Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se sa svim pojacanjima, sem sto bi Vodenog ostavio, ako zeli da igra za LFC, i ako ne uspemo da dovedemo ofanzivnog veznog kreatora tipa Erisken ili Belhanda. Ne treba na Sigurdson, ne takav tip ofanzivnog veznog. Affelay kad bi dosao, sve vise gotivim momka posle ovih pripremnih tekmi, samo se bojim da je od stakla napravljen, valjda ce ga te nesrecne povrede zaobici. Jos jedan krilni igrac, Moses ili Dos Santos, i eventualno napadac, tesko da ce biti De Jong, suska se sve vise da ce decko u Benfiku.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ja taman osmislim ekipu kad:

      Neil Jones ‏@neiljonesecho
      Press release from #LFC at Anfield. "there is no specific transfer budget in mind...owners are willing to provide funds where necessary".
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Ja taman osmislim ekipu kad:



        Ideeeeeemoooooo.....

        Uh koliko se sad lakse osecam...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma i logicno je to, pa Henri se samo penje na listi najbogatijih. Jedino sto moze da koci je prosli prelazni rok gde su ovi preplaceni ali americke kapitaliste ne interesuje da li igrac vredi te pare, oni ce trositi dok ne dodju do rezultata koliko god budu mogli. A i Verner je sam rekao:

          "We'll keep spending until we reach the top."
          sigpic

          Comment


          • Juventus considering a bid of £16m + either Eljero Elia or Milos Krasic for Luis Suarez.

            [Guardian Rumour Mill]

            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Ovo za budzet je odlicna vijest, ako je tacna. 30 miliona bi bilo premalo. Brendan je rekao da ce razgovarati sa Kolom i Akvilanijem oko njihove buducnosti u klubu. Za Kola je izjavio da ga vrlo dobro poznaje iz Celsija i da bi volio da ga zadrzi. Vodenog je takodje nahvalio, rekao je da mnogo postuje njegov talenat.
              Sto se mene tice, volio bih da prodamo i jednog i drugog, Akvilanija bih mozda i zadrzao, ali ugovori su im uzasno veliki, iz tog razloga ih treba postaviti na transfer listu.



              Lucas poceo da radi sa loptom.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                Juventus considering a bid of £16m + either Eljero Elia or Milos Krasic for Luis Suarez.

                [Guardian Rumour Mill]

                Ma glupost nevidjena... Pistolero je rekao da ostaje u klubu, i to ne treba dovoditiu pitanje... A i ponuda Juventusa je smesna...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kako ih nije sramota da posalju ovakvu ponudu, sta rade zabari...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Da rekli su da ce je ignorisati
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Koja bi to glupost bila kad bi ga pustili pod tim uslovima

                      Comment


                      • Kruze price da je Brendan spreman da dovede Dempsija, kao i Sigurdsona, za njega vec znamo naravno. Dempsi bio kostao od 4-5m funti s obzirom da je u poslednjoj godini ugovora. Dobar je to igrac, nema sta i za te pare je svakako sjajan dodatak timu, ali nedovoljno ambiciozno sto se mene tice...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • A brate, dosta mi vise tih osrednjih premijerligaskih igraca, koji samo cekaju da dodju u veliki klub da eksplodiraju, a onda budu najgori corak. Mogu bar 10 da se setim u skorije vreme. Ili neka odmah donese kvalitet ili da ne pucamo pare.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            A brate, dosta mi vise tih osrednjih premijerligaskih igraca, koji samo cekaju da dodju u veliki klub da eksplodiraju, a onda budu najgori corak. Mogu bar 10 da se setim u skorije vreme. Ili neka odmah donese kvalitet ili da ne pucamo pare.
                            Dobro to sto su osrednji igraci u pitanju, Dempsi je vrlo dobar igrac za te pare, 17 golova i 7 asistencija, sto je iznad nekog proseka, i cenim da bi bio back-up, ali sta mene brine je to sto covek ima 29 god, a to se i kosi sa nekom politikom kluba od prosle godine, a i ove ako je ona ostala ista, a verujem da jeste, sto znaci da se ne kupuju igraci stariji od 25-26 god, tj da se ne trose vece pare na starije igrace...

                            Voleo bih kada bi Brendan gledao malo dalje od Ostrva, gde su mnogo veci talenti za male pare, mada sada i takvi su retki, nece vise niko talenta da daje za dzabaka..
                            Moram priznati da mi je malo krivo, kad pogledam druge klubove, koje su sve igrace doveli, nekako sve vise iz godine u godinu zaostajemo za njima kada su u pitanju kvalitetna pojacanja i to se itekako odrazava na rezultate klube u poslednje vreme...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Voleo bih kada bi Brendan gledao malo dalje od Ostrva, gde su mnogo veci talenti za male pare, mada sada i takvi su retki, nece vise niko talenta da daje za dzabaka..
                              Ja sam se tome najvise nadao, izgledao mi je iz price kao neko ko ce upravo to raditi. Nadam se da se ove spekulacije nece obistiniti i da ce nas prijatno iznenaditi.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Što se tiče GdS on se nije uspio probiti i nametnuti i Tottenhamu pa čisto sumnjam da bi i kod nas. Afellay bi bio mnogo bolje riješenje ukoliko je moguće da se jedan takav igrač dovede.

                                Ponovo "oživjela" ta priča oko Dempseya... Dobar igrač jeste, ima znanje, iskustvo, no klub od njega ne bi imao neke velike koristi jer je igrač u godinama, a za te pare bi se mogao dovesti bolji igrač. Sumnjam i da bi ga Fulham pustio za 4-5 miliona, koštao bi vjerovatno više.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X