Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covek je vec bio i na medicinskom pregledu.

    Comment


    • Brendan Rodgers: No one can demand where they play at Liverpool
      Toliko o tome da ce Sturridge morati igrati kao spic kad i ako dodje.

      Za utakmicu protiv Stoke-a nema novih povreda i svi su spremni osim Kelly-a i Borini-a.

      BR o Sterling-u:

      "He had a breather as well and was really bright - and plus he got his haircut and looks like a proper young man now!"


      Stevie zasad odigrao svaki minut u prvenstvu i lijep ucinak od 3 gola i 5 asistencija
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Carragher:

        Najvjerovatnije cu se penzionisati na kraju sezone, jer nije fer da me klub placa 50K sedmicno za to sto sjedim na klupi. Ja mogo samo igrati za Liverpool ili nikoga drugog.
        kara

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Posle jedne dobre utakmice Brendan odluci da ga zadrzi. Ne moze jbt on biti igrac za nas nikako, ne ako hocemo LS.
          Nesaro ide on 100%, Brendan je to rekao da bi ga motivisao malo, zna on vrlo dobro koliko moze Downing, ja sam siguran da Stjuart pali uskoro.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Nesaro ide on 100%, Brendan je to rekao da bi ga motivisao malo, zna on vrlo dobro koliko moze Downing, ja sam siguran da Stjuart pali uskoro.
            This Is Anfield ‏@thisisanfield
            BR on Downing: "I see these reports about him going out and leaving. We don't want him to go anywhere."
            Dean martin ‏@gerrardnum8
            Stewart Downing has said he has no intention of leaving Liverpool during the January transfer window.
            Matori, vece su sanse da ostane, nego da ode kako stvari stoje. On nece da ide, BR ne zeli da ide, pa ko kog djavola zeli da on ide ??
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Matori, vece su sanse da ostane, nego da ode kako stvari stoje. On nece da ide, BR ne zeli da ide, pa ko kog djavola zeli da on ide ??
              Tako je pricao i za Kerola cijelo ljeto, kako je odlican igrac i kako racuna na njega, svi znamo sta se desilo posle.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Ma Kerol je druga prica...

                Ne znam, nisam pametan u vezi njega, ako nastavi da igra kao pre neki dan, u sta cisto sumnjam da je moguce, nek' ostane, da se ponadamo da je sposoban da odigra ovakve tekme u kontinuitetu.

                Billy Liddell ‏@Liddellpool
                Rodgers: "We don't want to make many [signings] in January, but the one or two we do I think can make a difference and help us
                Dakle Staridz i eventualno Ince. Nadam se iznenadjenju BR-a nekim neocekivanim pojacanjem, sta drugo da kazem.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Stjuart bih rekao da ide na leto, kada dodje levi bek kojeg je Brendan najavio za tad.

                  U januaru ako nas neko napusti, bice to samo Dzo Kol.

                  Reina nam izgleda ide isto na leto, Batlend zamena.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nek ide i Reina

                    Downing je jednu dobru tekmu odigrao u 2 godine, naravno da nece zbog toga ostati, mada treba mu pruziti sansu opet da vidimo sta ce se desavati

                    Comment


                    • Luis Suarez: "Only four years ago I was playing on the Playstation and I pretended to be Gerrard"
                      sigpic

                      Comment


                      • Poznavajući Rodgersa i njegove sipmatije prema Downingu ne bi me čudilo da Downing ostane kod nas. Cole ide i to je vjerujem sigurno, povezivao se sa Galatasarayom. Kako bi bilo dobro dati im Colea + novac za Buraka.

                        Vrijeme je da nađemo zamjenu za Reinu ako želimo biti u vrhu. Begović je pravi čovjek za njegovu zamjenu, no sa obzirom na konkurenciju i izjave čelnih ljudi Stokea male su šanse da dođe na Anfield, da ne kažemo nikakve.
                        Last edited by Merlin; 25-12-12, 12:52.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Doci ce ovaj mali Butland iz Birmingema, bilo da je leto ili januar. Jeste veliki talenat, ali zasto ne pogledaju nemacko trziste, pa pogledaj koliko tamo ima golmana, potencijalnih WC igraca.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Doci ce ovaj mali Butland iz Birmingema, bilo da je leto ili januar. Jeste veliki talenat, ali zasto ne pogledaju nemacko trziste, pa pogledaj koliko tamo ima golmana, potencijalnih WC igraca.
                            Treba zameniti Reinu ali ne sa deckom od 19 godina kojem su najozbiljnije utakmice u karijeri u jednom Championshipu. To bi propast bila sledece sezone, imao bi dosta kikseva. Dobar golman ali mislim da ima i vecih talenata a i boljih trenutno za nas.

                            Tesko bismo nasli nekog ko bi bio bas pouzdan jer je ogroman pritisak igranje za Liverpul. Najvise bih voleo da se trostruki osvajac Zlatne rukavice trgne ali mislim da je to nemoguce, predugo je u kanalu. Ter Stegen bi bio dobra zamena, verovatno bi imao nesto slabiju prvu sezonu ali mislim da je pravo dugorocno resenje.

                            Na Rodzersovom mestu, do leta bih ipak pokusao da trgnem Reinu. Licno sam za to da se prvo poslozi sve ostalo, pa nek ostane Reina i jos jednu sezonu i posle na kraju ako se sve poslozi da se odresi kesa za klasu od golmana.
                            sigpic

                            Comment


                            • i ja sam dosao da predlozim stegena

                              Comment


                              • Ma Butland dolazi, uveren sam, ali kapiram da ce to na leto da se desi, a ne sad... Ne znam kakva je situacija sa Ter Stegenom, ali on ima veliko iskustvo i mislim da bi bio sjajna zamena, odlican potencijal, plus je Nemac.

                                Reina ce braniti do leta, pa ludost je prodavati ga sada na zimu i dovoditi drugog mladog i neiskusnog, sta ce na leo da se desi, videcemo, rano je jos donositi zakljucke...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X