Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post
    Cudno da nije uzeo #9 kad je vec slobodno.
    Ne bi da navuce kletvu Big Andy-a.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Dobar transfer za LFC.Ocekujem da bude dosta bolji nego u Chelseau jer ce ga vise trpiti i jer ce imati vise prostora u spicu ...
      Last edited by AK47; 02-01-13, 15:37.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ajde da se nadamo da ce ovaj i jos neki transferi doprineti boljoj igri i plasmanu na tabeli kao kad je Brendan proslog januara doveo Sigurdsona kao sraf koji mu je falio i odradio odlican drugi deo sezone.

        Dobrodosao Deni, nastavi sa golovima i dobrim proslavama istih, podseti nas malo na Robija legendu.

        Snajder next please.
        sigpic

        Comment


        • Daniel Sturridge was on £80,000k/week at Chelsea, he will earn £60,000k/week at Liverpool.
          Prema najavama početkom godine Sturridge je i potpisao za nas, neka mu je sa srećom i da ovog puta pogodimo sa Englezom. Mlad je, može se očekivati da još dosta napreduje, a kao što Rodgers reče on ga ovdje vidi na duži vremenski period. Njegovim dolaskom smo proširili igrački kadar i pojačali konkurenciju u samom vrhu napada, sada Suarez može imati dosta više prostora za igru. Vidjećemo vrlo brzo kakav će dojam ostaviti na samom terenu.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Brendan Rodgers' team for Sunderland is: Reina, Wisdom, Johnson, Agger, Skrtel, Gerrard, Henderson, Lucas, Downing, Sterling, Suarez.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • The team in full is: Reina, Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson, Lucas, Henderson, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez.
              Subs: Jones, Sahin, Shelvey, Carragher, Robinson, Allen, Suso.
              Nema Kola na klupi, izgleda da je otisao na pregovore sa WH-om, neki cak kazu i da je na pregledima.
              sigpic

              Comment




              • Majstori

                Comment


                • Sjajna partija prije svega Gerrarda i Suareza, koji su još jedanput pokazali klasu. Kakva samo lopta kapitena kod onog trećeg gola... Odbrana je bila kritična pogotovo u prvom dijelu, Sunderland je par puta priprijetio na svu sreću Reina je bio raspoložen. Da su pogodili kod 1-0 nakon one greške Škrtela bilo bi svega. Allen i Hendo su također večeras djelovali dobro, ovakav Allen bi nam trebao koji se ne boji krenuti naprijed i pokušati zaprijetiti protivničkom golu. Do sada je sve igrao pod nekakvim strahom da krene naprijed, dok je večeras to izgledalo drugačije. Hendo i Downing već iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje, pravo sam iznenađen njima. Treba sada vidjeti kako će to izgledati protiv jačeg protivnika.

                  Slijedi težak period, pretežak da kažemo. Ako njega uspješno prebrodimo sve je moguće, ali sumnjam jer idu 3 strašna gostovanja. Sa Old Trafforda bih bio zadovoljan bodom, već smo pokazali da sa Cityem možemo igrati, dok Arsenal možemo uhvatiti na lošu formu. Mada, teško da ćemo ovo uspješno prebroditi. Nakon ovoga dolaze lakše utakmice gdje bi se trebale uzimati trice.
                  7. clean sheet za Reinu ove sezone. Brani sve bolje i bolje i to nam je trebalo, jer da je nastavio sa kiksovima pored partnera Suarezu morali bi tražiti i dostojnu zamjenu za njega, ali ako ovako nastavi ne treba nam niko.



                  Pored gola nije mnogo pokazao, ali je probio led kada je bilo najvažnije bio smiren i priseban, za razliku od nekih ranijih utakmica.



                  Lijepo je ovo vidjeti.

                  Joe Cole na posudbi u West Hamu, stim da mu Liverpool daje jedan dio plate.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Assists

                    1. Steven Gerrard Liverpool 8
                    2. Juan Mata Chelsea 7
                    2. Wayne Rooney Manchester United 7
                    Ostalo je jos malo kremena...
                    sigpic

                    Comment


                    • Nadam se da smo se napokon usli u formu i da to nije ono po 100. put nadanje koje se posle dve utakmice ugasi. Covece nemogu da docekam derbi protiv Utd. i derbi Sturridga.

                      Comment


                      • Inace, Tatica je 2. trenutno po broju kljucnih pasova sa 58 a Luis 3. sa 56. Beins sa 69 prvi ali bezao im je oko 25 pasova do pre mesec dana, smanijili su to dosta.

                        Nadam se da ce dolaskom Staridza Suso dobiti vise minuta na AMC, danas tu bio u dva navrata i doslo do dve gol sanse.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment



                          • Jako sam ga gotiviji kao igraca koji ne igra za LFC, ali sad igra i vidicemo sta ce uraditi.
                            Inace poceo sam ga gotiviti kad je odigrao sjajnu polusezonu za Bolton.

                            Comment


                            • Odlican transfer, jos par kvalitetnih pojacanja u zimskom prezalnom roku, i ja vidim Liverpul u samom vrhu Premijer lige. Samo napred momce, zelim ti sve najbolje i da treses mreze. Nego ljudi da vas pitam, da li se moze ocekivati Staridzov debi protiv Junajteda?
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Ja mislim da ce debitovati, ipak ima do derbija nedelju i po dana pa ima vremena da se upozna sa igracima i da Rogders vidi sta zna, ali mislim da nece poceti.

                                Comment

                                Working...
                                X