Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.youtube.com/watch?v=1qrI-...layer_embedded
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Goal.com eksluzivno navodi da su se Swensea i Liverpool dogovorili oko prelaska Joe Allen-a u redove crvenih za 13,5 miliona funti:

      http://www.goal.com/en/news/11/trans...-for-joe-allen

      cjena od 10 miliona se odjednom pope na 13,5....

      Comment


      • Originally posted by EBSCO View Post
        Idealno bi bilo ovih par igrača: Gaston Ramirez, Adam Johnson, Julian Draxler, Kevin Mirallas, Dries Mertens, i u NAJGOREM slučaju: Clint Dempsey, Theo Walcott, dobro bi tu došao i Sigurðsson ali eto ukrao ga nam je Tottenham, od vezista jedino će mi biti drago ako dođe ovaj Allen i Holtby, vidim i nešto se šuška oko Xabia Alonsa i Kake mada sumnjam da će nešto biti od toga, i da bude sumnjam da oni mogu odradit dobro više od 2 sezone.

        EDIT:

        Evo jedna slika sa treninga

        [ATTACH=CONFIG]7508[/ATTACH]
        Gdje se to suska za Alonso-a zivota ti,pa pratis li ti fudbal ikako,hladan kao led
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by EBSCO View Post
          Goal.com eksluzivno navodi da su se Swensea i Liverpool dogovorili oko prelaska Joe Allen-a u redove crvenih za 13,5 miliona funti:

          http://www.goal.com/en/news/11/trans...-for-joe-allen

          cjena od 10 miliona se odjednom pope na 13,5....
          nek se popela, vrijedi momak! treba ovako da kupiti nekoga a ne downinge i hendersone. da ste im kako uspjeli uvaliti hendersona za allena

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Gdje se to suska za Alonso-a zivota ti,pa pratis li ti fudbal ikako,hladan kao led
            Pa Alonso cuo da Modric dolazi i resio da ide, uplasio se za mesto u prvoj postavi.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Gdje se to suska za Alonso-a zivota ti,pa pratis li ti fudbal ikako,hladan kao led
              jedna fan stranica na facebooku je to objavila, liverpool srbija ja mislim.

              Comment


              • Originally posted by EBSCO View Post
                jedna fan stranica na facebooku je to objavila, liverpool srbija ja mislim.
                To je igrac kojeg Mourinho zeli do kraja karijere da vidi u Real-u,on je nakon Eura izjavio da nema nista protiv toga.Odigrao je skoro sve utakmice u zadnjih godinu i po dana,najveca minutaza u Real-u,kljucni igrac u vezi,sve se mijenja osim njega.Iako je Iker zvanicni kapiten,Xabi je glavni komadant na terenu,to svako vidi ko gleda Real kako im odredjuje sta ce raditi u igri,cak i CR mora da ga slusa...imas primjer kad Portugalac nije htio da stoji na korneru gdje bi trebao,pa Tata prilazi i gura ga ne to mjesto,a zvijezda mrzovoljno odlazi gdje mu se kaze.Uz svo postovanje koje imam prema Liverpool-u i ovim momcima koji pisu uglavnom zanimljive i konstruktivne komentare(osim ovakvih uleta tipa ovaj tvoj sada),ja zaista ne vidim od kuda Liverpool-u 40 miliona da da za njega i zasto bi on isao iz najvece ekipe na svijetu koja u sezoni koja nam dolazi prijeti da osvoji sve zivo, u ekipu koja ce igrati LE i imati velike probleme da eventualno izbori LS + na jedan kulturni nacin je otjeran iz Liverpool-a da bi doveli Barry-a iz City-a koji nije pola igraca sto je Xabi...toliko od mene,izvinjavam se ekipi koja cini ovu temu jako citljivom,nece zamjeriti

                Moja poruka novim clanovima,ne pisite bas sve na sto naidjete,izgleda vrlo ruzno
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • U početku nisam ni ja vjerovao ali, je pisano kako Real ne produžuje ugovore igračima koji imaju 30 ili više godina, tako da bi tu "vjerovatno" otpali Kaka i Xabi izuzetak je naravno Iker.

                  Comment


                  • Originally posted by EBSCO View Post
                    U početku nisam ni ja vjerovao ali, je pisano kako Real ne produžuje ugovore igračima koji imaju 30 ili više godina, tako da bi tu "vjerovatno" otpali Kaka i Xabi izuzetak je naravno Iker.
                    http://www.transfermarkt.de/en/xabi-...eler_7476.html

                    Vidi legendo,covjek ima ugovor do 2014. godine,cuj Xabi da otpadne,covjek najvise igra i najkonstantiji igrac,e ne znam sta da ti kazem
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • To za Alonsa stvarno nema smisla. Zasto bi se vracao u tim koji je prosle godine bio sedmi,a pritom jedva igra LE?! On ce svakako hteti da igra LS.
                      Sto se Allena tice,mislim da je ok. Selvi + 10 m je ipak skuplje nego 13,5. Medjutim to je goal.com,dok malo verodostojniji izvor ne objavi ne verujem!
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • E dokle smo stigli... Videli su svi da smo glupi ko ... Dali silne pare za Kerola, Dauninga, Hendersona, sad oce neki Svonsi da nas izmuze...Ma treba odustati od igraca.. Ne moze neki Svonsi da ucenjuje Liverpool.. Hoces? Neces, idemo dalje.

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post
                            E dokle smo stigli... Videli su svi da smo glupi ko ... Dali silne pare za Kerola, Dauninga, Hendersona, sad oce neki Svonsi da nas izmuze...Ma treba odustati od igraca.. Ne moze neki Svonsi da ucenjuje Liverpool.. Hoces? Neces, idemo dalje.
                            Sve je to pregovaranje. Oni koji pricaju sa upravom Liverpula znaju da su gazde Amerikanci koji imaju istoriju preplacivanja igraca u vise sportova (za LFC znate o cemu pricam, volim i pratim i Henryeve Red Soxe vec duze vreme i isto ima politiku pijanog Rusa po pitanju plata). Normalno da ljudi hoce da izvuku najvise za sebe kada znaju da mogu. A Allen je veoma dobar igrac, proci ce neko vreme dok ne nadju slicnog i normalno da hoce to dobro da unovce i iskoriste priliku.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment




                            • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Liverpool dogovorio odštetu za Allena !
                                22-godišnji Joe Allen veoma je blizu prelasku u Liverpool nakon što su dva kluba dogovorila odštetu od £13.5 miliona (€17.3 miliona).

                                Allen je prošle sezone igrao fantastično u Swanseaju ,čime je zavrijedio i poziv Stuarta Pearcea u reprezentaciju Velike Britanije.

                                Mediji su već ranije pisali kako Rodgers želi Allena na Anfieldu ,a čini se kako ni Allen nema ništa protiv dolaska na Anfield tako da je ovaj transfer gotovo izvjestan.

                                Trener Swanseaja Michael Laudrup je rekao kako nije siguran da će Allen ostati u Swanseaju te da će ga morati pustiti ukoliko dođe neka dobra ponuda.Liverpool se nada kako će ovaj transfer biti završen do kraja tjedna.

                                Nakon Borinija koji bi večeras mogao debitovati protiv Rome ,čini se kako će Allen biit drugo pojačanje kluba.Uz njega ubrzo bi trebao doći i Clint Dempsey.

                                Također bit će i pojedinih odlazaka ,a među prvima bi trebao biti golman Doni koji će se vjerojatno vratiti u Brazil.On nije putovao u Ameriku zbog osobnih razloga ,ali sve je jasnije kako je njegovo vrijeme na Anfieldu prošlo.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X