Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dimitrije View Post
    Pa mi smo najebali sledece nedelje...........


    dobar si

    Comment


    • Bicete glavni favoriti u Ligi evrope
      Ovo je cinjenice nije provokacija,stvarno,ako ovako nastave sledeca sezona moze biti najbolja do sada.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by Dimitrije View Post
        Pa mi smo najebali sledece nedelje...........
        Realno smo ga najebali

        Crvena braco pustite nas sledece nedelje kad vas molim
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Realno smo ga najebali

          Crvena braco pustite nas sledece nedelje kad vas molim
          Vidjet cemo skontat cemo nesto

          Za mene je ovo veceras najbolja utakmica sezone,izvanredno prvo poluvrijeme i u drugom odigrali kako velike ekipe igraju,lagano priveli utakmicu kraju,a da protivnik ozbiljnu sansu nije imao.

          Veceras sve za 10,igraci,Kenny,navijaci.

          Sljedece sezona bi mogla biti strasna.

          YNWA
          Last edited by Joe Cole 10; 11-04-11, 22:03.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Steta sto nije upala jos koja iza Harta i steta sto Selvi nije usao posle 3 meseca ali fenomenalna igra i velika pobeda.Da nije bilo Kirgijakosa,sad bi bili vrlo blizu 4.mesta a ovako nista,jurimo 5. ako mozemo.BRAVO MOMCI I SAMO TAKO NASTAVITE!!! YNWA
            sigpic

            Comment


            • Ala igra ova Liverlona

              Steta sto mozemo da sanjamo samo LE,jer ne mozemo stici Totenhem.
              Nasa realnost je 6o mesto,a tu nema evrope
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                Ala igra ova Liverlona

                Steta sto mozemo da sanjamo samo LE,jer ne mozemo stici Totenhem.
                Nasa realnost je 6o mesto,a tu nema evrope
                5 bodova je razlike i igramo kuci sa njima.Oni jos igraju sa Arsenalom,Junajtedom i Sitijem tako da ima sansi sigurno a kuci sa ovakvom nasom igrom realno nemaju sta da traze na Enfildu.Uz to su u padu forme.
                sigpic

                Comment


                • I mi cemo negde kiksnnuti sigurno,a i imamo utakmicu vise,sto je potencijalnih -8
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Originally posted by Liverpool FC View Post
                    I mi cemo negde kiksnnuti sigurno,a i imamo utakmicu vise,sto je potencijalnih -8
                    Zasto bismo kiksnuli?Kirgijakos vise verovatno nece videti teren posle ovakve partije ove odbrane a uz to i Vilson ima prednost u odnosu na njega.Jedino sto mene brine je konstantnost Spiringa i posebno Lukasa ali tu je i Selvi,a napadacki trio i Meireles tesko da ce sad da kiksnu.Sad idemo u goste ranjivom Arsenalu,samo treba ovo ponoviti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako je ovo oslabljeni tim ,zajebi onda najjacu postavu

                      Comment


                      • Polako gospodo sledece godine ste najozbiljniji kandidat za titulu po meni ...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Nemoj potcenjivati Arsenal,oni dokle god imaju kakvu-takvu sansu za titulu nece se predati.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Ne znam,ja nemam neku zelju za tom Europa ligom iduce sezone,bolje da se skoncetrisemo na prvenstvo i probamo ga osvojiti.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Ne znam,ja nemam neku zelju za tom Europa ligom iduce sezone,bolje da se skoncetrisemo na prvenstvo i probamo ga osvojiti.
                              Nece to nista smetati,neka se kale ovi mladi,nema sta da se izgubi.

                              Comment


                              • Lep izvor novca.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X