Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Subotica(ili nekog njemu slicnog stopera),Koentraa,Janga..to bi za pocetak,onda bi mogo neki zadnji vezni i tako dalje h5g6k8
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Ne navijam za Liverpool,ali pratim dosta fudbal,pa samim tim i njih


      Treba po meni novi levi bek,i neka krila,s'obzirom da Jovanovic i Maxi nisu za Liverpool,a Lane ce verovatno i da pali uskoro...tako da bi Young odlicno legao...a na levom beku nemam prestavu ko bi bio dobar-mozda Coentrao,ali cisto sumnjam da on moze u Premijer Ligi da se snadje...

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Evo moj tim kako bi izgledao:

        Reina,Jones(rezervni golman i nije toliko bitan)

        Johnson,Kelly,Agger,Subotic,Carragher,Mensah,Baine s i Insua da se vrati sa pozajmice

        Gerrard,Meireles,Aquilani(ako uspeju da ga vrate sa pozajmice),Adam,Shelvey i mozda Reo-Coker da se dovede

        Young,Suarez,Carrol,Kuyt,Cole,Pacheco kao dzoker sa klupe,ili mozda njega na pozajmicu a kao rezervu dovesti jeftinog iskusnijeg napadaca koji zna da igra u PL.To recimo uraditi u naredna 2 prelazna roka,a naravno podrazumeva se da se prodaju Lucas i ostala stabla.
        sigpic

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Evo moj neki tim od 23 igraca kako bi izgledao..Prodati:Kyrgiakosa,Poulsena,Aurelia,Konc heskya,Jovanovica, Maxia,Ngoga i dovesti Younga,Hondu,Coentrao,Adama i mozda Onouha (uglavnom neki odbrambeni igrac za klupe).Prvi tim:
          Reina
          Johnson Kelly Agger Coentrao

          Gerrard Meireles
          Honda Suarez Young
          Carroll

          A da su nam rezerve:Jones,Skrtel,Onouha,Insua,Carragher,Adam,A quilani,Shelvey,Kuyt,Cole,Suso,Pacheco.

          http://www.liverpoolfc.tv/

          Evo vecerasnjeg sastava,Suarez na klupi.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Solidna partija danas
            Suarez dao gol,Meireles odlican.Steve G presebican.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Ja sam zadovoljan danasnjom partijom protiv tvrde ekipe Stoke-a,nismo im dopustili nikakve sanse i treca vezana pobjeda.Suarez pokazao vec da je odlicno pojacanje i bit ce tandem iz snova sa Carroll-om.U nedelju derbi gdje bi volio pobjedu vise od icega zbog manekencica.Uglavnom idu bolji dani za Liverpool to je sigurno.YNWA

              EDIT:Evo malo slika



              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg241281#msg241281 date=1296675481]
                Evo moj neki tim od 23 igraca kako bi izgledao..Prodati:Kyrgiakosa,Poulsena,Aurelia,Konc heskya,Jovanovica, Maxia,Ngoga i dovesti Younga,Hondu,Coentrao,Adama i mozda Onouha (uglavnom neki odbrambeni igrac za klupe).Prvi tim:
                Reina
                Johnson Kelly Agger Coentrao

                Gerrard Meireles
                Honda Suarez Young
                Carroll

                A da su nam rezerve:Jones,Skrtel,Onouha,Insua,Carragher,Adam,A quilani,Shelvey,Kuyt,Cole,Suso,Pacheco.

                http://www.liverpoolfc.tv/

                Evo vecerasnjeg sastava,Suarez na klupi.
                [/quote]


                Izgleda da Lucasa niko ne voli . Ako nije prodat, sta si uradio sa njim.. priznaj !!! $8#a
                UP THE VILLA!!!

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Pa kako bilo ko njega da voli,decko je tele.Niti zna da daje dobre lopte,da sece kontre,slab u duelu,boji se i svoje senke,nema ni sut,on za ovakav klub nije i nikad nece biti.Nadam se da ga od leta vise necemo gledati,samo ko ce dati pare za njega? #%d*

                  EDIT:Takodje 2 igraca koja bi voleo da vidim na Anfieldu su Hazard i Lukaku.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Lucas je Benitezov proizvod #%d* decko je postao standardan igrac,uskoro ce bit i rekorder po nastupima za redse $#^%RT

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Ma ja mislim da Lucas treba da ostane,ali da ne igra.Valja im ati po koju dvorsku ludu.Cujem da je odlican u tome.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg241630#msg241630 date=1296729829]
                        Ma ja mislim da Lucas treba da ostane,ali da ne igra.Valja im ati po koju dvorsku ludu.Cujem da je odlican u tome.
                        [/quote]
                        Pa ako zna da pere dresove,neka ga slobodno zadrze.

                        Sta je sve Benitez doveo u Liverpool ja ne verujem. #%d* #%d* #%d* #%d*
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          u can say that again!
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Sta fali Benitezovim pojacanjima:Nunez,Morientes,Riera,Lucas,Kyrgiakos, Dossena-sve su ovo izvanredni igraci samo talenat jos uvijek cuci u njima #%d* ,ali trebaju mi se priznat i neka odlicna pojacanja poput Reine,Aggera,Mascherana,Luis Garcie,Torresa.Ja i dalje mislim da je on najvise kriv sto je Liverpool u ovakvom stanju,ali nam je ipak donio Ligu Prvaka sto je ogroman uspjeh i zasluzio je koliko toliko da ga se trpi.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Samo da se Carroll oporavi i kad pocne sa Suarezom ima bude veselo '65slif
                              Sad u nedelju ocekujem da pregazite plavce a sledece sezone ocekujem liverpul u top 2 zajedno sa Arsenalom $%&5@$A
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Nemam nista protiv,mi prvi Arsenal drugi $#^%RT (uvijek sam vas gotivio h5g6k8 )

                                Evo slika sa predstavljanja Carrolla i Suaraza

                                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...carroll-photos

                                I evo malo sta Kenny misli o Torresu i ostalim stvarima

                                The boss was also quizzed about comments made by Torres following his move to Chelsea.
                                Dalglish added: "I don't know what he's had to say since he joined them. I know what he said when he was here.
                                "Everybody was disappointed he left the club. What was most disappointing was the timing of it.
                                "But we'll move on with our life. The football club will always be here. We won't. We'll never ever put one person ahead of this football club.
                                "The most important people are the people at this football club. Whatever Chelsea think doesn't matter to us. We are just delighted with what we have.

                                &8@^J &8@^J &8@^J

                                LONG LIVE KENNY
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X