Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas jedino pozitivno sto je Luis iskoristio sanse koje je imao, jedna nazalost ponistena i sto konacno nismo izgubili kad smo losiji od protivnika. To rade veliki timovi sa pobednickim mentalitetom i nadam se da ce ostati tako. Protiv Njukastla mora mnogo bolje. Nisam previse ocekivao danas jer smo imali 5 debitanata + 1 s klupe u gradskom derbiju ali velika steta za ponisten gol. Sad protiv Svonsija u kupu odmoriti sve koji su igrali protiv Anzija i danas, rezultat nije bitan i ne moramo da odbranimo kup a posle zabeleziti novu pobedu kuci.
    sigpic

    Comment


    • http://www.liverpoolfc.com/news/late...for-euro-award

      Svaka cast obojici
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Zaista svaka cast. Iako nijedan od njih nema sansi da zapravo osvoji nagradu, prevelika konkurencija, Isco, Eriksen, Gotze, El Shaarawy...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Zaslužili su obadvojica da se nađu tu, ali složio bih se sa @Freshkom da nijedan on njih nema šansi da osvoji nagradu. Sterling ako ovako nastavi možda za godinu-dvije.

          Što se jučerašnje utakmice tiče, napad je ovaj put odradio svoj dio zadatka međutim odbrana je dobro zakazala kod oba gola. Kada odigramo dobru utakmicu u napadu odbrana zakaže, kada odbrana odigra dobro onda napad zakaže, ne možemo nikako uskladiti da obadvoje bude kako treba. Wisdom je bio prilično loš i dosta su nas probijali po njegovoj strani, djelovao je izgubljeno vjerovatno zbog treme i straha. Malo su i izmjene Rodgersa bile nelogične tako sam očekivao recimo Assaidija, međutim on je experimentisao na svu sreću dobro je prošlo. Sada slijedi meč sa Swanseaom gdje ne očekujem mnogo jer treba odmoriti ključne igrače za ligaški duel sa Newcastleom koji je težak protivnik i bit će teško doći do nove pobjede. Protiv Swanseae dakle omladinci pa ako šta izvuku dobro i jeste.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • We should be taking away the three points rather than just one. There is no offside and it's difficult for me to explain it. The only person who can explain it is the linesman.

            "I asked him after the game if it was offside and he said 'I think so'. That's not good enough. If every decision in this league is based on 'We think so' then we're in trouble.
            Kapitenova izjava.

            Nadam se da ce on i Luis odmarati prekosutra, igrali su i protiv Anzija trebaju nam svezi za Njukastl. To mora da se dobije.
            sigpic

            Comment


            • Kup je nebitan, pogotovo Carling (pardon Capital One) cup. Izvesti klince da se igraju protiv Svonsija, a onda za Svrake cemo videti, nisu u nekoj formi, ali su i dalje jak, mnogo jak tim.
              Ako neko zna sta je sa Glenom, zanima me zasto on nije bio ni na klupi protiv Karamela ???
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Izasao je na poluvremenu protiv Anzhi-a tako da je sigurno neka povreda u pitanju,ali nigdje jos nije nista zvanicno izaslo.Mislim da nije nista ozbiljnije i da ce biti u sastavu protiv Newcastle-a.

                Jos jednom moram reci da sam odusevljen kako Rodgers radi .Nijednog trenutka ne sumnjam u rezultate rada.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Kup je nebitan, pogotovo Carling (pardon Capital One) cup. Izvesti klince da se igraju protiv Svonsija, a onda za Svrake cemo videti, nisu u nekoj formi, ali su i dalje jak, mnogo jak tim.
                  Ako neko zna sta je sa Glenom, zanima me zasto on nije bio ni na klupi protiv Karamela ???
                  Laksa povreda, brzo bi trebalo da se vrati.

                  @Joe, ako si gledao Being Liverpool, verovatno si se odusevio. Sve sto covek kaze je jasno i izuzetno smisleno. Ako nisi, obavezno pogledaj a preporucujem i ostalima. Nazalost, dobio je Brendan pretezak raspored, ne pamtim kad nam je tezi bio. Ono sto mu zameram je stavljanje Borinija na krilo, ostalo je ok. Video je da Stjuart i Henderson nisu ni za sta i zakucao ih za klupu, pustio mlade igrace. Takticki odlicno stojimo, presing vise nego dobar, odbrana se sad malo sredila i ostaje poslednja trecina terena kao problem ali i tu je sve bolje. Treba imati strpljenja jer covek je dobio najtezi moguci trenerski zadatak sa najvecim pritiskom na kugli zemaljskoj. Mnogi bi verovatno igrali opreznije, gledali da uzmu na neki fazon 3 boda ali on je resio da ide do kraja i uspostavi sistem. Ono sto mi se svidelo juce je to sto je promenio formaciju na 3-5-2 i pokusao da iznenadi Mojesa. Nismo nista specijalno odigrali, falio je i Glendzo kao idealan wing back za tu formaciju ali to je dokaz da covek razmislja, da ima plan B. Pokrao nas je i sudija ali nije bitno, guramo dalje. Nadam se da toga vise nece biti jer bi losi rezultati mogli da prouzrokuju da mu gazde koje veze s fudbalom nemaju daju otkaz. Malo sportske srece bi leglo da uzmemo par vezanih pobeda i da se stekne samopouzdanje. Protiv Redinga u drugom poluvremenu se svi setili prosle sezone i nastade panika posle promasenih sansi. Samo da lopte narednih par kola ulaze u gol, gledacemo odlican fudbal gospodina Rodzersa i najmladje ekipe Premijer Lige. Mnogi zele neka extra pojacanja. Ja licno ne, samo da popunimo rupe i nek ovi momci rastu zajedno. Titulu ne ocekujem jos 4-5 godina ali tada ocekujem pocetak dominacije.

