Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Borini je ionako igrao na krilu, tako da se njegov nedostatak nece osetiti, ali je problem sto nemamo sada nijednog igraca na poziciji napadaca, da udje umesto Suareza ako ovome bas ne ide u tekmi, nemamo izmenu, nema ko da udje. Suso i Sterling ce igrati po krilu i to je po meni bolja solucija 100x nego da gledam Borinija tamo. Dobro je za Wisdoma jer je momak pokazao odlicne igre i zasluzuje mesto u timu vise nego neki drugi.

    Mene sada samo zanima koliko ce FSG da izdvoji para u januaru, jer mi sa trenutnim igracima, necemo izdrzati sezonu, mozda se mi podignemo do decembra, ali nema sanse da izdrzimo do kraja, nemaju ovi mladi iskustvo, da nose ekipu na plecima tako mladi, bice pravo cudo ako Brendan uspe sa njima, pravo cudo.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Billy Liddell ‏@Liddellpool
      Arda Turan: "I want to play in major leagues and my dream team is Liverpool"
      Odavno mi ovo znamo. Kako bi nam dobro dosao bruka, jos kad na terenu imas tursku vezu Sahin-Arda. Fenomenalan igrac. Ali znamo da su sanse skoro pa nikakve, mislim da ne postoji interes sa nase strane uopste.

      Elem, sad kada nema Borinija, msm da bi Yesila trebalo promovisati u prvi tim, momak iako neiskusan moze da pruzi sa klupi veliki doprinos.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment




      • Evo ga Arda, htio je Rafa da ga dovede posle EP 2008, ali nije bilo kinte.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Covjek je prosto fenomenalan vec godinu i po dana,odusevljava na krilu i na centralnom veznom
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • http://www.liverpoolfc.com/news/have...st-lfc-chances

            Broj kreiranih šansi po igračima do sada. Gerrard u dosadašnjem dijelu sezone kreirao je 20 prilika i nalazi se na vodećem mjestu. Iza njega je Suarez sa 17 stvorenih prilika, zatim Sterling sa 10, Johnson 8...
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Steven Gerrard: Has misplaced more passes in the opposition half (109) than any other player in the Premier League this season
              Nekoliko puta smo primili gol nakon sto je pogrijesio pas, mora Steven mnogo bolje, daleko je od stare forme.

              Fali mu motivacije, najbolje je odigrao protiv Man Utd-a, a bio je odlican i protiv Norwicha, ovo ostalo je dosta lose odigrao.
              Last edited by The Admiral; 13-10-12, 17:02.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • http://www.liverpoolecho.co.uk/liver...0252-32027252/

                LIVERPOOL Football Club has decided to stay at Anfield. Well-placed ECHO sources have said the club is to scrap plans for a move to Stanley Park, and will instead redevelop its current ground.
                Ipak prosirenje Anfielda, odlicno...
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Ja sam za ovo cuo jos odavno, ili se barem o tome suskalo da ce se Anfield prosiriti sto je po meni sjajno, ovakav stadion zasluzuje veci kapacitet, bar 20.000 veci. Ovo je verovatno oficijalno, ali znalo se to od pocetka, gradnja novog stadiona za vlasnika jednostavno finansijski nemoguca, bar u ovom trenutku. Samo me zanima gde ce LFC igrati dok ovi budu prosirivali, mozda komsije daju da igramo na Goodisonu ??
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by C-Bosh View Post
                    Nekoliko puta smo primili gol nakon sto je pogrijesio pas, mora Steven mnogo bolje, daleko je od stare forme.

                    Fali mu motivacije, najbolje je odigrao protiv Man Utd-a, a bio je odlican i protiv Norwicha, ovo ostalo je dosta lose odigrao.
                    Brate, Dzerard zivi sa 4 zene u kuci. Dobro je sto uopste moze da izadje na teren.
                    sigpic

                    Comment


                    • Liverpool spremio ponudu od 7m za Dembu Ba...

                      Sta mislite ? Dobro bi nam dosao

                      Comment


                      • Nisam nigde video takvu vrstu informacije, mozda si to procitao u nekim starijim clancima, to se odavno vuce, mislim da to sada nije moguce.

                        http://www1.skysports.com/football/n...ngs-in-January

                        Liverpool boss Brendan Rodgers has admitted he will be looking to strengthen his squad in the January transfer window.
                        "There are still areas we want to reinforce - and we have to reinforce as soon as we can," Rodgers is quoted as saying in the Mail on Sunday.
                        "Our best team are comparable to any team in the Premier League. But we're a very thin squad and we are having to challenge on a lot of fronts.
                        "I've had good conversations with the owners and they understand where we are at as a team."
                        .....
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Postoji interesovanje za Dembu, pojedini mediji su i objavili da je spremljena ponuda od £7m ili €8,7m. Inače mislim da je 7m sasvim pristojna cijena za Dembu. Pored toga postoji interesovanje za napadača Dortmunda Lewandowskog koji bi nam isto tako odlično došao mada bi njegova cijena naravno bila veća od Dembine. Još se pomalo šuška da smo navodno zainteresovani i za igrača Ajaxa Eriksena. On je dosta mlad igrač i pred njim je zasigurno blistava budućnost, igrač je koji može igrati na više pozicija u veznom redu. Kada bih već birao izabrao bih Dembu/Lewandowskog prije Eriksena jer smo dosta potkrijepljeni u veznom redu, ali napadač nam itekako fali.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment




                          • Ovako bi mogao izgledati novi Anfield.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Procitao sam i ja to za Lewandowskog, ali tesko da ce ga Dortmund pustiti. Iskreno , prizeljkujem da se zakuha ovo oko Dembe, dobro bi se uklopio sa Suarezom.

                              Comment


                              • Ma koji Lewandowski, nemojte da se zajebavamo.

                                Demba moze, pogotovo ako je istina da postoji ona klauzula u ugovoru da moze da ide za 7m. Za te pare boljeg ne mozemo naci, on i Mertens da dodju na zimu i ne treba nam nista vise. Mozda LB ako se Enrique ne presabere.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X