opposed to just the club.
      Vratio se interes za Papu. Musker kaze da cemo poslati novu ponudu, poboljsanu, ali i dalje Schalke trazi dosta. Ako on ne dodje, Toure prva opcija, ocekivao sam to. Takodje, situacija oko Suareza se i dalje komplikuje.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment




      • Dok god bude igrao znat ce se ko je glavni igrac Liverpool-a.

        Inace ako je istina ovo sto se pise u zadnjih dan-dva oko Suarez-a mislim da je vrijeme za dvije stvari,pustit ga ako dodje odgovarajuca ponudu,a druga je poslati na adresu Arsenal-a ponudu od 15-20 miliona za Wilshere-a posto za mene ponuda od 30 miliona za Suarez-a nije smijesna nego uvrijedljiva.

        http://www.dailymotion.com/video/x11...t#.Udx1pG0mNno

        Ibe na djelu Mignolet na koljenima
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Samo saljite 15-20m funti za Jacka, potrosite papir i struju i tintu i svasta nesto da vas glat odjebu

          Inace evo citam malo Geoff-ov timeline na twitteru i pisao je o Suarezu. Navodno ce se ici do 35m, ja kolko znam Suljo ima 40m otkupnu klauzu koju niko nece zasad da ispostuje?

          Takodjer Geoff kaze da je Suarez zainteresovan da ide, samo nije siguran da li ceka na Real ili nekog drugog Posto tamo od mojih niko ne pise bilo je isto nesto o odredjenom spancu sa Barceloninim DNKa i da se o njemu ne smije pricati
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Klauza ne postoji,a i prica se da ga nece klub prodavati ispod 50 miliona.Ko voli nek izvoli.

            Koliko se daje za ostale igrace ovo je minimum za koji bih ga ja pustio.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Nisam bio siguran za klauzu, ali ako ti tako kazes onda je nema, valjda bolje znas od mene

              Ne znam koliko liverpool moze zadrzavati Sulju ako ovaj podnese formalni zahtjev za transfer, onda im karte koje drze postaju mnogo slabe...
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Klauzula postoji, ali je specijalna i komplikovana. Koliko sam shvatio, dozvoljava klubu samo da stupi u kontakt sa igracem, ali isto tako LFC ne mora nuzno da ga proda za 40m, ne moraju da ga puste za toliko, kao sto se najavljivalo, 50m je cena koju su lupili ovi nasi. Pa ko voli nek izvoli...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mene nije uopste strah hoce li Suljo biti prodan ili meni,samo mi je bitno ako se proda da se te pare potrose na pravi nacin.Ni prvi ni zadnji koji bi otisao i koji ce otici.Jedini igrac ciji odlazak nisam prezalio je Xabi,zivim makar za jos jednu sezonu on i Stevie u paru.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • On kada bi otisao u Arsenal opalio bi Liverpoolu samar isti onakav samar kao sto je van Persie opalio Arsenalu prosle godine.

                    Ako ga Arsenal nekako kupi, iako cisto sumnjam u to, pokazat ce se strasna novina, a to je da je Arsenal ponovo ambiciozan i da su tako ambiciozni da uzimaju najboljeg igraca rivala iz EPLa..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ako Sule ode u Arsenal, ja se samobanujem na godinu dana, toliko...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ako Sule ode u Arsenal, ja se samobanujem na godinu dana, toliko...
                        Тај рад, некако ми се у глави казује "неоствариво"

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ako Sule ode u Arsenal, ja se samobanujem na godinu dana, toliko...
                          Prica se o tome, ali ja nisam ubjedjen. On ako predje u Arsenal to samo salje poruku
                          We are back bitches
                          Al akose samobanujes sta cemo mi bez tebe???
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Za to je Batica zaposlen, a i Brajki je tu da uskoci, on mnogo voli PL.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ooj pa od Brajkia bi ja totalno prolupao i ovako imam problema sa citanjem cirilice, jos da postane aktivniji u PLu morao bi svaki duzi post da preskacem, a ne volim to
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • http://www.bhsupersport.com/nogomet-...a-suareza.html



                                nek ode u picku materinu ako hoce drka me celo leto, samo da se pare pametno potrose i da se dovede neka zvijerka u napad

                                Comment

                                Working...
                                X