Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • This Is Anfield ‏@thisisanfield
    RT: “@Robbie9Fowler: Just in case......
    Last edited by Freshman; 31-08-12, 22:24.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Mislis da ce Cavani ili Falcao doci ako L'pool bude igrao LE?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Ne radi link...
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS View Post
            Kakvi ste. Ne verujem. Oce Dempsi nece Dempsi. Koji smo se moj tarasili ovih Kenijevih invalida ako cemo nove da dovodimo. Ne treba trositi pare za dz. Treba stekati malo. Pa sledece leto dobrodosao Kavani.Falkao ha ha ha
            Za pomenute, po situaciji L'pool-a i Arsenala, treba cekati 30 godina za takve igrace.

            Nemate klasicnog napadaca, kojeg ste imali, oterali ste ga. Kakva komedija za tako dva velika kluba. Prosto da ne poverujes.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Liverpool FC View Post
              Ne radi link...
              Ne treba postavio sam sliku....

              Ma koji crni Falkao i Kavani, mi cak i da budemo igrali LS, od toga nema nista. Treba gurati ovu sezonu, neka Borinija u centru napada, vidi se da ima osecaj za gol, po onoj sansi protiv Sitija, cim je usao u sredinu, odma gol sansa.

              Polako, kada vidim u kakvoj su situaciji Arsenal i Spursi, ima sanse i dalje za 4. mesto. Zar ste svi zaboravili kako smo igrali protiv Sitija ??? Je l' ste zaboravili da je Sahin dosao ??? Polako, da vidimo i Assaidija na delu, pa cemo da pricamo, da li je ovaj prelazni rok promasaj ili ne.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ima li sansi,ikakvih da se Huntelar dovede u 5 do 12?
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by Liverpool FC View Post
                  Ima li sansi,ikakvih da se Huntelar dovede u 5 do 12?
                  Ako ćemo ga dovesti za dlake onda ima šanse.

                  Pacheco u Valladolidu. Strašan komentar na koji sam oplakao: "Sreća pa prijelazni rok završava za 20 minuta inače bi rasprodali cijelu ekipu."
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Jos 10 minuta
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Mislis da ce Cavani ili Falcao doci ako L'pool bude igrao LE?
                      Doci ce, na kaficu. Sprdnja covece. Nego mi neverovatno, kenjali smo da nam ne valja Volkot, ne valja Dempsi, ovaj onaj, a kako izgleda od blata cemo ih praviti.
                      Jos nesto, sad ste nasli da kukumacete za Kerolom??? Covek nije dao gol ne pamtim, ne znam kakvo bi on to resenje bio. Ovako se oslobadjamo polako igraca, pravi se lep temelj, cudo ce ovaj LFC da pravi za 2 godine. Verujte mi.
                      Last edited by Cassius Clay; 01-09-12, 10:33.

                      Comment


                      • Možda ima nade za neke posudbe, ne znam jel za posudbe isto pravilo za deadline, sve mi se čini da prošle godine Wilson otišao u Blackpool poslije ljetnog prelaznog roka.

                        Comment


                        • Originally posted by EBSCO View Post
                          Možda ima nade za neke posudbe, ne znam jel za posudbe isto pravilo za deadline, sve mi se čini da prošle godine Wilson otišao u Blackpool poslije ljetnog prelaznog roka.
                          Loan market is still opened!
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...medium=twitter

                            Mnogo dobar intervju kapitena...


                            ‘Of course, it’s the one big hole in my career and maybe I’ll never win the league now.

                            ‘But I’ve done a lot. I have no regrets. I’d love to win the Premier League. I still have that hunger. But I also know I have to be realistic and it could be I’m no longer playing when this club win the league again.
                            Last edited by The Admiral; 01-09-12, 11:06.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Ben Smith:
                              Henry and Werner would have gone way over budget for a top young player but not a 29-year-old.

                              I can promise you that @john_w_henry and FSG are far from that (Hicks and Gillete). They have a clear plan
                              Daj Bože da taj plan valja

                              Comment


                              • Realno sutra cemo saznati gde smo trenutno i cemu da se nadamo od ove sezone. Nadam se da ce Sahin i Asadi debitovati, i da ce se uklopiti u Brendandov sistem. Za Sahina sam gotovo siguran da ce se ukolpiti on je igrac svetske klase, a na Asadiju je da se dokaze. Arsenal nije u boljoj formi od nas ali, sobzirom kako smo odigrlai protiv sampiona, mozemo biti blagi favoriti pred sutrasnji mec. GO GO REDS !!!
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X