Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Ne odustaješ... xD

    Ne pokazuje da je veliki klub ako dovodi igrača bez prava na otkup. Tako veliki klub ne radi.

    Mlad je Rodžers, naučiće od Vengera... xD
    Never...

    Pa slazem se ja sa tobom, da veliki klubovi ne dovode igrace na pozajmicu bez prava otkupa, ali ovo je nesto drugo, Sahin treba da bude zamena Alonsu, i potrebno mu je malo razigravanje, ali ne u bilo kakvom klubu, vec u velikom klubu, nama bi to odgovaralo, mi jesmo veliki klub sa velikom istorijom, ali u ovom trenutku bez LS to nista ne vredi, i zato je Mou i zbog Brendana i izabrao nas da se razigrava momak u nasem klubu, jer bi oba kluba imala od toga koristi, mi bi dobili igraca sjajne klase, i imali velike sanse za LS, Real bi dobio zamenu za Alonsa, dugotrajnu.
    Zato ovaj deal ne moze da prodje sa Arsenalom, jer je Mou i na pocetku rekao da nece biti buy out klauzule, s razlogom, a Wenger bez toga nece da ga dovede. Koliko vec saznajemo da je done deal Sahin u Arsenal, vec tri dana. Odavno je to trebalo da se zavrsi, a zasto nije, cenim da je ovo razlog.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Za Murinja se ne zna koliko će da ostane u Realu. Ima taj kratkoročni cilj da osvoji LŠ, možda i ode posle ove sezone ko zna... Za Sahina je bukvalno na indirektan način rekao da mu nije potreban da osvoji LŠ sa Realom i da bi mogao da ode u Englesku jer bi mu dosta pomoglo, tj. samo neka ide. Ne verujem da razmišlja u tom pravcu da bi Sahin u budućnosti mogao da bude bitan igrač Reala, razmišlja samo o tome da ove sezone postane jedini čovek u istoriji fudbala koji ima 3 titule LŠ sa različitim timovima.

      Ujedno shvata da bi i veliku nepravdu učinio talentovanom igraču ako bi on ostao u Realu a da ne igra.

      Ma jednostavno Murinjo nema planove sa Sahinom i zabole ga za njega... Nuri ima 23 godine, svestan je svojih kvaliteta i želi da bude starter. Murinjo mu to ne dozvoljava u Realu i rešio je da ne trpi nezadovoljnog igrača u pohodu na 10. titulu Reala u LŠ.

      A i opet ponavljam, u mojim očima je dosta pao Liverpul ako su stvarno spremni da dovedu igrača na pozajmicu bez otkupa... Arsenal to ne želi što je veoma logično.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Za Murinja se ne zna koliko će da ostane u Realu. Ima taj kratkoročni cilj da osvoji LŠ, možda i ode posle ove sezone ko zna... Za Sahina je bukvalno na indirektan način rekao da mu nije potreban da osvoji LŠ sa Realom i da bi mogao da ode u Englesku jer bi mu dosta pomoglo, tj. samo neka ide. Ne verujem da razmišlja u tom pravcu da bi Sahin u budućnosti mogao da bude bitan igrač Reala, razmišlja samo o tome da ove sezone postane jedini čovek u istoriji fudbala koji ima 3 titule LŠ sa različitim timovima.

        Ujedno shvata da bi i veliku nepravdu učinio talentovanom igraču ako bi on ostao u Realu a da ne igra.

        Ma jednostavno Murinjo nema planove sa Sahinom i zabole ga za njega... Nuri ima 23 godine, svestan je svojih kvaliteta i želi da bude starter. Murinjo mu to ne dozvoljava u Realu i rešio je da ne trpi nezadovoljnog igrača u pohodu na 10. titulu Reala u LŠ.

        A i opet ponavljam, u mojim očima je dosta pao Liverpul ako su stvarno spremni da dovedu igrača na pozajmicu bez otkupa... Arsenal to ne želi što je veoma logično.
        Ne zna se, ali ce ostati tamo duze najverovatnije nego u drugim timovima.

        Nije njemu Sahin nepotreban, momku je trebalo razigravanje, i on je doveden kao zamena za Alonsa. Povredio se i nije igrao celu sezonu i ko zna u kakvoj je formi. To Murinjo zeli da vidi. Zato ga i salje na pozajmicu. Jeste njemu vazno da on bude najbolji ikada, iako on to vec jeste, ali mora se postovati i politika kluba, ne koristi on Real kao sredtvo za svoje ciljeve, vec Real njega.
        Zeli da se momak sa pozajmice vrati jaci nego ikad i to je potpuno logicno, zato pozajmice i sluze. Nema vajde da on njega salje u slabiji klub, kad momak poseduje kvalitet za najjace klubove u Evropi.
        Da on nema planove, nema bi ga ni dovodio iz Borusija na prvom mestu. I opet ponavljam, nije da njemu Murinjo nedozvoljava da igra u prvoj postavi, vec se momak povredio i nije ni mogao igrati. Nije Sahin nezadovoljan, odakle ti to.

