Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Koliko god da je nije nam potreban Sigurdson ali ajde.
    Svako pojacanje je dobrodoslo sto se mene tice. Shelvey jos uvijek ne moze da iznese teret u veznom redu, a i niko ne garantuje da ce Sigurdsson imati mjesto u prvih 11. Dolazak Gylfi-ja vjerovatno znaci odlazak Jonja na pozajmicu.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Mi imamo manjak dobrih igraca u veznom redu, treba nam Dzondzo. Moze povucenije, moze na poluspica, zna decko, a i moramo imati dosta jaku rotaciju.

      Ok je igrac Gilfi ali bicu zadovoljan time sto je dosao tek kada dodju i oni na prekopotrebnim pozicijama.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Top 10 najprodavanijih dresova za sada:

        1. Gerrard 8
        2. Suarez 7
        3. Lucas 21
        4. Carroll 9
        5. Agger 5
        6. Skrtel 37
        7. Reina 25
        8. Carragher 23
        9. Jose Enrique 3
        10. Henderson 14

        Baš ova prodaja dresova poredana po popularnosti igrača među navijačima.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment




        • Скртел се озенио данас
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • I Carli nam se ozenio, samo tu sliku nisu okacili, verovatno su oboje previse ruzni.
            sigpic

            Comment




            • Izgleda da se danas oženio i Adam. Neka im je sa srećom.

              Edit: Nash bio si upravu za Adama...

              Last edited by Merlin; 16-06-12, 22:48.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post


                Izgleda da se danas oženio i Adam. Neka im je sa srećom.

                Edit: Nash bio si upravu za Adama...

                Nije mu valjda ovo muz

                Comment


                • Carragher: #LFC almost signed Mario Gomez before we moved for Carroll. It fell through at the last minute, when Hodgson was manager

                  Liverpool FC 360 - Jeremy's Lfc360
                  Tello rumours are false. As is us having an interest. Kenny was keen on him. But, that was then.

                  Fabio Borini linked with a move to Liverpool. (21 year old, Italian striker)



                  Hendersonu srecan rodjendan, pa da pokaze vise ta muda sledece sezone.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Nasi izgleda otisli u Nemacku da zavrse sve za Gilfija.

                    Mozda nam dodje Bedimo iz Monpeljea, on i Enrike bi bili dovoljni za levog beka.
                    sigpic

                    Comment


                    • Rodgers dobro poznaje Borinija, čak je Borini i rekao da mu je on poput ujaka. PSG je također zainteresovan za Borinija. Borini je jako dobar igrač, brzina ga posebno krasi.




                      Nije valjda...
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Joj ako vam ovo budu treci dresovi...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • To je taktika, dok se protivnik valja po terenu od smeha mi dajemo gol
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Pa ja ne znam, bice nam to najgori treci dresovi u istoriji trecih dresova.... Lepo kaze Sone, to nam je taktika...

                            Gylfi dolazi znaci, sad se suska i za Staridza. Pa bolje i on nego Adam Johnson to je sigurno. Pominje se neka cifra od 15m jura, videcemo...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Pa ja ne znam, bice nam to najgori treci dresovi u istoriji trecih dresova.... Lepo kaze Sone, to nam je taktika...

                              Gylfi dolazi znaci, sad se suska i za Staridza. Pa bolje i on nego Adam Johnson to je sigurno. Pominje se neka cifra od 15m jura, videcemo...
                              Najgori treci dres u istoriji svih trecih dresova svih klubova.

                              Ne moze Sturridge, jok.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Ne moze Sturridge, jok.
                                Ne pitas se ti nista tu nazalost...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X