Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Au brate sto ga pretera sada..
    Kanta bre !!!

    Sastav manje vise ocekivan, ali nema Glena opet...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by C-Bosh View Post
      Za Marica
      Cale ima da ga se odrekne preko novina.

      Comment




      • STEVIE G

        Danas me samo pobjeda zanima i uvjeren sam da cemo doci do nje.Samo se nadam da ce Glen ili Enrique biti spremni jer ne bih volio bas Robinson-a da gledam danas.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Confirmed #LFC team v Newcastle: Jones, Wisdom, Enrique, Agger, Skrtel, Sahin, Gerrard, Allen, Suso, Sterling, Suarez.
          Subs: Gulacsi, Henderson, Assaidi, Carragher, Shelvey, Downing, Coates.
          Idemo!
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Idemo!
            Na pobedu !!!
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • SHELVEY DEBILU !!!
              Koji su to kreteni ja neverujem

              Comment


              • Sve mi zivci pokida Liverpul
                Shelvey.....
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Kako smo odigrali u drugom poluvremenu? Gledao sam samo prvo i ono je bio jad & cemer, Suarez je sam igrao, predje pola terenu ubaci u 16, a tamo nidje zive duse. Jones je morao da reaguje bolje kod gola, kroz usi mu je prosla, falio je Glendza dosta, nedostaju nam njegovi prodori po strani, valjda ce biti spreman za Chelsea.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Ma bili smo dosta bolji, nakon gola su ovi bili potreseni jednostavno smo morali to iskoristiti i zabiti još jedan gol. Shelvey imao prazan gol, međutim nekako smotano zakači loptu tako da nije ni došla kako treba do gola i Krul je lagano uhvatio. Ono je morao biti gol. Zatim Sterling izlazi sam na Krula međutim Taylor u posljednjem trenutku isprečava se šutu i ta prilika odlazi u zaborav. Sterling se izgubi kada ima izglednu situaciju, to je onaj danak neiskustvu. Da je Suarez bio na njegovom/Jonjinom mjestu glat bi bio gol. Uglavnom bila je mnogo bolja igra negoli u 1. dijelu, konkretnija zapravo nije bilo onih bezidejnih i tromih akcija. Nije bilo tako jalovo kao u 1. dijelu, ali opet nismo došli do pobjede iako smo morali upisati novu pobjedu. Newcastle dosta loš, iznenadio sam se jer sam očekivao da će više biti opasniji i ofanzivniji.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Nisam gledao tekmu, tako da nmg bilo sta da komentarisem, Suarez je opet dao gol, ne znam kakav, ali po komentarima, verovatno neki doktorski, remi na Anfieldu, nije nesto sto je dobro, ali jake su Svrake tako da se moze tolerisati, doduse opet nas Suarez spasava poraza, dakle previse zavisi klub od jednog igraca...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Bolje što nisi gledao, džaba bi se iznervirao.



                        Evo i start Coloccinia nad Suarezom jer pretpostavljam da nisi ni to vidio.



                        Čist crveni karton, tako da smo nekih 10-ak minuta igrali sa igračem više.

                        Mislim da ja i ne bih baš rekao da se može tolerisati ovaj remi, jer Newcastle danas nije zaista pokazao mnogo, sem onog finog gola Cabayea imali su jednu dobru priliku preko Ben Arfe i ništa više. Očekivao sam mnogo više, jedino je Arfa donekle ispunio očekivanja, Cisse i Ba podbacili skroz, Ba izašao odmah početkom 2. poluvremena.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Gospodski gol, a ovaj Collocini je trebao da dobije direktan crveni, alo bre sa namerom je isao da mu nogu slomi, uzas... Jel dobio barem zuti ???
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Govno cupavo, nek se hladi sad 3 utakmice, cista namjera da se povrijedi igrac.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Gospodski gol, a ovaj Collocini je trebao da dobije direktan crveni, alo bre sa namerom je isao da mu nogu slomi, uzas... Jel dobio barem zuti ???
                              pa dobio je crveni karton
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Gospodski gol, a ovaj Collocini je trebao da dobije direktan crveni, alo bre sa namerom je isao da mu nogu slomi, uzas... Jel dobio barem zuti ???
                                Direktan crveni Freshko, imam osjećaj da nisi pročitao cijeli moj post.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X