Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Benant bi bio dobra kupovina, ali onda sto pre to bolje jer u zadnje vreme sve vise citam kako se drugovi klubovi interesuju za njega. Pre svega sam citao da je Siti zainteresovan...

    Comment


    • Benat klasa igrac, nema sanse da ga LFC dovede, jer ga hoce jaci klubovi.

      Akane, sramota da te bude sto ne znas puno o njemu.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Benat klasa igrac, nema sanse da ga LFC dovede, jer ga hoce jaci klubovi.

        Akane, sramota da te bude sto ne znas puno o njemu.
        Sad ne ali na leto je sigurno mogao da se dovede, nije ga niko ozbiljan trazio. Sigurno za iste pare kao i Alen, mozda i koji milion manje tad a o razlici u kvalitetu necu ni da pricam.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Jeste, Batlend na leto verovatno. Ne znam, ne svidja mi se to. Dovodjenje Staridza je dobar potez, Ins katastrofa, Batlend preveliki rizik ako dodje. Sreca pa Cabi ima zelju da se vrati ali pitanje je da li ga Rodzers ima u planovima. Najavio je world class 10-ku ali to je relativno jer je njemu Alen world class. Kazu da se prati Eriksen i da imamo sansi za njega ako udjemo u 4.

          Freshko, ovih dana ne pratim toliko ove po twitteru. Jel odlazak Zahe u Arsenal znaci da Tio ide?
          Rekao ti je Wilsherica, mada ko zna kakav je status trenutno sa Volkotom, plus sto pricaju da dolazi i Demba Ba, pa ne znam gde se tu uklapa Theo, stvorice Wenger guzvu u timu.
          Staridz je ok pojacanje, nadam se da ce momak kao spic da igra, da vidimo tu vezu kako ce da funkcionise, izmedju njega i Suareza i kako ce njih dvojicu BR da uklopi.

          Za Incea videcemo, za sada jos nista oko njegovog dolaska, iskreno se nadam da ce nesto da zakoci deal, pa da ne dodje.

          Ovog Benata je Wada spominjao cini mi se par puta, ja ga iskreno nisam gledao, ali sam cuo za momka, ali nmg da gresim dusu pa da napisem nesto vise, pa cu verovati tebi Nashko.

          Arda je brutalan, ali ne budi lud Akane, taj je mogao u LFC pre par godina, sada kada je postao formiran igrac i klasa od igraca, nece sigurno kod nas, mozda ako zavrsimo 4. na kraju sezone, mozda...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Benat klasa igrac, nema sanse da ga LFC dovede, jer ga hoce jaci klubovi.

            Akane, sramota da te bude sto ne znas puno o njemu.
            Prezivjet cemo i on i ja

            Nisam toliko Betis gledao,samo protiv Reala i mozda derbi sa Sevillom;)

            Fresko nije ti to Ardi bitno,citao sam par clanaka o njemu,brat nije iz tog svijeta velikih ekipa,a mislim da bi volio igrati u Liverpoolu
            Last edited by AK47; 25-12-12, 21:43.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Arda kosta 25 miliona a gazde trenutno nece dati te pare.

              Naravno i nije realna opcija niti ga ko prati u klubu + nije na prodaju, Atletiko izuzetno ozbiljno radi i mislim da ce jos neko vreme ostati tamo.

