Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba se cimati oko toga, nek' pisu sta hoce, samo da on nastavi da trpa. Sto se tice igranja rukom trener Mansfielda je sve objasnio, nikakve namjere nije bilo tu.

    Pominje se odlazak Coatesa u WBA, to bi bio odlican potez za njega pod uslovom da igra tamo, prica se da im odlazi Olson tako bi imao mjesta za igru vjerovatno, a i Clark je doktor za odbranu, sigurno bi napredovao.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Realno Suarezu puca kurac za to što pišu novine i to je odlična stvar, ne može ga ništa poremetiti.Kao pred Merseyside derbi prozivan je da voli da simulira on zabije gol i proslavi ga na onaj način

      Comment


      • Staridz dao prvenac, odlicno...

        Nadam se da ce biti dobro pojacanje, ne bi da se zalecem sa njim, ipak je ono Mansfield, ako se uklope on i Pistolero, moze svasta da bude.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Joj i te gluposti oko proslave gola, pa svaki puta poljubi ruku tako da je sasvim logično da je to i jučer uradio. Kakvih se sve gluposti neće dotaći, nevjerovatno... Nije nikoga time provocirao što je i najvažnije, ali valja napraviti od mrava slona.

          Nego, protiv Uniteda nam sudi Webb tako da se sada toga najviše pribojavam i ako zaslužimo da ostanemo neporaženi ovaj debil bi nas mogao uništiti.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Webb
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Do jaja, bar necu da zalim ako budemo izgubili, znacu sta je razlog(naravno sala na racun Junajtedovca)...

              Mada, on je jedini sudija koji nam je dodelio penal ove sezone, mada smo taj mec izgubili...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • to nam dao penal da ne bude ofirno

                Comment


                • Zbog tog igranja rukom Suareza i prve ovosezonske odluke u nasu korist ima Veb da nas unisti ali navikli smo. Neka oni odigraju kao prosli put kad smo svi bili ponosni i to je to. Pobednik se vec zna.

                  A to sto su se okomili na Luisa ne cudi. Dosao je onomad decko u ligu i uradio nesto zakonom zabranjeno u Engleskoj.

                  Spoiler


                  Od tad je polako krenulo i nece stati.
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.sportinfo.co.rs/fudbal/li...og-sina-video/

                    Nisam za ovo znao, eto Nash kukao si da idu dalje od Ostrva za mladim talentima, jesi li sada zadovoljan ??

                    Inace ima par stranih sajtova koji su ovo objavili, posto sam ja hteo da istrazim verodostojnost ovog clanka, cini se da je tacan.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Tom Ince will not be a free agent in the Summer. His 2 year deal includes a clause which gives Blackpool the option of a 3rd year.
                      Vrlo moguće da Ince ne dođe, te se ovih dana povezujemo sa velikim brojem igrača. Tu je ponovo Bony, zatim već istrošeni Kalou kojeg ne bih volio vidjeti u crvenom dresu. Koštao bi £2.8m što i nisu neke velike pare, ali nakon što je došao Sturridge dobrano smo istrošili budžet za januar tako da je svaka para važna. Pored nas tu je i West Ham u igri, pa neka ide tamo da se pridruži Coleu. Sahin i Doni definitivno napuštaju klub tako da se ostavlja prostor za nove igrače + njihove plate koje nisu bile nimalo male sada se mogu usmjeriti ka nekom boljem igraču. Sneijder također vjerovatno ne dolazi, njegova plata je najveći problem i vjerovatno on i želi još jedan jak ugovor.

                      Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                      Sky Italy hinting that might be Liverpool the english club that bid 22m € for Strootman from PSV Eindhoven.
                      Ne znam ni sam, vjerovatno nije istina, ali vidjećemo...



                      Spoiler

                      Ovako su naši igrači, kapiteni svojih reprezentacija glasali u izboru za Zlatnu loptu:

                      Steven Gerrard
                      1. Messi 2. Ronaldo 3. Xabi Alonso;

                      Daniel Agger
                      1. Pirlo 2. Iniesta 3. Messi;

                      Martin Skrtel
                      1. Ronaldo 2. Messi 3. Falcao.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Drago mi zbog Borinija, mora da se dokaze momak, poseduje znanje, samo da se 100% oporavi...

                        A ovo za Strootmana, nemam reci, Palmieri je vrlo pouzdan lik, mada mi ovo lici da je neko pustio buvu, Strootman je fenomenalan igrac, fenomenalan...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Nuri Sahin's return to Borussia Dortmund 99% done, according to "Sportbild". #BVB #LFC
                          Navodno je odbio da putuje sa timom u nedelju, trebao je da bude u sastavu protiv Mansfielda.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Sad ja okacio tamo u temi, ne vredi, mora se reci da je imao kakvu takvu sansu i da je blago receno bio nevidljiv, slabo slabo, a dosta smo ocekivali od njega, nije se uklopio i to je to, i bas cu da ga pratim sad u Borussiji da li ce se ista promeniti kod Klopa...

                            Eziz ‏@Number10Role
                            SportBild claim that Nuri Şahin decided to leave Liverpool is because he wasn't played in his prefered number 6 role (regista).
                            Istina, gurao ga je BR napred, a on je klasican zadnji veznjak, mada slabo je pokazao u odbrani, upravo zbog nekih njegovih gresaka u tom segmentu ga je BR izostavio, ali nisam ocekivao da ovoliko dugo nece igrati...
                            Last edited by Freshman; 08-01-13, 17:49.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Liverpool U19 team vs Inter: Fulton, McLaughlin, Smith, Jones, Sokolik, Coady (c), Ibe, Pelosi, Yesil, Adorjan, Sinclair.
                              Pocinje u 8
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Necu moci da gledam, jbg....
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X