Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uuuu extra... A ja mislio da i Mesi dolazi, e jbg....

    Suarez bio najbolji protiv Rusa, kad igra covek sa normalnim ljudima, normalno da ce pokazati kakav je genije ustvari. Dok ga ne okruzimo boljim igracima, ne mozemo ocekivati da on sam igra za Liverpul.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Uuuu extra... A ja mislio da i Mesi dolazi, e jbg....
      Nisam hteo Lea iako sam mogao, izazov mi da stvaram zvezde a ne da ih dovodim.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Nisam hteo Lea iako sam mogao, izazov mi da stvaram zvezde a ne da ih dovodim.
        Pametno...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ako dodje Martinez, verujem da ce mu dati sansu kao sunarodniku i da ce biti odusevljen, kao sto smo i svi mi. Momak je zasluzio mesto u prvom timu, jedino sto mu je ta desna bas nikakva, sve ostalo ima.

          sigpic

          Comment


          • Odlicna partija u polju, a kad ima saigrace koji se bolje krecu bez lopte, samim tim se i on bolje krece sto ovde moze jasno da se vidi.

            sigpic

            Comment


            • Andy vrlo dobar sinoc i Roy je izjavio da je zadovoljan njegovom partijom,takodjer Kelly sinoc upisao prvi nastup za Englesku.

              Henderson mozda ide na Euro .Barry se povrijedio i ne zna se jos koliko je teska povreda,a ako ne bude spreman vjerovatno Henderson upada umjesto njega.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Koliko je popravio prijem lopte i kontrolu, haos, ne prepoznajem ga... Odlican je Andy bio, ako dobijemo prava pojacanja, mozda decko i proradi sledece sezone.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post

                  Henderson mozda ide na Euro .Barry se povrijedio i ne zna se jos koliko je teska povreda,a ako ne bude spreman vjerovatno Henderson upada umjesto njega.
                  Ma nije se povredio nego Woy hoce da se opere pred Scouserima pa ce i Hendersona da ubaci, smislice nesto da i Keli ide na EURO.

                  A nije samo sto je popravio kontrolu, nego sto ga ima svuda. Radijus je maksimalno povecao, ucestvuje u igri, veliki broj lopti uzme na sredini, izvlaci se i na stranu + sto sve cesce izbaci igraca u prijemu kad dobije loptu u noge sto tek nisam ocekivao. Verujem u njega, samo da se pet igraca oko njega formira kako treba.
                  sigpic

                  Comment


                  • U jednom trenutku sam imao osecaj da igra Liverpool,a ne Engleska reprezentacija
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • I want to leave Sochaux. Liverpool are a big club and there has been contact - Ryad Boudebouz

                      Nisam ga nesto puno gledao,sto sam gledao bio je dobar,ali moze li mi neko koga je vise gledao reci bil bio pojacanje za Liverpool?
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                        I want to leave Sochaux. Liverpool are a big club and there has been contact - Ryad Boudebouz

                        Nisam ga nesto puno gledao,sto sam gledao bio je dobar,ali moze li mi neko koga je vise gledao reci bil bio pojacanje za Liverpool?
                        Gledao sam ga ja par puta ove sezone, decko svakako poseduje skill, ali nisam siguran koliko bi bio veliko pojacanje. Voli mnogo da komplikuje u nekim situacijama. Postigao 6 golova i 6 asistencija u ligi... U ovom trenutku bi mogao da kazem da je Sterling za nijansu bolji.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Bio je najbolji igrač Sochauxa u prethodnoj sezoni. Sad opet sve zavisi kako bi se snašao kod nas, ali vjerujem da bi imali najveće izglede da ga dovedemo pored ostalih konkurenata (Lyon, Lille i Marseille). I on želi u jaču i bolju ligu i veliki klub kakav je Liverpul.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Bio je najbolji igrač Sochauxa u prethodnoj sezoni. Sad opet sve zavisi kako bi se snašao kod nas, ali vjerujem da bi imali najveće izglede da ga dovedemo pored ostalih konkurenata (Lyon, Lille i Marseille). I on želi u jaču i bolju ligu i veliki klub kakav je Liverpul.
                            Marvin Martin je ubedljivo bio najbolji igrac Sochauxa prosle sezone, covek bio najbolji asistent ekipe, a i cele lige...

                            Boudebouz je dobar igrac, talentovan, ne bi bilo lose da ga pokupimo, ne verujem da ce biti preskup, sve preko 10m je puno. Ali ako ga uzmemo, ne treba ocekivati previse od njega.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Wigan zakazao konferenciju za utorak na kojoj ce se znati da li Martinez ostaje ili ide.

                              Vrlo lako je moguce da Barry nece biti spreman za Euro i da Henderson upada.

                              I evo malo mastanja
                              The Telegraph report that Martinez is no longer the target. Talksport (@Moose_talkSPORT) say Klopp is likely to be appointed.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Jao kako mrzim to laganje, bice ili Martinez ili neko tog ranga, Klop ne mrda odande nikako i nije ni logicno i jos ce sad masa da se primi na ovo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X