Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je to tacno,velike su to pare,Swansea je to ipak,a ode Akva
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Prva ponuda za Allena Shelvey (na pozajmicu)+ kes je odbijena, nije jos nista dogovoreno. Jos uvijek se pregovara.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Izgleda da je riješena i situacija sa Carrollom, te da ovaj ostaje u klubu. Rodgers je zadovoljan njegovim radom već na početku i vjeruje da se može uklopiti u stil igre koji preferira. Za ovo je vjerujem bila i većina navijača Liverpoola.

        Spoiler
        Rodgers dao podršku Carrollu, napadač ostaje u Liverpoolu

        Nakon što je u utorak odradio prvi trening pod palicom novog menadžera Brendana Rodgersa, nogometaš Liverpoola Andy Carroll primio je pozitivne naznake za narednu sezonu...

        Premda je Rodgers najavio da bi Carroll mogao biti upućen na posudbu ili čak prodan, u izjavi za klupsku internet-stranicu menadžer "redsa" najavio je ostanak reprezentativnog napadača kojem namjerava pružiti pravu šansu u momčadi.

        - Andy je sjajan mladi igrač. Do sada sam obavio razgovore sa svim članovima momčadi i kroz nekoliko tjedana biti ću u stanju konkretnije govoriti o pojedincima. Što se tiče Carrolla, nema sumnje da se radi o iznimnom talentu prema kojem je bilo upućeno mnogo neopravdanih kritika. Uvjeren sam da on može igrati u više različitih stilova i nepravedno je od onih koji su govorili da se neće snaći u načinu igre koji namjeravam preferirati u Liverpoolu. Po mom mišljenju, momčad igra na način koji odgovara igračima koji su njeni članovi, a ja sam došao ovdje jer želim pobjeđivati s ovim nogometašima. Imam dosta vrlo talentiranih igrača u kadru, a jedan od njih je i Andy – izjavio je Rodgers.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Malo da se raspisem nije me bilo neko vrijeme

          Sto se tice utakmice protiv Toronta mozemo biti zadovoljni s obzirom da je prva pripremna utakmica i da je dosta mladih momaka igralo.Sto se tice prvog poluvremena utakmice Pacheco je sigurno bio najbolji i dosta mi je cudan kao igrac,jos prije 2-3 sezone bio sam ubjedjen da ce postati vrlo dobar igrac,a onda se odjednom pogubio i nigdje ga nije bilo isao je po posudbama gdje se nije toliko naigrao,a stil igre koji gaji Rodgers mogao bi njemu odgovarati i valjao bi nam sigurno kao igrac u rotaciji.Adam odigrao poprilicno slabo dok me nesto ni Aqua nije odusevio,lako je kad imas prostora da odigras pas vidjet cemo ako ostane kako ce igrati kad mu budu protivnicki igraci puhali za vratom.Nekad odlican igrac,ali to je bio i Joe Cole pa je sada krampa obicna.Nece stetiti ako Aqua ostane,ali za mene nije igrac na kojeg se mozemo osloniti,a ima i poprilicno veliku platu.

          U drugom poluvremenu iako smo primili go izgledalo je to dosta bolje,a najbolje su po meni bili Sterling i Shelvey koji je mozda malo preozbiljno shvatio utakmicu .Nadam se da ce Sterling i Suso od pocetka sezone biti prikljuceni prvom timu jer su njih dvojica vec sada dobri igraci,a predstavljaju ogromnu buducnost.Joe Cole me apsolutno razocarao i nadam se da ce sto prije otici iz kluba.Velika stvar je svakako bila povratka naseg majstora Lucas-a na terene.Drago mi je takodjer sto je Morgan postigao pogodak jer je nevjerovatno koliko decko voli klub.

          Sto se tice pojacanja pa skoro sigurno da je Allen iduce i trio u sredini iduce sezone bi mogao izgledati Lucas-Allen-Gerrard.Adam vrlo vjerovatno ide,a mogao bi i Aqua sa njim.Mislim da ce Allen biti vrlo dobro pojacanje,ali isto tako mislim da realno ne kosta vise od 10 miliona,ali kako smo postali poznati po tome sto pretplacujemo igrace kad je bal nek je maskenbal.

