Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ocekivano, cim je Brendan otisao, mnogo je on odugovlacio da potpise taj ugovor. Dobro, dobijamo mladog igraca, talentovanog, pokazao je dosta za malo vremena u Svonsiju, cenim da ce transfer biti 6m... Ali opet kazem, trebaju nam jaci igraci... Svakako da je Gylfi kvalitetniji od vecine veznjaka koje imamo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • On i Dzerard na AMC, Selvija neka povucenijeg i nek bude radilica dok Tata ne batali, pa ce jednog dana njega neko da rastereti defanzive.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        On i Dzerard na AMC, Selvija neka povucenijeg i nek bude radilica dok Tata ne batali, pa ce jednog dana njega neko da rastereti defanzive.
        Ne mogu i on i Stivi na AMC, moze samo jedan covek na toj poziciji da bude, a Selvi pozadi da igra, tesko, nije on jos zreo za tu poziciju, a i pretvorice se u Lukasa i izgubice onaj materijal za pravog AMC... E sad, osim ako ne mislis da cepamo 4-2-2-2, ali to je previse...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Ne mogu i on i Stivi na AMC, moze samo jedan covek na toj poziciji da bude, a Selvi pozadi da igra, tesko, nije on jos zreo za tu poziciju, a i pretvorice se u Lukasa i izgubice onaj materijal za pravog AMC... E sad, osim ako ne mislis da cepamo 4-2-2-2, ali to je previse...
          Mislim da se rotiraju Dzerard i Gilfi na AMC onda a Selvi malo tamo, malo ovamo ali vise iza, treba nam neko ko ima muda da iznese tu loptu i da je povuce, doduse on kao dobar backup nekom proverenijem na toj poziciji.

          Sta sa Hendersonom koji moj?

          Ja bih ga za backup desnog beka majke mi, ne mogu vise da ga smislim u vezi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Mislim da se rotiraju Dzerard i Gilfi na AMC onda a Selvi malo tamo, malo ovamo ali vise iza, treba nam neko ko ima muda da iznese tu loptu i da je povuce, doduse on kao dobar backup nekom proverenijem na toj poziciji.

            Sta sa Hendersonom koji moj?

            Ja bih ga za backup desnog beka majke mi, ne mogu vise da ga smislim u vezi.
            Aaaa, u redu onda...

            Ne znam sta uraditi sa Nevidljivim, stvarno ne znam... Valjda ce Brendan znati... Grejace klupu najverovatnije, mozda cak ni to... Kol ostaje, a posto on kako je stariji vise igra u vezi nego na krilu, stvara se tu velika konkurencija, jos ako neko od pojacanja bude vezni, Henderson moze da pakuje kofere sto se mene tice...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Fresh, moze 2 AMC lagano, moze i 3, pogledaj samo Man City, oni igraju prakticno skupljenu 4-2-3-1, bez pravih krila, Silva, Aguero i Nasri (ili nekad Yaya) iza spica...
              Liverpoolu je to najbolja varijanta, 2 centralna Lucas i Gerrard, ova trojka Sigurdson, Suarez i jos jedan (tehnicar, Silvinog, Matinog kalibra), a u napadu bi bilo idealno kada bi doveli Dembu. Mislim da je realna opcija da on ode iz Newcastle-a, jer od kad je dosao Cisse, on nije dao nijedan gol, ima klauzulu od 7M, sigurno ne bi odbio Liverpool, gde moze da ima i mnogo vecu platu... Gerrarda bih stavio na centralnog jer tu moze da bude vise ukljucen u igru, i zna da iznese loptu kao niko drugi. A za Hendersona ima jos vremena da napreduje, treba ga koristiti kao jednog od tih AMC-ova, tu bi imao malo vise slobode... Moze on sigurno vise, sa pravim trenerom, kad se samo setim da je Lampard kad je stigao u Chelsea igrao desnog veznog i bio ocajan, a vidi sta se posle desilo... Mada sumnjam da ista sudbina ceka Hendersona .
              sigpic

