Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vjerujem ja u taj sporazum,a i novinaru su mu postavili to pitanje,a on je samo rekao da je u odlicnim odnosima sa vlasnikom Swansea.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Sto se tice tog sporazuma, neki Velski mediji su objavili da je istina i da je to dio dogovora izmedju Svonsijevog predsednika i Rodzersa.

      Sturridge bi bio ok, ali ne vjerujem da bi ga Celsi pustio kod nas.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Sto se tice tog sporazuma, neki Velski mediji su objavili da je istina i da je to dio dogovora izmedju Svonsijevog predsednika i Rodzersa.

        Sturridge bi bio ok, ali ne vjerujem da bi ga Celsi pustio kod nas.
        Onda bi to bio krajnji bezobrazluk! Mi smo njima dali i Torresa,i Meirelesa,i Benajuna!
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Ne bi Celsi pustio Staridza tek tako, pogotovo ne da bi pojacao nas.

          Ja mislim da je to istina, kad je u pitanju sporazum, jer Svosni ima lepu ekipu, i moraju se obezbediti barem na jos jednu sezonu, uostalom meni samo Sinkler i Alen padaju napamet ko kod njih vredi, tako da ovo je prakticno nebitno.
          Da pocnemo mi sa Hoileom i Mosesom i ja zadovoljan. I onda potrositi dobru svotu novca na plejmejkera i sto se mene tice mozemo da krenemo u pohod za cetvrtim mestom.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Liverpool FC View Post
            Onda bi to bio krajnji bezobrazluk! Mi smo njima dali i Torresa,i Meirelesa,i Benajuna!
            Nema tu bezobrazluka, oni sa nam za Torresa dali 50 miliona, sto se tice Meirelesa, tu smo mi ispali teski kreteni, lako smo ga se odrekli a bio jedan od najboljih kod nas, sa Benajunom takodje slicna situacija, jos treba uzeti u obzir da je Sturridge Englez, a pritom jos i mlad, ispod 20 plus miliona ga Celsi ne bi pustio.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Ma ja cenim da Meireles ne bi odigrao onoliko dobro da je ostao kod nas, realno. Zaista je expolodirao u jednom trenutku, ali pogledaj ga sad u Celsiju, raspada se, nece biti ni na klupi kako stvari stoje.

              Cuj LFC-a, kakav bezobrazluk, pa to je surovi kapitalizam, biznis, nema mesta za osecanja. To sto smo mi njima dali te igrace njima ne znaci nista. Kao sad bi Celsi trebao da se smiluje i da nam da Staridza za dzabaka, nece da moze...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Steven Gerrard: "I can guarantee you that, if the public are criticising Jordan [Henderson] they will change their opinion of him very soon"
                Ajd' da mu damo jos malo vremena ako vec Tata kaze.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ajd' da mu damo jos malo vremena ako vec Tata kaze.
                  Pa dobro ako vec Tata kaze, onda ajd... Mozda bude novi Lukas( naravno ne u smislu ista pozicija, nego cudesan napredak)...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Pa dobro ako vec Tata kaze, onda ajd... Mozda bude novi Lukas( naravno ne u smislu ista pozicija, nego cudesan napredak)...
                    Rekao je Tata i za Kerola da ce da bude gol masina.

                    Jedino za Dauninga nista nije rekao, taj je bas specijalan slucaj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Znaci Stjuartu ocigledno nema pomoci....
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Iskreno mislim da nema ni Hendersonu ali ajde mlad je, mozda napravi nesto.

                        A Kerol vec moze da bude bitan sraf ako nastavi da napreduje i ako se vezni red formira na pravi nacin. Mada ne ocekujem od njega da bude napadac od 20+ u ligi ali da bude drugi strelac i tu i tamo da kad zagusti, to bi mogao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne znam zasto, ali ja i dalje mislim da Kerol moze da zabije 20 komada u sezoni...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Ne znam zasto, ali ja i dalje mislim da Kerol moze da zabije 20 komada u sezoni...
                            A ne znam ni ja, mozak kaze ne ali srce da. Kakav je to kralj, ne mozes da ga ne volis.

                            Vise nego ista bih voleo da on bude nas najbolji strelac narednih godina samo zato sto je ljudina i sto se ne predaje i grize maksimalno. Kad bi se ostvarilo i kad bi doneo nekim golom titulu u nekoj tamo sezoni niko srecniji od mene.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja od pocetka govorim da Kerol moze biti extra igrac,samo kad hoce Elem,stvarno je mnogo napredovao,sto me raduje,samo da malo popravi i realizaciju i super! Imace priliku da se pokaze koliko za nekoliko sati. Sto se Hendersona tice,pljuvao sam ga od samog pocetka,po smo se S-Nash i ja malo pokacili oko toga. Onda je jedno vreme igrao sasvim solidno i ponadah se da ce se popraviti,ali me je brzo razuverio. Tako da koliko god bih voleo da se obistene reci Tatice,cisto sumnjam u to. Bacite ga u rezerve i cao. Adamu dajmo priliku par utakmica,ako ne ide i on za Jordanom. Raduje me povratak Lukasa. Jedva cekam da ga vidim na terenu.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Liverpool should sign 'special' Joe Allen, says Bellamy
                                The Reds striker believes that new boss Brendan Rodgers should raid his former club Swansea for reinforcements and hailed upcoming youth prospect Raheem Sterling
                                Liverpool striker Craig Bellamy has urged new Reds boss Brendan Rodgers to bring Swansea midfielder Joe Allen with him to the club.
                                Dakle moguce da ipak nema one klauzule,ili Bellamy za nju ne zna.

                                No guarantee of Anfield stay for Liverpool, says managing director Ayre
                                The club's owners Fenway Sports Group are refusing to make promises over the Reds' staying at their spiritual home, despite a council ultimatum over the decision


                                The Paisley Gateway of Anfield at Liverpool Football Club(Getty Images)

                                Liverpool managing director Ian Ayre has reiterated that the club may not remain at their Anfield home.

                                The proposed redevelopment of the Reds' ground has faltered due to the need to demolish several terraced houses surrounding the stadium, but is known to be the preferred option of owner John W. Henry.
                                Morning report
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X