          Veceras ocekujem dobru utakmicu i sa povratkom vecine igrace mogli bi veceras vidjeti vecinu onih koji ce biti nosioci igre iduce sezone.Ovo su za mene igraci koji bi volio vidjeti da nose dres Liverpool-a iduce sezone:Reina,Jones,Gulasci,Johnson,Kelly,Agger,Skr tel,Carra,Coates,Enrique,Lucas,Shelvey,Gerrard,All en,Henderson,Aqua,Suso,Sterling,Downing,Suarez,Bor ini,Carroll,Pacheco.To su 23 igraca i plus mislim da nam trebaju jos dva-tri igraca,a to su lijevi bek i dva krila od kojih jedno mora biti vrhunsko.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Reina,Jones,Gulasci,Johnson,Kelly,Agger,Skrtel,Car ra,Coates,Enrique,Lucas,Shelvey,Gerrard,Allen,Hend erson,Aqua,Suso,Sterling,Downing,Suarez,Borini,Car roll,Pacheco.To su 23 igraca i plus mislim da nam trebaju jos dva-tri igraca,a to su lijevi bek i dva krila od kojih jedno mora biti vrhunsko.
            Adam Morgan?

            Mani se Hendersona i Dauninga, od letnjih pojacanja samo Enrike i Seb vrede, Belami tesko da moze jos.

            Rodzers promenio misljenje o Kerolu posle samo par odradjenih treninga sa njim. Sad, ne znam da li je to do njegovih brzih promena misljenja ili do toga sto je Endi nastavio gde je stao. Valjda je ovo drugo.

            Alen ako ce da dodje za 10 miliona moze, ako traze vise dovidjenja, imamo drugih opcija.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Adam Morgan?

              Mani se Hendersona i Dauninga, od letnjih pojacanja samo Enrike i Seb vrede, Belami tesko da moze jos.

              Rodzers promenio misljenje o Kerolu posle samo par odradjenih treninga sa njim. Sad, ne znam da li je to do njegovih brzih promena misljenja ili do toga sto je Endi nastavio gde je stao. Valjda je ovo drugo.

              Alen ako ce da dodje za 10 miliona moze, ako traze vise dovidjenja, imamo drugih opcija.
              I ja isto mislim, svi hoce da izmuzu Liverpool..Imamo drugih opcija, a ne da nas Svonsi vrti oko malog prsta..

              Comment


              • Dobar je Morgan,ali za mene jos nije zreo da igra za prvi tim,u kup utakmicama svakako ali prvenstvo jos ne.

                Pa eto Downing-a bi pustio ako dodje pristojna ponuda ali ga ne bi pustio ispod 12 miliona,a Henderson-a bi ostavio jos jednu sezonu vidio sta moze i onda odlucio,mogao bi on profitirati od nacina igre Liverpool-a.

                Sto se tice Andy-a zna se koliko sam za njegov ostanak i siguran sam da ce dati vise golova od Borini-a ako ostane.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Dobar je Morgan,ali za mene jos nije zreo da igra za prvi tim,u kup utakmicama svakako ali prvenstvo jos ne.

                  Pa eto Downing-a bi pustio ako dodje pristojna ponuda ali ga ne bi pustio ispod 12 miliona,a Henderson-a bi ostavio jos jednu sezonu vidio sta moze i onda odlucio,mogao bi on profitirati od nacina igre Liverpool-a.

                  Sto se tice Andy-a zna se koliko sam za njegov ostanak i siguran sam da ce dati vise golova od Borini-a ako ostane.
                  Pazi sta ti kazem, a i svima, da Morgan vrlo lako moze od ovih momaka najvecu karijeru da napravi.

                  Dao bih jos 20 miliona da Dauning ode. Hendersonu mozda i dati sansu ali gde on da igra? Lukas, Dzerard, Selvi, Akvilani, Suso su izmislili fudbal za njega + novo pojacanje u vezi.

                  Ma ako je mogao jebeni Deni Grejem da se uklopi kod Rodzersa prosle sezone i da solidan broj golova moze i Kerol. Verujem u njega jer je sada bolesno jak fizicki, popravio je jos segmenata igre i ako bude islo tako i dalje to je to.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja obozavam klub kojem je zastitni znak ocajna transfer politika ali vi ste fenomen. Inter je za vas ekonomican i efikasan. Koji crni Alen, covek ne moze da igra postavu u ozbiljnom klubu ni u ludilu.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ja obozavam klub kojem je zastitni znak ocajna transfer politika ali vi ste fenomen. Inter je za vas ekonomican i efikasan. Koji crni Alen, covek ne moze da igra postavu u ozbiljnom klubu ni u ludilu.
                      Moja zelja za pocetak je Lukas-Akvilani-Dzerard a da Alen bude u rotaciji, za ostale ne znam kakve su im kombinacije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Adam Morgan?