              Comment


              • Eeee Tony, drugo je City i drugo je njihova trojka. To su ipak kompletni igraci, Nasri, Silva, Aguero, pa oni mogu da igraju gde hoces. Jedan AMC i da to bude Stivi, ja sam za, dvojica je vec neprirodna formacija, a pak trojica, treceg nemamo, a i da imamo, Gylfi ne moze da igra na krilu jer nema tu potrebnu brzinu i tehniku, a Stivi nije mlad, potrosio bi se mnogo na toj poziciji...
                Ne bi Dzerarda stavljao na zadnjeg veznog, jer se on tu mnogo trosi, a nije vise mlad, pogledaj ga protiv Francuza gde je igrao i opet je bio opasan, ali zbog defanzive nije mogao puno u napadu. Stavi ga malo blize napadacu i druga prica. Dzerard bi igrao pozadi samo u slucaju da mi dovedemo extra ofanzivnog igraca na AMC, kao npr Belhanda ili Erisken. Drugo, trebaju nam krilni igraci, mi nemamo nijednog kvalitetnog sem Sterlinga koji je jos mlad ali je skoro pa najbolji na toj poziciji, samo bez iskustva. Dauning ocigledno se nece naigrati na Euru, moze u nastavku kod nas da bude samo back-up sto se mene tice...
                Sad za napadaca stvarno ne znam, tu je Suarez i ja ne brinem, Kerol mozda proradi nekada, nije kasno za njega jer je jos mlad. A sto se tice Henda, ne bi komentarisao, dok mali ne pokaze muda, taj svoj potencijal i skill nikad nece pokazati, a poseduje ga.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ja sam stvarno kontao da ce biti nesto od Hendersona jer se pretprosle sezone potrefilo da pokida kad god gledam Sanderlend, a dosta sam odgledao. Ne moze on kao Lampard, nema ni potrebna muda a i Lamps je talentovaniji igrac.

                  Dzerard trenutno moze najbolje partije na AMC da pruzi. Ono sto znam je da nam ili treba povuceniji plej da je klasa, ili neko tipa Belhanda na AMC pa da onda Dzerard igra povucenije. Mada verujem da ako bismo doveli igraca poput Belhande da bi ga vise ukljucio u igru i da bi ponovo igrao centralnog bez problema, posebno sto cemo verovatno dosta kontrolisati igru pod Brendanom i ne verujem da ce imati toliko defanzive.

                  Ta trojka treba da bude jedno krilo koje moze da napravi slalom, plejmejker(ili Dzerard ako bi dosao povuceniji plej) i Suarez kao inside forward, ono sto je kod Brendana Sinkler igrao. U spicu ako se vezni red formira na pravi nacin, ne zelim da vidim nikog drugog do Kerola, bar jos jednu sezonu. Odlicno igra u polju u poslednje vreme i ako bi dobio vise lopti moze da se nadaje golova, a pokazao je da moze da postigne izuzetno vazne golove. Naravno jos jedan spic je neophodan.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa Fresh, to da vam trebaju krila je tacno ako Liverpool planira da igra rasirenu 4-2-3-1 ili klasicnu 4-4-2 (sto ne verujem da ce biti s obzirom na Brendanov stil). Ipak, ja kad sam pricao o potencijalnoj taktici i transferima imao sam na umu da se sto manje potrosi, jer koliko znam Liverpool ima znatno manji budzet ove godine, a i kapiram da nece biti mnogo kvalitetnih pravih krila koja ce hteti da dodju u klub. Mozda Adam Johnson, ali on je malo bolja verzija Downinga, sto svakako ne garantuje uspeh. A pritom bi Liverpoolu bila potrebna 2 krila, sto je uzasno skupo... Zato sam mislio da je bolje slediti Citijev model, jer je za to potreban jos jedan igrac za treceg AMC-a. Gerrad na centralnom veznom uopste ne mora toliko da trci, jer ispred njega ionako ne bi bilo mnogo prostora s obzirom na 3 ofanzivna vezna, pogotovo jer Brendanov stil podrazumeva drzanje lopte u posedu, tako da ima manje tranzicije i manje trcanja za veziste. A svakako da ne bi to izgledalo podjednako dobro kao u Citiju, ali Liverpool nema sanse da se bori za titulu koga god da dovede, a mislim da je bolje dugorocno resenje da pocne da se gradi Brendanov sistem za possession play, nego da se nalaze neka privremena resenja na krilima poput Adama Johnsona. I svakako treba dati sansu Susu i Sterlingu, pogotovo Suso moze da eksplodira u toj ulozi iza napadaca.
                    Ako zadrzite Aquilanija, Cole-a (koji je odigrao vrlo dobro u Lille-u), date sansu mladjima i dovede jos jednog kvalitetnog spica, golgetera, onda mozete lagano da napredujete do petog mesta, mozda i cetvrtog, jer ce i Tottenhem biti slabiji sledece godine... Kapiram da su za prva tri zagarantovani City, United i Chelsea...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Ipak, ja kad sam pricao o potencijalnoj taktici i transferima imao sam na umu da se sto manje potrosi, jer koliko znam Liverpool ima znatno manji budzet ove godine,
                      Neil Jones ‏@neiljonesecho
                      Press release from #LFC at Anfield. "there is no specific transfer budget in mind...owners are willing to provide funds where necessary".
                      Budzet nije upitan, imacemo para to je ocigledno... E sad, slazem se ja sa nekim delovima, ali precenjujes malo nase igrace, jer mi ne mozemo igrati Sitijev sistem, jednostavno nemamo igrace za to. Ok Dzerard moze na AMC, tu se i ti i Nash i ja slazemo, i tu bi trebao ubuduce da igra, ali koja ce da budu druga dvojica ?? Vec sam ti rekao, Sigurdson je klasican AMC, nije brz, ima ono neku dobru tehniku, i eksploziv u nogama, nesto slicno Dzerardu i Lampardu, samo sto je on visi, i zbog toga ne moze na stranu, jednostavno ne moze. Nasri i Silva su druga prica, oni imaju i potrebnu brzinu, o tehnici da ne pricamo, tako da ne vredi da sledimo njihov sistem, dok ne budemo imali igrace tog tipa, niski tehnicari sa vizijom, mi takvog nemamo.

