Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve veze ima maska? Nikome ne smeta. I drugi igraci su igrali sa maskom kada su imali takve povrede.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Originally posted by Liverpool FC View Post
      Meni samo nije jasno zasto Sahin ne igra,kad je vec tolika galama bila oko njega.
      Ne igra jer se vuce po terenu + povreda. Samo morao bi da dobije novu sansu, decko je klasa i bolje nemamo. Lukas-Sahin-Dzerard i moze sigurno nesto da se uradi, samo da se dogovore lepo ko sta radi odnosno da ih Brendan na pravi nacin rasporedi. U tom slucaju Dzerard iza Luisa a ne Sahin kao sto je radio dok je Nuri igrao.
      sigpic

      Comment


      • Zaslužio je čovjek da mu se ponovo pruži prilika jer je klasa od igrača, bez obzira koliko se vukao na terenu i koliko pokazivao gori od Allena ne može biti. Rodgers ga je gurao naprijed, iza Suareza, a njemu dosta više odgovara kada bi igrao sa Lucasom, a da ispred bude kapiten.

        Sutra nam slijedi 43. međusobni duel između Liverpoola i QPR-a. U prethodna 42 duela daleko upsješniji je bio Liverpool sa 29 pobjeda. QPR je slavio samo 7 puta, a neriješeno je bilo 6 puta. Gol razlika je također dobrano na strani Liverpoola - 72-36.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Natpist na zidu Melwooda.



          Comment


          • Vjerovatno dječija posla.

            Prema pretpostavkama sutra se Allen vraća u početni sastav. Također Sterling bi se ponovo trebao vratiti u početni sastav. Jonjo je imao svoju priliku, ali ju nije iskoristio tako da mu od sada slijedi klupa i prilika na kapaljku.


            Prva asocijacija na QPR:



            Nažalost ovdje smo ipak poraženi nakon preokreta QPR-a, ali sjajan gol Coatesa.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Sad kad se Alen nabije u krilo Dzerardu i kad mu smanji prostor.

              Daj Sahina Brendane, koji si ga kurac toliko zeleo i mucio se da dovedes.
              sigpic

              Comment


              • Ne znam po kojim to kriterijumima Alen zasluzuje da se vrati u prvu postavu? Dugo se cekao povratak Lukasa da konacno vidimo tog famoznog novog Alena koji je celu sezonu igrao van svoje pozicije i na kraju opet nista. Ofanizivno potpuno beskoristan, kad je defanziva u pitanju to sto on radi moze lagano i Henderson, tako da po meni novih protracenih 15 miliona... Odavno bezlicnijeg igraca nisam gledao u Liverpulu. Da nije dosao letos svim silama bi navijao da ga prodaju u januaru. Opet voleo bi da me demantuje sutra da odigra dobro i nesto uradi, ali mrka kapa ja mislim...

                Comment


                • Sutra najavljen Sahin u prvih 11. Necu da komentarisem rezultat jer sam se protiv Stouka razocarao, ali nadam se barem dobroj partiji nasih momaka, protiv Stouka je bila tuga, totalno nemotivisani su svi bili.

                  btw. Sky Italia prenosi da je Liverpool poslao ponudu Laziu za Diakitea
                  Last edited by bjelaksson[YNWA]; 29-12-12, 21:45.

                  Comment


                  • Ma sutra cu da odgledam potpuno bez nerviranja, bilo da izgubimo ili pobedimo, zaista mi je svejedno, dok se ne veze barem tri pobede u nizu, tek tada cu da pocnem da verujem u neki plasman, ovako, mid-table team...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ma sutra cu da odgledam potpuno bez nerviranja, bilo da izgubimo ili pobedimo, zaista mi je svejedno, dok se ne veze barem tri pobede u nizu, tek tada cu da pocnem da verujem u neki plasman, ovako, mid-table team...
                      Bas to.
                      Surova istina. -.-

                      Comment


                      • La Gazzetta dello Sport reporting Liverpool have made contact for Inter's Wesley Sneijder and ready to pay €10m (£8.2m)
                        Pa i nije nešto velika cifra

                        Comment


                        • Sad sam citao, ne znam, Gazzeta je valjda pouzdana, ali opet, cisto sumnjam da mozemo da mu damo platu, njemu je nekih 140k u Interu, a to je dosta, mozda kad bi uvaljali neku pozajmicu, smanjili mu malo platu kao Sahinu, ali opet, zasto bi dosao u tim koji se jedva bori za Evropu ?? Mada, ako gledam sa aspekta potrebnosti ovog igraca, Spursima treba i verujem da mogu da ga plate, Sitiju ne treba, Fergi je rekao da nece biti pojacanja u Utd, Celsiju sigurno ne treba, dakle ostaje jos Arsenal, ali i njima su prioriteti druge pozicije, dakle iz Engleske samo mi i Spursi, tako da moze biti istine ovde, takodje cena transfera je presmesna.

                          Ako Brendan, Henry i kompanija izvuku ovaj deal nekim cudom, znaci.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ako bi se prodao Cole sad u januaru vjerujem da bi se mogla izdvojit Sneijerova plata.

                            Comment


                            • ESPN FC ‏@ESPNFC
                              Brendan Rodgers will not take charge of Liverpool against QPR today due to illness
                              Dakle bez Brendana na klupi...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • http://www.liverpoolfc.com/news/late...miss-qpr-clash

                                Rodgers nece biti na klupi danas propusta mec zbog bolesti kao i golman Jones.

                                Sto se tice Sneijder-a nekad vrhunski igrac,a pitanje je u kakvoj je formi sad i nema smisla uopste mu davati toliku platu.Glupost je reci da ne bi bio pojacanje s obzirom kakve igrace imamo,ali na toj poziciji ja bih radije vidio neke druge igrace koji su dosta mladji i za koje mislim da bi dosta bolje legli timu.
                                Last edited by Joe Cole 10; 30-12-12, 13:23.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X