Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Jedno pitanje...Zasto ste svi protiv Huntelara?
    Zato sto je kanta, momak nema nikakav skill sa loptom, slabo se krece, moze da uvalja gol samo iz otpadka, ili glavom, znaci nikakav igrac. Cak mislim da je Kerol talentovaniji od njega, sto naravno ne znaci da je Andy bolji, ali...

    Ne znam sta ce BR da uradi, ali nama je potreban napadac, u ovom trenutku samo Borini i Suarez, a to je malo. Videcemo imali nade za Staridza.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Roy Jones ‏@RJonesTelegraph

      Aston Villa have contacted Liverpool regarding Jordan Henderson. Both parties open to a deal. Stay tuned. #DeadlineDay
      Retweeted by LFC Bootroom
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • This Is Anfield ‏@thisisanfield
        BBC Sport reporting #LFC will NOT be signing anybody tonight. Thoroughly depressing if so.
        Ben Smith ‏@BenSmithBBC
        Clint Dempsey's proposed move to #LFC is on the brink of a collapse. Sides too far apart. May not be any ins at Anfield tonight

        Comment


        • Bravo majstori. Sad ce desno krilo da nam igra Borini, a u spicu Suarez kojem treba 50 sansi da bi postigao gol. Ako je tacno ovo da ne dovodimo nikoga do kraja roka, onda je pustanje Kerola na pozajmicu nevidjena glupost. Koliko smo tanki u napadu, kriminal
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • O jbem ti sve, zasto Brendane, sto si onda pustio Kerola, sunce ti jbem kalajsano... Nista uzdamo se u Assaidija da je zajeban igrac i da ce on igrati prvu, ali ja sam duboko razocaran ako niko ne dodje, duboko... Hendersona ako proda, mora da je lud, pa ko ce biti back up u veznom jbt, jos Suso ode na pozajmicu, sve gore od gore, a Lukas povredjen...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Šta to oni hoće za njega, kad su mogli prihvatiti 7 miliona od Ville mogu i od nas, ali izgleda žele što više da izvuku.
              Huntelaar nije loš napadač, ali jednostavno ne vrijedi tih para tj. najmanje 20 miliona jer teško da bi ga pustili za manje, a vidite i sami kakva je finansijska situacija kod nas, te da moramo prodati neke igrače kako bi mogli dovesti još neko pojačanje.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • NEma nikakve ponude poslane... Svi su otisli kuci iz liverpoola, bar tako kazu SkySports news
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • 'Ajde dovodite tog Klinta makar majku mu, zbog jebena 2 miliona nasi smradovi odustaju od transfera.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Vasa ponuda nije bila 7m zato nece da je prihvate!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Vasa ponuda nije bila 7m zato nece da je prihvate!
                      Nasi ponudili 4,5 ovi traze 7, ne mogu da vjerujem da se ciganisu ovoliko
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Covjek koji je dao 23 gola prosle sezone sigurno vrijedi 7m kolko traze
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Covjek koji je dao 23 gola prosle sezone sigurno vrijedi 7m kolko traze
                          Da, ali to treba objasniti majmunima iz uprave.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Ja i dalje ne verujem da nemaju neki back up plan, sada je Dempsi jedini nacin, Anfield mole veruje da ce on doci i ja se nadam iskreno. Ali ajde, da ne krivim Brendana, sa cim je on radio ovog leta haos, da je imao isti novac na raspolaganju kao Keni prosle godine, to bi bila druga prica. Crpi maximum BR iz ovoga, ali ako se ne dovede jedan napadac, ne preostaje nista drugo nego promovisati Morgana u prvi tim, nema druge.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Zar je dotle došlo da ne mogu ponuditi 7 miliona. Hajde riješite barem ovaj transfer kad je već zapelo za 2-3 miliona, na početku je bila i veća cijena.

                              Nathan Ecclestone is on his way to Blackpool this evening, Danny Pacheco also on his way out of #LFC back to Spain.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Sve je po meni ok sto raci BR samo mu nije rezonski sto je pustio Carroll-a da ide ako nije bio 100% siguran da ce mu doci neki napadac
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X