                      Tika-Taka je possesion igra, za to nam trebaju dobri igraci sa pas igrom i dobrom kretnjom bez lopte. Tako da ce Brendan imati puno posla sto se tog dela tice, jer tu nije bas da nema trcanja, bas naprotiv, Brendan ce od njih ocekivati da se krecu bez lopte, cim odigraju pas, trce dalje, ne prime pas, vracas se nazad i sve tako u krug, tipican Barsa stil. Trebace momcima vremena da se uigraju u taj sistem, ali ako budemo doveli pojacanja koja su fit in za ovaj sistem, nema zime, uklopice se savrseno.

                      Suso jos nije igrao za seniore, tako da gurati ga odma u vatru je nepotrebno, ali moze na klupi da bude. Zato je Sterling mozda zreo da ulazi bas cesto sa klupe a i ponekad da bude starter u nebitnim i slabijim utakmicama, sto da ne. Kol je ipak back-up only, bez obzira koliko je dobro odigrao u Francuskoj. Ne znam koliko je pametno zadrzati Vodenog, zeli da ide, imao je prosecnu sezonu, a bio bi sjajan u tandemu sa Lukasom verovatno.

                      Nash, nikako ne volim soluciju da gledam Suareza kao inside forward, nekako mi on tu ne igra kako treba, kad Tabares stavlja njega kao spica u repki a Kavanija kao krilo sve ti je jasno. Vise bi voleo da bude ili totalni spic, ili da bude partner sa Kerolom, s tim da bude free role igrac. Ili, da nabavimo jos jednog inside forward-a, ili winger-a koji ce biti kao play (Belhanda bi bio savrsen fit), i da cepamo 4-3-3 kao Barsa, a posto je Rodzersov sistem poznat, to bi bio pun pogodak.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Liverpul zainteresovan za Fredya Montera, Kolumbijca koji nastupa u MLS-u i slovi za jednog od najboljih igrača što i nije mala stvar sa obzirom kakvi sve igrači u posljednje vrijeme tamo igraju. Može igrati kao napadač ili krilo, nije nešto naročito skup prema transfermarketu, pa vjerujem da bi mu i cijena bila približna toj koja je oko 2 miliona eura.



                        Jedan video klip o njemu. Znam da nije neko veliko mjerilo video nego teren, ali vrijedi pogledati radi neke orijentacije o kakvom se igraču radi.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Izgleda da raskidamo ugovor sa Vodenim.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Ja bih volio da se ni on ni Cole ne vrate.

                            BREAKING: Gylfi Sigurdsson will join Liverpool for around £7 million according to Mirror.

                            Za ove pare mislim da je Gylfi dosta dobro pojacanje i nemam nista protiv da dodje.

                            Bologna are looking at offers (of around £18 million) from Liverpool and Manchester City for Gastón Ramírez.

                            Nisam Ramirez-a nesto puno gledao ali mislim da je ovo i previse para,moze se bolje krilo dovesti za ove pare.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Gylfi bi mogao da bude veliki steal, pogotovo za ove pare, ali ne treba se zalijetati. Sto se tice Ramireza, kazu da je bas dobar, traze ga Inter, City i jos neki klubovi, 18 miliona funti bi bilo mnogo za njega, jos je on nedokazan igrac.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Pljunuli smo na njega 20 milki, povredio se, 2 godine na pozajmicu i na kraju iako mozemo da uzmemo za njega dovoljno para od kojih bi kupili neko solidno pojacanje raskidamo ugovor.

                                Ramirez je odlican igrac i prekopotreban nam je jedan pravi tehnicar koji igra levom nogom samo ne vredi te pare. Mogli bi probati sa nekom trampom cash + Maxi, to je ono sto bih ja uradio.

                                Ponudio bih prvo nekog od Britanaca naravno ali ne bi Italijani pristali na tako nesto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X