Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Oduzmes Suareza i to je veoma tanko. Dva neproverena Spanca i Danny, koji bas i nije poznat kao stena koji je celu sezonu zdrav. Od toga, ova dva Spanca nisu klasicni napadaci. Da ne zaboravim Borinia, koji nije ni igrao, a na U21 EP-u nije bas odusevio.

    Izvadi Suareza iz ove ekipe i ostajes sa vrhunskim potencijalom u vidu Coutinha, matorim Gerrard-om i par nedokazanih klinaca. Agger ne moze sam da igra odbranu, tako da ono..
    Pogledaj proslosezonske sastave Liverpula i Sitija i uporedi ofanzivni potencijal. Kasnije pogledaj ko je dao vise golova.

    Ljudi zaboravljaju da je fudbal timska igra i potcenjuju ulogu trenera kao i viziju istog. Odbrana je najveci problem Liverpula, golova ce biti sa Luisom ili bez njega. Nece Brendan sigurno 45 miliona sebi u dzep staviti, dovesce nove igrace.
    sigpic

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/n...r-Burak-Yilmaz

      Burak je opcija u slucaju da ovaj ode... Ima li neko nesto protiv ??? E sad problem je gde bi Burak igrao, klasican napadac, mada moze i na krilo ali nije to to. To bi onda znacilo da Dani ide na tu poziciju, a to mi se bas i ne svidja. Jedino ako BR planira da ih rotira na terenu kao Suareza, ali Suarez sa svojim radijusom kretanja to lagano obavlja, pitanje je koliko bi i ovaj to radio.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Burak i Staridz ne mogu zajedno, samo protiv nizeligasa ili zadnjih 10-15 minuta kad se ide na sve ili nista.
        sigpic

        Comment


        • Pa znam, zato i kazem, njegovim dolaskom, Dani ce se ugusiti. Onda treba juriti klasicno krilo, a Dani klupa. Ne svidja mi se ta opcija nimalo.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Pa znam, zato i kazem, njegovim dolaskom, Dani ce se ugusiti. Onda treba juriti klasicno krilo, a Dani klupa. Ne svidja mi se ta opcija nimalo.
            Ako bi neko od te dvojice morao da bude klupa, onda Burak.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ako bi neko od te dvojice morao da bude klupa, onda Burak.
              Sigurno bi ga platili 15m, ako ne i vise, ne moze za taj novac klupa da bude... Masina je to...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Sigurno bi ga platili 15m, ako ne i vise, ne moze za taj novac klupa da bude... Masina je to...
                Pricam o kvalitetu, moje misljenje je da je Dani bolji i svestraniji igrac koji je i ranije mogao da gazi ovako da je dobio sansu. Samo to je navika Engleza, gusi prave talente a drva guraj da igraju i dizi ih u nebesa.

                Dani za polusezonu dao vise nego neki ozbiljni igraci za celu. Sledeca sezona verujem da je njegova. Takodje, ako Real odustane od Suareza kao sto se prica, on ostaje. U drugi klub u PL nece ici niti klub zeli da ga proda u iste. Njemu se ne ide toliko iz Liverpula kao kluba nego iz Engleske zbog toga sto ga smaraju svi zivi, iako to ne bi trebao da bude razlog al ajde.

                Ne vidim ko bi mogao da ga uzme osim Reala od klubova iz drugih liga. Mozda Bajern eventualno.
                sigpic

                Comment


                • London Standard Evening javlja da Real ne zeli da da 40m za njega, a mi trazimo 50m inace. Odavno ja sumnjam u bilo kakav odlazak, samo me brine kasnije kako ce se to odraziti na Luisa, koji oce da ide jbg, ne zbog kluba, to je jasno, vec zbog cele situacije koja mu se desila, ruku na srce sam se u nju uvalio. Kakva ce njegova zelja za igrom biti, motivacija, sve to utice na igraca, ko zna kakva ce njegova sezona biti ako ostane, upitnik veliki sto se mene tice.