                        Mani se Hendersona i Dauninga, od letnjih pojacanja samo Enrike i Seb vrede, Belami tesko da moze jos.

                        Rodzers promenio misljenje o Kerolu posle samo par odradjenih treninga sa njim. Sad, ne znam da li je to do njegovih brzih promena misljenja ili do toga sto je Endi nastavio gde je stao. Valjda je ovo drugo.

                        Alen ako ce da dodje za 10 miliona moze, ako traze vise dovidjenja, imamo drugih opcija.
                        Odbili su ponudu Liverpool-a £10m + Jonjo. Swansea izgleda traži £15m, što je realno i previše. Kontaju ovi kada nam svi precijenjuju igrače da i oni to urade, a ako im damo ove pare za Allena onda je to stvarno još 1 dokaz koliko lošu transfer politiku imamo.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Pazi sta ti kazem, a i svima, da Morgan vrlo lako moze od ovih momaka najvecu karijeru da napravi.

                          Dao bih jos 20 miliona da Dauning ode. Hendersonu mozda i dati sansu ali gde on da igra? Lukas, Dzerard, Selvi, Akvilani, Suso su izmislili fudbal za njega + novo pojacanje u vezi.

                          Ma ako je mogao jebeni Deni Grejem da se uklopi kod Rodzersa prosle sezone i da solidan broj golova moze i Kerol. Verujem u njega jer je sada bolesno jak fizicki, popravio je jos segmenata igre i ako bude islo tako i dalje to je to.
                          Ja se kladim na Suso-a i Sterling-a.

                          Ako ode Aquilani meni bi Henderson bio prva izmjena,a jos je vrlo mlad tako da zasluzuje jos jednu priliku da mu se pruzi.

                          Otkako je Rodgers dosao ja nisam uopste zadovoljan sa transfer politikom,mogao se strasan igrac kupiti za 25 miliona umjesto sto je doveden Borini i najverovatnije Allen,ali najvece razocaranje barem za mene ce biti ako Carroll bude prodan.Borini nije los igrac,Allen pogotovo,ali to nisu igraci koji mogu napraviti razliku,a ovakvih igraca u timu mi imamo vec na kamaru.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Sa zvanicnog sajta Svonsija.


                            Spoiler
                            Club release statement regarding speculation over midfielder Joe Allen
                            Statement regarding speculation on Swans midfielder Joe Allen

                            A Swansea City spokesman said: “Swansea City can confirm that Liverpool have expressed an interest in Joe Allen, despite a written agreement with Liverpool not to approach any players within the 12-month period of former manager Brendan Rodgers leaving for Anfield.

                            “There has also been interest from other clubs regarding his possible availability and the club is due to speak to Joe, as originally planned, about the situation when he returns from GB duty.

                            “The club is not prepared to release any details on whether any formal bids have been made at this stage or details of Joe’s contract, which are private and confidential. The club is extremely disappointed that speculation regarding certain aspects of his contract have been released to the media by parties outside the club.

                            “Fortunately the club is in a financial position where it does not need to sell any of its players and will continue to work in the best interests of its supporters, who are our priority, and the club to provide new manager Michael Laudrup with the best opportunity to be successful in the forthcoming Premier League campaign.”
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Sve sami prosecni igraci...A Celsi daje pare, Man City daje pare, ne moze nista za dz. Jedino ako cemo da se borimo za LE ... i 6. , 7. mesto.. Realno gledano..Lako je Rodzersu bilo sa Svonsijem , tu niko nista nije ocekivao..Nama je ove sezone trebao cilj da bude 4 mesto...Navijam za Liverpool od Zerara Ulijea i da budemo 18. navijacu za njega..Ali treba biti realan, sa ovim timom necemo nista uraditi.

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Sve sami prosecni igraci...A Celsi daje pare, Man City daje pare, ne moze nista za dz. Jedino ako cemo da se borimo za LE ... i 6. , 7. mesto.. Realno gledano..Lako je Rodzersu bilo sa Svonsijem , tu niko nista nije ocekivao..Nama je ove sezone trebao cilj da bude 4 mesto...Navijam za Liverpool od Zerara Ulijea i da budemo 18. navijacu za njega..Ali treba biti realan, sa ovim timom necemo nista uraditi.
                                Pa i vi dajete pare. Btw, City dosad nije nikoga doveo vjerovali ili ne. Ako se ovi pregovori otegnu a ne nadje se alternativa, mislim da cete na kraju dati ove pare koje trazi Swansea. A koga vi vidite kao zamjenu za Allena?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X