Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Knox Harrington ‏@Knox_Harrington
    Fulham want far, far, far beyond 7m supposedly for Dempsey.
    Ma kojih crnih 7m, traze minimum 10m za njega, strasno... Kakav fijasko na kraju, ostacemo sa Borinijem i Suarezom kao jedinim napadacima, i samo tri krilna igraca, od toga jedan ima 17 godina koji ce neverovatno biti glavni krilni ove sezone, drugi se jos nije dokazao, a treceg da ne komentarisem( znate ko je)...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ben Smith ‏@BenSmithBBC
      Clint Dempsey is on the brink of joining #Spurs. Fee agreed, now at Spurs Lodge for talks and a v quick medical
      ....
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Dempsey potvrdjen u spursima u njihovom trening centru
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • I told you earlier that Tottenham were sniffing around Clint Dempsey, and here is confirmation from BBC Sport "Clint Dempsey is at Spurs Lodge, the training ground. There is a very strong change he will be a Tottenham player come 11 o'clock. The fee has been agreed between the clubs and he is set to undergo a very quick medical."
          Ne mogu da vjerujem da ćemo na kraju ostati i bez njega...
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Zonal Football ‏@ZonalFootball
            Confirmed: Spurs have had a bid accepted for Clint Dempsey, he is now at Spurs Lodge to have a medical.
            Neverovatno kako smo u pocetku pricali da je prosek, da je ovo ono, a sada ga molimo da predje. Spursi su bili konkretniji od nas, ala smo ga izduvali poslednji dan, onako posteno, osim ako ne izvucemo neki kec iz rukava, ja se i dalje nadam nekom cudu.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Nema vise keceva iz rukava... Koliko je hrabar Rogers da ide na transfere bez medicinskog preko faxa nije sigurno, ali keceva vise nece bit
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Genijalna uprava Liverpula
                Fresh,upravo to sto kazes.Prije 10 dana je bilo "ma kakav Dempsi" a sad bi ga od blata pravili.

                Comment


                • Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
                  You can tell how embarrassing it is when a club like #LFC cannot raise £500k on their £4.5m offer. Spurs offered just £5m 30minutes ago.
                  Najjaci smo <3
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Dva putujuca cirkusa, Liverpool i Arsenal.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Genijalna uprava Liverpula
                      Fresh,upravo to sto kazes.Prije 10 dana je bilo "ma kakav Dempsi" a sad bi ga od blata pravili.
                      Ma to je ta prica, uvek je tako. Okacio sam Bosh to i u glavnoj temi, mene je sramota kad vidim na kakve smo grane spali. Nista gurati nekako sa Borinijem i Suarezom, da vidimo kako ce ici( a nece biti nimalo lako) i onda u januaru po napadaca.

                      Liam Tomkins ‏@liam_tomkins
                      #LFC have moved on Maxi, Kuyt, Bellamy & Carroll - responsible for 37% of goals in a team that struggled for them last season.
                      Liam Tomkins ‏@liam_tomkins
                      Thus far #LFC have replaced those four with two - Borini & Assaidi - both have good goalscoring records but it's still a huge risk.
                      Pa vi vidite gde smo sada i da li je ovo veliki rizik, ja mislim da jeste.
                      Last edited by Freshman; 31-08-12, 21:58.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Okacio sam Bosh to i u glavnoj temi, mene je sramota kad vidim na kakve smo grane spali. Nista gurati nekako sa Borinijem i Suarezom, da vidimo kako ce ici( a nece biti nimalo lako) i onda u januaru po napadaca.
                        Tuga brate. Razocaran sam bas, i u Rodgersa i u upravu mrtvu, jebenih 500k ej...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Dva putujuca cirkusa, Liverpool i Arsenal.
                          Vi ste gori . Mi nemamo vi stekare.

                          Comment


                          • Mi imamo, ali ne dajemo. Vi nemate, a dali bi. Poenta je ista, smejao se lonac loncu...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by C-Bosh View Post
                              Tuga brate. Razocaran sam bas, i u Rodgersa i u upravu mrtvu, jebenih 500k ej...
                              Ostaje nam samo da molimo Boga da nas povrede zaobiđu, a kako je krenulo već u 2. kolu povreda Lukasa. Bili smo previše optimistični, a izgleda da je to bilo bez razloga, ali sa povodom jer je neka logika govorila da ako Carroll ode da će doći neki napadač i ono smješkanje Rodgersa je unosilo optimizam... Vezni red smo osigurali, ali napad nismo tako da nam preostaje da se nadamo da nas povrede zaobiđu ili da Morgan doslovno explodira.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Kakvi ste. Ne verujem. Oce Dempsi nece Dempsi. Koji smo se moj tarasili ovih Kenijevih invalida ako cemo nove da dovodimo. Ne treba trositi pare za dz. Treba stekati malo. Pa sledece leto dobrodosao Kavani.Falkao ha ha ha

                                Comment

                                Working...
                                X