              Cini mi se da je rekao Arda jos ranije da u Engleskoj najvise voli Liverpul.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Sad ne ali na leto je sigurno mogao da se dovede, nije ga niko ozbiljan trazio. Sigurno za iste pare kao i Alen, mozda i koji milion manje tad a o razlici u kvalitetu necu ni da pricam.
                Ja sam iskreno mislio da ce u Bilbao preci, kada su oni prodali Martinez-a, a pricalo se za Wolfsburg..Oni su hteli cini mi se 14 miliona da ponude..Sada vec Betis hoce 20-25 miliona za njega. Veoma dobar igrac. Lepo bi se snasao u bilo kojoj ekipi.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Fresko nije ti to Ardi bitno,citao sam par clanaka o njemu,brat nije iz tog svijeta velikih ekipa,a mislim da bi volio igrati u Liverpoolu
                  Ma znam ja sve o momku, pa covek navija za LFC, sta ti je... Ali budimo realni, pa on i ne mora da ide iz Atletika ako ovi zavrse drugi i odu u LS, a kako je vas Real krenuo, to je vrlo moguce na kraju sezone.
                  Nas samo 4. mesto vadi iz ovih sranja, kada se bude igrao LS na Anfieldu, to je vec neka druga prica Akane.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Ma znam ja sve o momku, pa covek navija za LFC, sta ti je... Ali budimo realni, pa on i ne mora da ide iz Atletika ako ovi zavrse drugi i odu u LS, a kako je vas Real krenuo, to je vrlo moguce na kraju sezone.
                    Nas samo 4. mesto vadi iz ovih sranja, kada se bude igrao LS na Anfieldu, to je vec neka druga prica Akane.

                    poželio sam to, nadam se da ćemo da zavrsimo 3-4

                    Comment


                    • Arda je trenutno skup za nas, preko 20m mu je cijena, a mi to trenutno ne možemo izdvojiti. Na ljeto će biti druga priča, ali će opet sve u mnogome zavisiti od našeg konačnog plasmana.
                      Svakako da Reinu ne možemo i nećemo mijenjati sada u januaru, imat će vremena do ljeta da pokaže da još uvijek nije za staro gvožđe i da zaslužuje da bude na golu. Ako bi nastavio sa nekim kiksovima kao što je znao raditi do sada, onda će njegova zamjena biti podmoranje.

                      Sutra igramo protiv tvrde i neugodne ekipe, kada tome dodamo našu sklonost oscilacijama vrlo lako se može desiti novi kiks. Ipak, vjerujem u pozitivan rezultat pogotovo nakon blistave prethodne partije. Stoke je najbolja odbrambena ekipa lige sa primljenih svega 13 golova iz 18 utakmica. Sa druge strane i među 3 ekipe su sa najslabijom realizacijom. Trenutno sa 10 remija i bez poraza na domaćem terenu, tako da mi je remi i sutra nekako najbliži. Stoke na raspolaganju neće imati Wilsona, Owena, te Adama.

                      Sutra će biti 90. međusobni duel između Liverpoola i Stokea. Do sada je Liverpool bio uspješniji sa 45 pobjeda, dok je Stoke slavio 27 puta, a neriješeno je bilo 17 puta. Gol razlika je također na našoj strani - 144-75. Najubjedljiviju pobjedu slavio je Liverpool 1902. godine, a bilo je 7-0, pored toga vrijedi izdvojiti pobjedu od 6-1 1963. godine, te pobjedu od 5-0 1932. godine.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Sterling - My mum says: “You’re never in the box!”
                        Cak mu i keva to vidi
                        sigpic

                        Comment


                        • Danas bi voleo da vidim isti sastav, s tim sto bi Selvi otisao na klupu a Sterling naravno in, i gde bi onda Suso igrao AMC-a, ali to se nece desiti, i vraca se Allen na teren skoro sigurno...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Lucas, Shelvey, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez.

                            Vjerovatno večeras početni sastav. Odbrana standardna, a jedino iznenađenje jeste da će Jonjo početi od prve minute. Downingu opet prilika od prve minute, ako ponovi partiju kao protiv Fulhama bilo bi dobro, a vjerujem da će i on biti motivisan za novim dokazivanjem. Dobra stvar je ponovno ne igranje Allena, Rodgers je uvidio da je u katastrofalnoj formi.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Idemo večeras po nova 3 boda, veoma važna i pre svega teška utakmica ali ako odigraju kao protiv Fulhama super.
                              Dobro je što će opet početi Downing, a i što će Allen ostati na klupi jer je kritičan bio i dosta smo bolje izgledali bez njega prošlu utakmicu.

                              Comment


                              • Allen in struggling with a slight knock. Will face a late test, but looks to be starting at the moment.
                                Bice tesko protiv mesara, ocekujem da muljamo 70 minuta, imamo 118 % posjeda i da ga primimo u 80. minutu iz prekida.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X