Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post
    Bice tesko protiv mesara, ocekujem da muljamo 70 minuta, imamo 118 % posjeda i da ga primimo u 80. minutu iz prekida.
    Samo nek bude sastav ko sto je Merlin okacio i 0:1 ima da bude. Ako Alen ne pocne ja verujem u minimalac.
    sigpic

    Comment


    • Bice zajebano,igraju cvrsto,ne primaju golove,ocekujem da imamo posed lopte,ali jalovo i da ga umuvamo na kraju i 0-1
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Peter McDowall ‏@Petermcdowall10
        Hearing #LFC will be unchanged.
        Znaci nema ni Sterlinga u prvih 11 ako je vjerovati ovom liku, Suso opet od prvog minuta.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Neka Razza odmori malo i nek se izbalansira, u kanalu je i on. Ne moze on toliko da igra i ne treba jos, ovo je sticaj okolnosti jer bolje nemamo.

          Valjalo bi da Suso provuce neku loptu kroz mesare i iskoristi minutazu na pravi nacin.
          sigpic

          Comment


          • Zvanican sastav:

            LFC team to face Stoke: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Lucas, Gerrard, Shelvey, Suso, Downing, Suarez.

            Subs: Jones, Carragher, Coates, Henderson, Allen, Cole, Sterling.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Ok u principu, samo Sahin bi mogao da bude bar na klupi. Razumem da ga je izostavio par utakmica zbog kurcobolje ali sad je vec previse, red je da decko dobije drugu sansu. A igrace verovatno samo protiv Mansfilda u kupu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                Idemo večeras po nova 3 boda
                ala sam nostradamus u picku materinu

                Comment


                • Liverpool boss Brendan Rodgers could be set to sign another striker as he is keeping tabs on Wigan’s Franco Di Santo, Rodgers who knows Di Santo from their days together as young player and coach at Chelsea.
                  Jel ko prati ovog Santa

                  Comment


                  • Originally posted by EBSCO View Post
                    Jel ko prati ovog Santa
                    Pa ono, koliko gledam utakmice Wigana, za njih je dobar. Ne verujem da bi se snasao u Liverpoolu. Meni je licno u Wiganu mnogo bolji Aruna Kone od Franca di Santa.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Za sada Di Santo nista ozbiljno.

                      Ponovo se pominje Holtbi, istice mu ugovor na leto. Samo nam on jos treba.
                      sigpic

                      Comment


                      • Holtbi je vrlo precenjen fudbaler, batali to sto je kapiten Nemacke U21 i sto je jedan od nosilaca igre u Salkeu, tj kako on igra tako ceo tim igra.Englezi su oduvek znali da procene Nemce i divim im se na tome.Holtbi nije kadar da igra ni za Svonsilonu.Nema gde da igra u Engleskoj, jedino u Cempionsipu kad je vec zapeo za ostrvo.

                        Ne treba ekipi kao sto je Liverpul jel ne samo sto ce to stetiti ekipi, nego ce i i par igraca da stagniraju posto ce Holtbi dobiti kakvu-takvu minutazu ma koliko god on bio los.I gori od njega su igrali u Liverpulu, a i igraju sada.;)

                        Zasto potrositi pare na igracu kojem istice ugovor za pola godine, kada za isti novac mozes vratiti igraca iz akademije?

                        Comment


                        • Precijenjen,nego kako.Solidan igrac ali nista vise od toga..niti ima potencijala da postane nesto vise.

                          Comment


                          • Holtbi i Ins jos da dodju i da osvojimo Championship lagano.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nemam ništa protiv Holtbija ako bi došao za male pare (ispod 10 miliona), al sigurno bi na terenu uradio više od Shelvija i nekih pojedinaca.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ponovo se pominje Holtbi, istice mu ugovor na leto. Samo nam on jos treba.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X