Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima na nekoliko stranih sajtova.

    http://news.google.com/news/story?q=...ed=0CDMQqgIwAg

    Ta izjava je idiotska, ali nadam se da ce ga Brendan uskoro ubediti da je dobar izbor.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Inace, necemo imati DoF-a, Brendan Rodgers i neki njegov tim ce biti zaduzeni za transfere. Rodgers je insistirao da ne bude DoF-a.

      Sto se tice izjave Reine, slazem se sa Sonetom, kretenska izjava, pogotovo uzimajuci u obzir da Benitez nije bio ni u top 5 kandidata za novog trenera.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Inace, necemo imati DoF-a, Brendan Rodgers i neki njegov tim ce biti zaduzeni za transfere. Rodgers je insistirao da ne bude DoF-a.

        Sto se tice izjave Reine, slazem se sa Sonetom, kretenska izjava, pogotovo uzimajuci u obzir da Benitez nije bio ni u top 5 kandidata za novog trenera.
        I uz to dolazi poslije izbora novog trenera. Ako su tako htjeli trebali su ranije reći jer bi tako i mogli uticati na odluku vlasnika ali ovako mogu unijeti samo nemir u ekipu i Rodgersa kojem sigurno neće biti svejedno nakon ovakve izjave.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment




        • Nadam se da ce nas Rodgers vratiti tamo gdje pripadamo.Trener sa vizijom,modernim shvatanjem fudbala i igra koju je pruzao Swanse sigurno obecava.Sa druge strane negativne stvari su da mu je ovo prvi veliki posao i da je Swansea prvi klub gdje je zabiljezio rezultate,a npr. dok je bio u Readingu dobio je otkaz nakon polusezone gdje je imao svega 25% pobjeda,dok ni u Watfordu nije bio mnogo bolji.Kocka koja ce se nadam se isplatiti Liverpool-u.

          A mislio sam da je Reina ipak nesto pametniji mada sam se prevario izgleda.

          Evo jedna malo drukcija slika
          Spoiler

          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • http://www.vipbox.tv/watch/54932/1/l...am-online.html

            Uskoro ide Rodgersov prvi intervju na ovom stream-u.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Rodžers: Boriću se životom za Liverpul!
              01-06-2012 13:46 Napisao: S.D.

              „Kada vam se ukaže prilika da radite u jednom od najslavnijih klubova na svetu, onda je to veliki izazov. Čim sam saznao da sam glavni kandidat za mesto menadžera, nije mi bilo teško da donesem odluku, i prihvatio sam posao“, rekao je 39 - godišnji Severni Irac.

              „Moj menadžerski put bio je drugačiji nego kod većine mojih kolega. Ovim poslom se bavim već 20 godina, a prvi put sam imao priliku da sarađujem sa velikim igračima tokom mog boravka u Čelsiju.“

              „Kada pogledam svog prethodnika, Kenija Dalgliša, on je bio na mom mestu još 1985. kada je imao samo 34 godine. Ja dolazim na Enfild sa 39.“

              Brendan Rodžers je svestan šta se od njega očekuje:

              „Navijači su sigurno frustrirani činjenicom da je prošlo više od 20 godina od poslednje titule. Na nama je da taj post prekinemo. Možda nećemo uspeti u prvoj sezoni, ali to mora da bude cilj kome ćemo težiti, i nešto čemu ćemo biti posvećeni u godinama koje su pred nama.“

              On je takođe dodao:

              „Liverpul je više od kluba, i kada vam jedna takva institucija pruži šansu, onda je prosto nemoguće reći NE. Oni spadaju u sam vrh evropskog fudbala, rame uz rame sa velikanima kao što su Real, Milan, Inter, Bajern. Pet titula u Ligi Šampiona su rezultat za divljenje.“

              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Vide se nakon ovih prvih intervjua ogromna strast kod njega za radom i da posjeduje trenersko znanje i da ce dati 110% sebe.Posebno mi je drago sto je rekao da je cilj da se vratimo medju prva cetiri ali da se nece sa tim zadovoljiti vec da je njegov cilj titula.Takodjer me raduje sto bi Sterling mogao dobiti dosta prilike da igra i nadam se da ce biti tako.Najavio je da ce biti i pojacanja tako da nas ocekuje i interesantan prelazni rok.

                FSG prepared to give the new manager about £30m to spend this summer plus anything he raises from sales.
                Volio bih i ja da bude vise od ovoga ali nisam siguran da ce tako biti.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Neka uzme Diamea i Hoilea za dzabe, Mozes 10, pravi plejmejker za 20 i od prodaje igraca da nakupimo za De Jonga pa je to tim koji moze u 4.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cini mi se da H(T)oilet nece hteti u LFC
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Emmanuel Mendy, Michael Roberts, Kristjan Emilsson, Matty McGiveron and Stephen Darby have all been released by Liverpool.

                      Ovo je odlicno, nema nista od njih.

                      Keni cestitao i pozeleo srecu Brendanu:

                      Kenneth Dalglish @kennethdalglish

                      Congratulations to Brendan and Good Luck to everyone at LFC. Kenny
                      sigpic

                      Comment


                      • Keni je ljudina,ali mu nije isao menadzerski posao. Svakako ga treba zadrzati kao nesto drugo...
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Inace, sklopljen je pakt sa Svonsijem da narednih godinu dana ne mozemo da dovodimo njihove igrace posto im uzesmo trenera. Tako da jedino Sigurdson od tih moze sad da dodje jer je zvanicno igrac Hofenhajma, nadam se da nece jer nam taj profil igraca ne treba.

                          Brendan posle konferencije ostao tu negde kod stadiona i oko sat vremena pricao sa navijacima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mou se oglasio.

                            http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Mourinho.html#

                            “I am very happy with his appointment at Liverpool, especially because he did it as a consequence of all his amazing work at Swansea." Mourinho said.
                            “Brendan is a good man, a family guy and a friend.
                            “When he joined us at Chelsea he was a young coach with lots of desire to learn.
                            “But he was also a coach with ideas, who was ready not just to listen but also to communicate and share.”

                            Steve Clarke napustio klub:

                            One of Rodgers' first moves this morning was to sack Mourinho’s former No 2, Liverpool coach Steve Clarke.

                            Clarke was immediately linked with the vacant manager’s job at Norwich City and a return to Champions League winners Chelsea.
                            Last edited by The Admiral; 01-06-12, 17:35.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Znaci ode Klark, steta...

                              Imamo dakle 30m, plus zarada od prodaje igrace... Brendan mora bas da se potrudi ovog leta. To je eventualno 50m, mada ne verujem da se moze zaraditi 20m od prodaje igraca, ali videcemo. Sve u svemu, ovo je bas malo.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Je li istina za taj sporazum da ne možemo narednih godinu dana dovesti njihovog igrača?

                                Mislim da bi sada trebali iskoristiti ovu kupovinu Chelsija gdje će za neke dobre igrače ponestati mjesta u timu. Prije svega mislim na Sturridgea koji je odličan igrač i vjerujem da bi bio od velike koristi u Liverpulu. Još se nadam da bi Rodgers mogao dovesti Mosesa/Hoiletta.

                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X