Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Najveca boljka Liverpulove transfer politike.Precenjuju engleske igrace,a i kad dovode sa strane to su uglavnom igraci za popunjavanje rostera.(Izuzimam Suareza i Torresa).Sad citam za ovog Holtby-ja,totalno nepotreban transfer a opet totalno u stilu Liverpula.
    Holtbi ce u Totenhem najverovatnije, ne grizu nasi toliko za njega. Hoce navodno Snajdera sto me prijatno iznenadjuje ali plata je problem. Mislim da ce do kraja januara doci jos Ins i Gameiro na pozajmicu, 10-ka tek na leto, sto je Rodzers i najavio + levi bek tada.
    sigpic

    Comment


    • Snajder 100x DA!Ko god iskoristi ovu amneziju Morratija ima da se usreci.Liverpulu definitivno treba klase u ekipi al ne znam kako bi to Rodzers uklopio.Kvalitet fali,to je realnost,po meni u svim linijama barem po jedan igrac.Sad licno da sam na mestu SD,doveo bi Armera,Snajdera i Ljorentea,za tu trojicu bi ti trebalo nekih 20 miliona za obestecenje plus plate,mislim da Liverpul moze da ih priusti.Zaboravite Holtby-je,Inca,Gameiro itd itd(zaboravih reci,zaboravite i Engleze)

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Snajder 100x DA!Ko god iskoristi ovu amneziju Morratija ima da se usreci.Liverpulu definitivno treba klase u ekipi al ne znam kako bi to Rodzers uklopio.Kvalitet fali,to je realnost,po meni u svim linijama barem po jedan igrac.Sad licno da sam na mestu SD,doveo bi Armera,Snajdera i Ljorentea,za tu trojicu bi ti trebalo nekih 20 miliona za obestecenje plus plate,mislim da Liverpul moze da ih priusti.Zaboravite Holtby-je,Inca,Gameiro itd itd(zaboravih reci,zaboravite i Engleze)
        Pazi, Dzerard se trgao sad kad igra povucenije. Lukas pored njega, Snajder 10-ka ispred i verujem da bi bilo bar nekog napretka u igri.

        Ljorente ne bi hteo kod nas da dodje jer mu se igra LS, Armero verujem da bi dosao ako bismo ga hteli. Ako ne Armero onda Zuniga.

        Gameiro je samo prelazno resenje kako bi Suarez mogao da odmara u LE jer Staridz nece moci da igra istu.
        sigpic

        Comment


        • Ne znam,vise pratis Liverpul pa sigurno bolje znas,ali po meni ja bi gledao da Dzerarda sto manje trosim u defanzivi kako bi mogao svojom lucidnoscu da lomi utakmicu

          Comment




          • Ponovo, sasvim zasluženo.

            Najveći problem kod Sneijdera jeste plata koju on ima u Interu i koje se ne bi lako odrekao. Sa druge strane Liverpool mu tu istu trenutno ne može priuštiti, jer i Suarez i Gerrard imaju mnogo manju od te njegove. Kada bi se našao neki kompromis možda bi i mogao doći. Llorente želi Ligu Prvaka i tu se završava priča. Pored toga, konkurencija za njega je strašna + svi ti sukobi na relaciji Llorente-Bilbao, tako da bi bilo izrazito teško njega dovesti. Gameiro je u opciji za posudbu, najvjerovatnije zbog ovoga što @Nash reče. Problem kod Incea predstavlja njegov otac koji ga je u jednu ruku i odveo iz Liverpool. Naši žele da ga uzmu za što manje + ona klauzula, a i Blackpool želi da ga pretplatimo tako da se iskreno nadam da na kraju od toga ništa neće biti.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Ne znam,vise pratis Liverpul pa sigurno bolje znas,ali po meni ja bi gledao da Dzerarda sto manje trosim u defanzivi kako bi mogao svojom lucidnoscu da lomi utakmicu
              Pa on se ni ne trosi kad igra povucenije jer su momci ispred agresivni + Lukas i visoko postavljeni bekovi. Brendan i hoce takav sistem, to je i igrao u Svonsiju samo sto mu je taj igrac sto najmanje trci bio Briton. Sigurdson je kao 10-ka bio strasno agresivan i odradjivao dosta zadataka a sad stavlja Hendersona ispred Lukasa i Stivija, pa evo cak i Alena kad je usao prekjuce.

              To bi bio jedini problem za Snajdera jer ne znam koliko bi on bio agresivan i koliko bi se zalagao ali sa takva dva majstora u vezi koja ti iz nicega stvore sansu ne moze to da bude lose. Ako bi trcao upola kao kod Murinja, bilo bi ok.

              Pitanje je da li se Vesliju jos igra fudbal ili samo juri jos jedan jak ugovor. Bio bi to rizik ali trenutno nemamo izbora.
              sigpic

              Comment


              • Ma Snajder batalio fudbal, zna da ne moze da igra na nivou i tera jake ugovore.Ne nadam se ja za njega preterano, mada bih voleo da gresim ;)

                Comment


                • Snajder kakav je da je opet je tata za Hendersona, Alena i Selvija. Momci se trude maksimalno ali nisu jednostavno taj nivo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne trazi on jak ugovor nego ima jak ugovor i ocekuje isti jer ima vazeci sa Interom.

                    Comment


                    • Liverpool are believed to be close to completing a move for Nicolas Isimat-Mirin - Gary Jacob, The Times
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • To je prakticno gotovo, sad ima vise varijanti. Da dolazi odmah a da Koates ode na pozajmicu ili da dodje na leto ako se Karager penzionise. U klubu mu mozda ponude jos godinu dana ali vece su sanse da se legenda oprosti od nas u maju.

                        Mada bih ja vise jurio bekove ako se Karager penzionise jer je Andre inace stoper i moze veliki as da bude.
                        sigpic

                        Comment


                        • Karager ce se penzionisati na leto to je sam izjavio, kaze nema smisla da bacaju pare na njega, jer prima 50k sedmicno. Legenda, kako ce biti tuzan dan kad napusti klub

                          Comment


                          • Rodgers: "It's been difficult for him to get games. The best thing for Sebastian will be to go out on loan and play some games."
                            Totalno bespotreban bi bio odlazak Coatesa. U njemu je budućnost Liverpoola i sasvim sigurno da bi za par godina bio stub naše odbrane. Posudba je uredu, ali nadam se da nakon toga neće uslijediti njegova prodaja. Carragher će vjerovatno u penziju jer kako je i sam rekao ne želi da uzima mjesto nekom mlađem igraču u klubu. Ponuditi mu odmah neku drugu funkciju u klubu jer legenda to zaslužuje.
                            Last edited by Merlin; 05-01-13, 00:13.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Dominic Campbell ‏@dom_campbell
                              #Dealon. #LFC reps to meet with Blackpool reps over the transfer of Tom Ince. Meeting to be held in London today.
                              To je to za prelazni rok

                              Comment


                              • Interesanta ekipa ovaj Mansfield.

                                Trener im se ozenio jucer na stadionu,a ovo je direktorica kluba:



                                Ne sumnjam da ce momci pruziti 110% sutra na terenu

                                Ne vjerujem da ce sutra biti ikakvih problema oko prolaska dalje.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X