Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpool on alert as Valdes tells Barcelona he will not renew his contract.
    Opet...

    Comment


    • D_ Autor teksta veze nema sa Liverpulom, pa ni sa fudbalom u Engleskoj. Da autor zna ista o Liverpulu znao bi da je generacija 1988, recimo. bila Ubedljivo najjaca generacija ovog kluba (da, veca i od Kenijeve) i to ce vam reci Apsolutno svaki navijac Liverpula koji o ovom klubu zna malo vise nego sto su Hejsel i Hilsborou koji je, usput, imao mnogo veci uticaj na propadanje ovog kluba od bilo kog promasenog transfera i tome slicne zvake...Liverpul je namerno skrajnut zbog Hilsboroa (cekalo se 23 godine da se sa kluba i navijaca Liverpula skine neopravdano prisivena etiketa najveceg olosa na Ostrvu i krivaca za najvecu tragediju u Engleskoj ikada)..Ucinjeno je sve da klub koji je nosio najvecu slavu engleskog fubdbala kroz istoriju sistemski bude sveden na besnog psa kome se zapusavaju usta cak i kada je u pravu...A bili su puno puta u pravu dok se sakom i kapom poklanjalo okolo Junajtedu ne bi li se pronasao idol klub neke nove fudbalske Engleske olicene u hot dogu, cizburgerima i koka koli...Na kraju, Liverpul je danas poslednji dokaz da u sterilnoj engleskoj ligi jos uvek ima nekog navijackog duha i ciste emocije kakva se gusi ili je vec totalno ugusena na stadionima sirom Ostrva. Sto se tice poslednje nabrojane budalastine u ovom tekstu...da su Liverpul iz vrha istisnuli Siti, Arsenal ili Celzi bese jedan transparent na Enfildu na tu temu... Form is temporary, CLASS IS PERMANENT, a klasa je nesto sto svi pobrojani u ovom tekstu Nikada nece imati. Liverpul je, koliko god jak ili slab bio, ipak mnogo vise od kluba koji treba posmatrati kroz ovaj ili onaj transfer transfer, odigrani tiket u kladionici ili izjavu trenera...Ko to ne razume, bolje da ne prati ovaj klub, pa cak ni ovaj sport.
      Ovaj komentar vredi 150 puta vise nego glupavi instant tekst totalno nestrucnog piskarala koje je sve pokupilo sa Vikipedije.
      To je ono o cemu ja pricam odavno i sto svi pokusavaju da naprave u Engleskoj od Liverpula. Samo inat, samo hrabro, pobedicemo na kraju. Mora da se nadje zajednicka vizija u koju ce da veruju i igraci i trener i navijaci i da se ne odustaje od toga. Kontinuitet, kontinuitet, kontinuitet i pobedicemo i protivnike i Veba i Halsija i Klatenburga i Daily Fail i Sun i asocijaciju. Iskljucivo verovanje u nasu pricu i niposto solidarisanje sa bilo cime sto podvaljuju tipa Suarez govno, ovo-ono, drzava u drzavi ko nekad da budemo e kad se to ostvari sprdacemo se ligom, to vam garantujem.
      sigpic

      Comment


      • Dobio si lajk za stav koji jako podrzavam.

        Toliko
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Dobio si lajk za stav koji jako podrzavam.

          Toliko
          Vec sam ocekivao zestoku raspravu ali si me iznenadio ko Klop Murinja u ove dve utakmice u grupi sto su igrali.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Vec sam ocekivao zestoku raspravu ali si me iznenadio ko Klop Murinja u ove dve utakmice u grupi sto su igrali.
            Ma necu ovde da se raspravljam ovde o stavovima oko kojih se ocigledno razilaziamo. Ja samo postujem taj zivotni stav, da ne das na sebe(svoje), tvrdoglavo samo do kraja makar te to kostalo.

            A oko Liverpula i Junajteda... Ispricali smo se oko toga dosta vec .
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Ma necu ovde da se raspravljam ovde o stavovima oko kojih se ocigledno razilaziamo. Ja samo postujem taj zivotni stav, da ne das na sebe(svoje), tvrdoglavo samo do kraja makar te to kostalo.