                  Ispada sad da hvalim Brendana zato sto je u Liverpulu ali ja sam ga prvi u Svonsiju hvalio i rekao da je za mene najbolji trener prosle sezone, tamo pred kraj sezone. Ko hoce, moze da izlista glavnu proslosezonsku temu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ostala jos jedna epizoda da se odgleda ,ali stvarno svi trebaju da pogledaju.

                    Otkako je dosao u klub radi odlicne poteze i moja jedina zamjerka je Borini za kojeg ne mislim ni da ce imati nekog uticaja kao napadac,a grehota je Suarez-a stavljati na krilo radi njega.Guranje ovih momaka kao sto su Sterling,Suso i Wisdom ce nam sigurno u buducnosti donijeti mnogo,Assaidi odlicna kupovina za male pare i Allen za kojeg nisam bio siguran pokazuje se kao strasno pojacanje.Kako raste klub tako ce rasti i Rodgers siguran sam.Jucer u poluvremenu sa izmjenama je pokazao kakav je trener i da ima muda.Iako je mlad za trenera svi ga postuju i to je jako bitno pogotovo za ovako jedan veliki klub.Igramo lijep fudbal,a rezultati ce doci s vremenom,mada nisam nezadovoljan ni sa ovim s obzirom na igracki kadar i da mu je ovo prva sezona tek.U januaru bih volio lijevog beka i krilo i siguran sam da bi vec tad to puno bolje izgledalo.Prosle sezone odbrana se cinila najbolji dio tima,a sada je upravo suprotno i nadam se da cemo se tu poboljsati jer ipak primamo previse golova.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Ostala jos jedna epizoda da se odgleda ,ali stvarno svi trebaju da pogledaju.

                      Otkako je dosao u klub radi odlicne poteze i moja jedina zamjerka je Borini za kojeg ne mislim ni da ce imati nekog uticaja kao napadac,a grehota je Suarez-a stavljati na krilo radi njega.Guranje ovih momaka kao sto su Sterling,Suso i Wisdom ce nam sigurno u buducnosti donijeti mnogo,Assaidi odlicna kupovina za male pare i Allen za kojeg nisam bio siguran pokazuje se kao strasno pojacanje.Kako raste klub tako ce rasti i Rodgers siguran sam.Jucer u poluvremenu sa izmjenama je pokazao kakav je trener i da ima muda.Iako je mlad za trenera svi ga postuju i to je jako bitno pogotovo za ovako jedan veliki klub.Igramo lijep fudbal,a rezultati ce doci s vremenom,mada nisam nezadovoljan ni sa ovim s obzirom na igracki kadar i da mu je ovo prva sezona tek.U januaru bih volio lijevog beka i krilo i siguran sam da bi vec tad to puno bolje izgledalo.Prosle sezone odbrana se cinila najbolji dio tima,a sada je upravo suprotno i nadam se da cemo se tu poboljsati jer ipak primamo previse golova.
                      Kad se jos uigraju i kad bude vise lopti u prostor bice i Fabio od koristi. Sad bi mi bio starter u LE i kupovima i dzoker u PL. Strasan je to osecaj za gol kad je u sredini i verujem u njega.

                      Dzo ne samo da je zadrzao nivo igre iz Svonsija nego ga dodatno podigao. On i Dzonson ubedljivo najkonstantniji nasi igraci. Sto se tice momaka iz akademije, nas dvojica godinu ipo tupimo o tome ovde i svi su mislili da ih dizemo u nebesa. Andre kao stoper igra beka bez greske, Sterling drugi najmladji strelac u istoriji kluba, Suso prvim kontaktom s loptom u PL poslao Skolsa Fergusonu po Orbit. Sa Brendanom i njegovim timom analista, ako budu dovoljno ambiciozni bice world class igraci. Takodje ima tu jos dosta mladih igraca koji mogu da budu dobar backup da se tu ne trose pare i samim tim ce biti para za prava pojacanja kad bude trebalo. Samo nek nastave. Sto moj cale rece posle prvih 6 kola: "Prosle godine smo posle 6 kola imali 10 bodova. Sad imamo duplo manje ali sam duplo zadovoljniji kompletnom situacijom."

                      Mnogi su nezadovoljni prelaznim rokom i nedovodjenjem spica ali nije bilo prave opcije. Keni je legenda ali bi verovatno iskesirao 20 milki za Holta ili nekog slicnog. Necemo da kupujemo ako nema pravog igraca, odlicna stvar.
                      sigpic

                      Comment




                      • Bas sam se pitao zasto je stavio novcic, izgleda da je ovo objasnjenje, ako je stvarno to razlog, alal mu vera

                        Comment


                        • Ja sam mislio da ce dati sudiji na kraju, posto znam da mu je pokazao ali ga je mrzelo da mu odnose... logicno, trebao je da izvede korner cini mi se.

                          Comment


                          • http://www.liverpoolecho.co.uk/liver...#ixzz2AlnOnsR6


                            Jones will remain in goal for tomorrow night’s Capital One Cup tie with Rodgers’ former club Swansea City at Anfield.
                            Steven Gerrard and Luis Suarez are set to be rested ahead of Sunday’s Premier League clash with Newcastle United at Anfield.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Dva najbolja igraca da odmaraju protiv nimalo naivne ekipe Newcastle-a. Ajd razumem za Gerarrda, ali Luis... Istina obojica su umorni, igrali tekmu i sa Anzhijem, ali ovo bi trebalo da bude bitnija tekma. I sad ti meni reci ko ce u napad da igra.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Valjda treba da odmaraju sutra protiv Svonsija...pa da budu odmorni za Njukasl. Fresaro ne zna se ko je netacan u glavu, da l' ti da l' ja
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X