Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja bi jeftine a kvalitetne
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Nadam se da ne mislis na fudbalere
      All round the Fields of Anfield Road
      Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
      We had Heighway on the wing
      We had dreams and songs to sing
      Of the glory round the Fields of Anfield Road

      Comment


      • Kvalitetne a jeftine igrace
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • heheh, salu na stranu mislim da bi sto pre trebali da se resimo igraca tipa : J Cole, Jovanovic, Ngog, Poulsen, Insua.... (dok jos mogu neke pare da se uzmu za njih), a kvalitetnih igraca u engleskoj itekako ima koji nisu mnogo skupi
          All round the Fields of Anfield Road
          Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
          We had Heighway on the wing
          We had dreams and songs to sing
          Of the glory round the Fields of Anfield Road

          Comment


          • Originally posted by freedom fighter View Post
            Nadam se da ne mislis na fudbalere
            Misli Joe Cole na fudbalere,ali on bi ih koristio u druge svrhe.
            sigpic

            Comment


            • Gospodine Mamba molio bih vas da ne idete u off

              Ja sam davno rekao koga zelim da napusti klub:Konchesky,Aurelio,Kyrgiakos,Poulsen,Ngog,Jova novic,Maxi,Cole,Degen,Insua i moguce je da sam jos neke zaboravio
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Da da moze, zaboravio sam na neke od njih
                Samo bi ja ostavio Aurelia, kvalitetan je on igrac, samo da se oporavi lepo od povrede
                All round the Fields of Anfield Road
                Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
                We had Heighway on the wing
                We had dreams and songs to sing
                Of the glory round the Fields of Anfield Road

                Comment


                • A sto Insua da ode?Mlad igrac i mozda Daglis napravi nesto od njega.;)
                  Po meni Daglis je u prvi tim progurao i slabije igrace od njega, pa ne vidim razlog zasto zaobici njega.

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    I ja bi jeftine a kvalitetne
                    Uh kako dobra recenica, samo kad bi se pogledao drugi smisao

                    Comment


                    • Ngoga ostaviti on je talenat,francuska skola,ma kao da cete moci te igrace prodati za vece pare
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        Ko je tebe slagao
                        E moj JC ti nista ne verujes pogledaj ovo:

                        http://www.sportske.net/vest/medjuna...tus-42626.html

                        I ovo:

                        Počeli pregovori oko Aguera!

                        José Sequi agent Aguera ali i Sissoka stigao je danas u Torino na sastanak sa Marottom i Paraticiem. Tema će naravno biti transferi Sissoka i Kun Aguera.

                        Nekoliko minuta nakon Sequia stigao je i pravni zastupnik Sissoka ali i advokat Briamonte koji brine o ugovorima koji su vezani za ostale igrače.

                        Jose Sequi predstavnik Aguera i Sissoka stigao je danas u sedište Juventusa kako bi sa Marottom i Paraticiem razgovarao o daljoj budućnosti Sissoka koji trenutno nosi dres Juventusa kao i o transferu Kun Aguera iz Atletica koga Juventus želi.

                        Transfer Aguera neće biti nimalo lak, Aguero je ugovorom vezan do 2014-te ali je agent nagovestio igračevu želju da predje u veliki klub a taj klub bi mogao da bude Juventus. Pre nekoliko trenutaka u zgradu je ušao još jedan Aguerov predstavnik Hernan Reguera, što potvrdjuje da se na ovom sastanku ne govori samo o Sissoku.

                        Na sastanku su se neočekivano pojavili i predsednik Juventusa Andrea Agnelli kao i član upravnog odbora Juventusa Pavel Nedved.

                        Tu je takodje i advokat Briamonte koji brine o ugovorima kako igrača koji su trenutno u Juventusu tako i o igračima koji dolaze u klub.

                        To je tebe neko slagao za Fiverpul ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Bice,da ti kazem jednu stvar.Ti citas to sa nasih sajtova koji uopste nisu pouzdani i koji veze nemaju sa onim sta se stvarno dogadja dok ne dodje jun,mozda cak i jul i krene trosenje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo pominje se i Hazard,strasan igrac,mada mislim da je 20 miliona mnogo u ovom trenutku za njega al ajde.Vest nije u rubrici transfer gossip nego u redovnim vestima tako da se mozda i radi o ozbiljnijem transferu.
                            http://www.liverpoolfc.tv/news/media...or-20m-starlet
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.sportske.net/vest/dzet-se...koj-42660.html

                              naravno

                              Comment


                              • To se milanche zna odavno

                                Mislim da je svima jasno da imamo najbolje navijace u Premiership-u.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X