              A oko Liverpula i Junajteda... Ispricali smo se oko toga dosta vec .
              Ja mislim da ni ostali ne bi hteli opet da citaju te rasprave.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Vec sam ocekivao zestoku raspravu ali si me iznenadio ko Klop Murinja u ove dve utakmice u grupi sto su igrali.
                Kad si već kod Kloppa, kod nas je slična situacija Klopp je jednom doveo Mainz u prvu ligu isto kao Rodgers Swansea, onda je preuzeo oslabljenu borusiju isto kao rodgers liverpool

                Comment


                • tako je breee boli me kurac i da ispadnemo iz lige opet cu navijati za ovaj klub a jednom cemo se vratiti na sam vrh bilo to za jednu,dve,pet,dvadeset,pedeset godina,i tada cu biti uz TV sa salom i kapom i navijati za svoj klub

                  Comment


                  • Originally posted by EBSCO View Post
                    Kad si već kod Kloppa, kod nas je slična situacija Klopp je jednom doveo Mainz u prvu ligu isto kao Rodgers Swansea, onda je preuzeo oslabljenu borusiju isto kao rodgers liverpool
                    Ne bih poredio njih dvojicu, Klop je najjaci na svetu trenutno sto se mene tice. Njegova transfer politika i skauting su nenadjebivi, Kagava, ej Sindji Kagava placen manje od milion. Jos odbranio titulu sto niko osim Bajerna nije odavno, zna se da u Nemackoj kad neko uzme titulu sledece sezone pada a Bajern se opet vraca na vrh. Zatim objasnio Murinju neke stvari i neiskustvo njegovih igraca u tako velikim utakmicama ga je kostalo ubedljive pobede u prvom i pobede u drugom mecu, na Etihadu takodje. Da ne pricam kako prelep i jednostavan fudbal igraju. Dovodi mlade igrace za smesne pare i oni konstatno napreduju. Levandovski npr. kad je dosao bio mi je presmesan a eto u kakvog spica je izrastao za 2 sezone i bice verovatno jos bolji. Napravio je sistem kojem se svi dive za tako kratko vreme, ne bih nikoga poredio sa njim trenutno. Veliki je i inovator, najjaci as.
                    sigpic

                    Comment


                    • @S-nash sta je bre ovo i ja moram da se slozim sa tobom! ovo nece na dobro da izadje
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Klopp je veliki trener i sve, najjaci u ovom momentu, ali skauting ne radi on Nash-ko..

                        Ima najjaceg skauta u Nemackoj i to bez premca. Zorc majstor. U tom aspektu je Klopp imao dosta srece. Mada je i zasluzio svojim radom.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Klopp je veliki trener i sve, najjaci u ovom momentu, ali skauting ne radi on Nash-ko..

                          Ima najjaceg skauta u Nemackoj i to bez premca. Zorc majstor. U tom aspektu je Klopp imao dosta srece. Mada je i zasluzio svojim radom.
                          Pa dobro nisam mislio skaut bukvalno, nijedan trener ne radi tu vrstu skautinga da ide u pizdu materinu da trazi igraca ali nacin na koji je sklopio tim za sitne pare je nesto nevidjeno sto se mene tice.
                          sigpic

                          Comment


                          • Znam, znam..Zorc dobija premalo kredita, a covek je genije za otkrivanje talenata. Generalno je trio Klopp-Zorc-Watzke genijalan. Imaju odlican sistem. Da im svi pozavide..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Izasle neke slike Markeca da ce na probu u Melwood u ponedeljak...



                              Moguce da je on, ovi twitterasi poludeli, pogledali par YT videa i odmah WC klasa, svetski talenat, bla bla...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pa jel ovo Markovic stvarno?

                                Izgleda mi kako bi Kristijan Golubovic izgledao u nekom paralelnom univerzumu da je negde u osnovnoj skoli odlucio da slusa rok umesto da bude Toni Montana.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X