        A sto se nas tice, mi smo odavno pali skroz, i nama je ocajnicki potreban igrac ovakvog kvaliteta, jer takvog nismo doveli, vise se i ne secam. Sahin bi nam debelo pomogao na putu ka LS, i kad bi mi usli u LS, to je onda druga prica, otvaraju nam se neka nova vrata, za bolje igrace, kvalitetnije, sve je to povezano.
        A Arsenal, vec sam napomenuo, ne treba im Sahin, uopste im ova pozajmica ne treba, nego eto, Wenger oce da glumi baju. Zato i trazi klauzulu, a jasno je Mou stavio do znanja na pocetku da toga nece biti. Zato ovaj deal nikako da se zavrsi.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Saikat Chatterjee ‏@Saikat_LFC
          Rodgers:“I need a minimum of three strikers.I would need to be a nutcase to even consider at this moment to let Andy #Carroll go.” #LFC
          Potpuno logicno. Sada prodati Kerola, sada kada kuburimo sa napadacima bi bilo ludilo.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Sretan rođendan Glenu Johnsonu YNWA!

            Comment


            • Srecan rodjendan Glenu Dzonsonu...

              Jack Sear ‏@Jack_Sear_
              Rodgers: Our people have been speaking with Real Madrid about where he (Sahin) wants to go and play.
              Jack Sear ‏@Jack_Sear_
              ...The attraction was The Champions League. We don't know if that's still the case. It remains to be seen. Nothing has happened yet."
              Jack Sear ‏@Jack_Sear_
              ...We will find out with Sahin in the next couple of days."
              http://www.marca.com/2012/08/23/en/f...345703549.html

              E smorio sam se vise...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • http://soccernet.espn.go.com/news/st...terest?cc=5739

                http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ts-out-1274682

                Ne znam šta reći više za Sahina, kada je Džeko trebao u City bila je slična saga, ali ne ovolikih razmjera.



                Sretan mu rođendan.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
                  Fazeli (Sahin's agent) along with emmisaries from Real Madrid are traveling to meet #LFC officials today. Make of it what you will.
                  Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
                  Arsenal were hoping to finalize Sahin deal on Monday, after Fazeli's efforts to sabotage the #LFC deal, & negotiate a trigger fee to buy.
                  .....
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Saga oko nastavka karijere Nuri Sahina jos nije gotova. Čini se da je na kraju odredište ovog turskog reprezentativca Liverpool.
                    Njegov agent Reza Fazeli ce otputovati u Liverpool kako bi se nasao sa vodecim u klubu i dogovorio uvjete ugovora.

                    U ponedjeljak su sa Emirata bili uvjereni da ce Sahin postati novi topnik, ali celnici Real Madrida su stopirali ugovor jer je Arsenal zelio posudbu sa mogucnosti ostanka turcina na kraju sezone, sto nije odgovaralo timu sa Bernabea, a niti Sahinu.

                    Tako je Liverpool sada glavni kandidat za dovođenje ovog sjajnog nogometasa, te mu je Brendan Rodgers obecao mjestu u startnoj ekipi. Sahin je nakon toga u utorak odobrio transfer u Liverpool te rekao svome menađeru da moze otputovati u Liverpool i dogovoriti uvjete ugovora.

                    U Liverpoolu zele ovaj transfer finalizirati u četvrtak (tj. danas) kako bi ovog nogometasa imao na raspolaganju u nedjeljnom derbiju protiv Manchester City-a.
                    Ukoliko se dva kluba dogovore Sahin bi se pridruzio Ricardu Carvalhu koji je takodjer na jednogodisnjoj posudbi u Queens Parg Rangersu.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Sprdnja bez granica. Nek ide negde vise, bilo gde...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Liam Tomkins ‏@liam_tomkins
                        Far too many twists in the Nuri Sahin saga. Best just go to the Winchester, have a nice cold pint, and wait for all of this to blow over.


                        Ali stvarno, izludeo me je vise...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Rodgers kaže kako će Sterling večeras početi utakmicu. Ovo smo čekali.

                          Sve više se piše o dolasku Sturidgea na Anfield. Hajde sada da ga dovedemo + Sahin i ne treba ništa više što se ovog prijelaznog roka tiče.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Rodgers kaže kako će Sterling večeras početi utakmicu. Ovo smo čekali.

                            Sve više se piše o dolasku Sturidgea na Anfield. Hajde sada da ga dovedemo + Sahin i ne treba ništa više što se ovog prijelaznog roka tiče.
                            http://www.liverpoolfc.com/news/late...em-could-start




                            Rodgers admitted: "There's a big possibility that Raheem will start. For a kid who is 17 years of age, he has been very good.

                            "Raheem is a player who has impressed me over the course of pre-season. He has got better and better every day.

                            "He understands his responsibility in the team and his team ethic is good. Plus when he gets the ball his quality has been excellent.

                            "Something I want to do over the years here is get young players with talent and personality into the group and into the team. He is certainly one who has shown up well."
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Eziz Allamov ‏@Ezizallamov
                              Nuri Şahin's agent met Liverpool's owners to finalize the deal. The club hope to announce it today. [Marca]
                              Barem Marca ne laze, jbem li ga vise posle ovoliko preokreta ne znam kome verovati.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sad njemacki mediji objavili da je posao oko sahina gotov i da je potpisao za arsenal.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X