                  Naravno, moze da se desi da on to sve prebrodi, i da igra kao prosle sezone. Cenim da on i Dani imaju potencijal za 40+ golova sledece sezone, i cak mislim da ce Dani biti taj koji ce biti najbolji strelac sledece sezone, bar se nadam. Mada ja najvise od Coutinha ocekujem, posle onakve polusezone, ide sezona u kojoj on potencijalno moze da izbori poziv za repku, WC u Brazilu, mora da bude jos bolji...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ne sumnjam ja u ofanzivce, sumnjam najvise u Dzonsona i Agera za sledecu sezonu. Adekvatne zamene nemaju a od njih ce dosta zavisiti. Polako ulaze u godine + su imali dosta problema s povredama te ne zele da ulaze cesto u jace duele, zbog toga smo i primili dosta golova izmedju ostalog. Njihovo fudbalsko znanje malo ko ima na njihovim pozicijama ali jednostavno fali im sigurnost. Morao bi bar Tobi da se dovede ako je Papa preskup.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...r-mill-5067093
                      Navodno smo zainteresovani za Bernarda, gledao sam ga samo na CC i nije nesto pokazao.
                      Nash sto se tice Johnsona mislim da ga Kelly moze zameniti, taman je dobro poceo prosle sezona ali se povredio. Ako Suarez od mogli bi smo da dovedemo Bentekea, mislim da je slobodan igrac.
                      Last edited by Scouser; 11-07-13, 15:01.

                      Comment


                      • A gde staviti Bentekea ? Na koju poziciju ? Ako Staridz igra napad,jedino da igramo 4-4-2,ali cisto sumnjam..

                        Comment


                        • Ma kakav Benteke, ovi traze sumanut novac, a i ne uklapa se toliko. A sto se Bernarda tice, pruza sjajne partije na Copa Libertadores, evo njegov tim u finalu. Mali je strasan potencijal, i jako bi voleo da dodje u LFC, ali ovi traze 20m sigurno. Videcemo...

                          Sto se tice Kellya, odusevljava me kako se fizicki spremio nakon povrede, nabio je masu, izgleda bas zastrasujuce, i jako bih voleo da ga vidim za stopera.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Bernard da izbaci Coutinha iz prve, a Freskaro?

                            Doduse moze Coutinho i krilo igrati.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Bernard bi bio ogromna kocka za te pare.

                              Keli i jeste stoper, valjda ce Brendan biti prvi trener koji ce to i videti. On i jeste bio jedan od vecih engleskih potencijala kad su stoperi u pitanju. Ako ne nastavi sa ovim povredama, moze vrhunsku karijeru da ima na toj poziciji. Kao bek prosek cist.

                              Ture, Keli, Vizdom, Ager i jos jedan vrhunski stoper pa da se peva. Skrtel i Koates mogu da se prodaju za 15-18 miliona.

                              Nevera koliko uopste ne traze bekove, ni desnog ni levog. Ajd' desnog jos nekako Andre da pokrije + nekad Henderson ali levog nema ko osim Hozea. Glendzu ne treba cediti. Jedino ako dolaskom Aspasa, Alberta i jos nekog ofanzivnog igraca Dauning bude backup LB.
                              sigpic

                              Comment


                              • I u Mineiru je vecinom na krilu , mada stalno mijenja pozicije

                                Gledao sam ih sinoc , doduse samo prvo poluvrijeme , ali je momak najstrasnije izdominirao u prvih 45 minuta .. Rutinska realizacija na asistenciju carobnjaka , gdje je osim realizacije pokazao i nevjerovatnu brzinu , a pored toga je imao i par strasnih driblinga i jedan nevjerovatno lukav pokusaj koji je golman nekako skinuo

                                Kad biste ga doveli za nekih 15 bilo bi vam bas super , ali sumnjam da ce CAM da ga da ispod 20-25 i to s pravom .. Ako je Lucas bio 45 , ne moze ni ovaj ispod 20-25 nikako biti
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X