Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg206709#msg206709 date=1290944521]
    Hvala,jel to samo zbog Arsenala ili ipak volis i Liverpool $#^%RT
    [/quote]
    Pa i zbog Arsenala, ali i zato sto su Arsenal i Liverpool jedini veliki klubovi u Engleskoj koji se "medjusobno uvazavaju".........xD

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      Evo da se i ja nadovezem,Aquilani nije igrac za PL,niti bilo koji drugi Italijan,isto kao sto nisu Englezi za Italiju.

      Svi grese pa i Gerrard,ali generalno celu karijeru Gerrard igra odlicno svake sezone i jedan kiks protiv Chelsea se ne moze zameriti toliko kad se uzme u obzir koliko gine na terenu i sta je sve uradio za taj tim.Svi grese,Johnson nas je oterao u grob protiv Blackpoola ali je generalno vrlo koristan.Nesto slabiji u odbrani.Lucas je rupa da vece nema,mozda Kirgijakos.Mnogo pogresnih paseva,morao bi vise i da trci,slab u duelima,sve u svemu nikako nam ne treba.Od svih igraca igra zavisi pa i od njega,samo od nekih vise,a od nekih manje.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-listen-live-1

        Maxi igra,Cole na klupi #%d*,Babel standardno na klupi,a Pacheca nema ni na klupi,iako mu je Hodgson obecao da ce mu pruzati priliku.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          Eto zasto smatram da je Maxi jedna velika 0 od igraca,ako ovu utakmicu izgubimo zbog njega,treba mu ispisnicu dati iz kluba.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg207085#msg207085 date=1290963226]
            Eto zasto smatram da je Maxi jedna velika 0 od igraca,ako ovu utakmicu izgubimo zbog njega,treba mu ispisnicu dati iz kluba.
            [/quote]
            Jedan od igraca kojima je vreme proslo.Inace je dobar igrac i ima talenta ali sigurno je da nisu trebali da ga dovode.Igrao je odlicno u periodu od 2005-2008 ali sad vise nema nista od njega.

            Jel igrao neko sem mene Totenhem-Liverpool iz 2-2?
            sigpic

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              E svaka vam cast #%d* #%d* #%d*
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Dokle vise !!!
                Na 1:0 zicer Maxi Rodrigeza , onda cista sansa Toresa..i na kraju opet 0 bodova...

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  Kako lako stoperi ispadaju. #%d* O promasenim sansama da ne govorimo,stvarno su Torres i Maxu uzeli bodove Liverpoolu.U tom periodu smo bili bolji i nismo to iskoristili.Meireles je podigao formu i sad se pokazuje kao dobro pojacanje.Lucas #%d* Veznjak mora da dodje u januaru.Gerrard jeste falio mada je Liverpool pokazao da ipak moze da se nosi sa jacim ekipama i bez njega,bar donekle.Ngog danas najgori na celom mecu,decko se krio od lopte.Nije toliko bilo ni lose,ali moze i mora mnogo bolje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    Kanidja veca ti je kvota bila na 2-1. %QWT&W

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=dusan1610 link=topic=2667.msg207199#msg207199 date=1290970855]
                      Kanidja veca ti je kvota bila na 2-1. %QWT&W
                      [/quote]
                      Molio bi te da ne ostavljas postove tog tipa jer sam se jako iznervirao zbog utakmice.Znam da je to dobronamerna sala,ali kad Liverpool gubi ja se ne salim,sve ostalo moze. @(*6sd$%
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        Ne mogu da vjerujem,nisam odavno bio ovako razocaran.Bolje da nista ne pisem,iznervirao sam se maksimalno.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          Nisi jedini,ja ovu sramotu necu da komentarisem
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            [quote author=caniggia7 link=topic=2667.msg207200#msg207200 date=1290970931]
                            [quote author=dusan1610 link=topic=2667.msg207199#msg207199 date=1290970855]
                            Kanidja veca ti je kvota bila na 2-1. %QWT&W
                            [/quote]
                            Molio bi te da ne ostavljas postove tog tipa jer sam se jako iznervirao zbog utakmice.Znam da je to dobronamerna sala,ali kad Liverpool gubi ja se ne salim,sve ostalo moze. @(*6sd$%
                            [/quote]

                            Izvini... 7&@%q

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              Mogli su ladno da reše utakmicu u prvom. Nisam navijač Liverpula ali baš ih tera neki maler ove sezone, pored toga što im ne štima u igri. Uz to neverovatna stvar da jedan igrač kakav je Tores prosto neprepoznatljiv. Ne mogu da verujem da je u toliko lošoj formi, izuzimajući one dve skorašnje utakmice gde ja zablistao, na kratko.

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                Ma jednostavno je , dok se L'pool ne rijesi par kretena koje ima u timu , nece moci da dodje u sami vrh ..


                                Ne mogu da vjerujem zasto Babel nikad ne igra u prvoj postavi, pa daj mu jednom priliku dragi Hodgsone da vidis kakav je to majstor

                                Ali nek je Lucas neizostavni dio tima #$&+|r $JS}|
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X