Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raheem fuckin' Sterling, bravo mali!
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by C-Bosh View Post
      Raheem fuckin' Sterling, bravo mali!
      Za 2 minuta igre objasnio Dauningu sta znaci biti krilo.
      sigpic

      Comment


      • sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Sta je sad ovo, igramo bez desnog krila, svi nesto u sredini.

          Usli Adam, Henderson i Spiring. Odmah mi se ne gleda.
          sigpic

          Comment


          • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Dobar gol dade Sterling.Po meni je Leverkuzen igrao,a Liverpul davao golove.Evo vidjecemo sad sa ovoliko izmjena sta ce biti.

              Comment


              • Koji je to car, srecan ko malo dete sto je klinac iz akademije dao gol na prijateljskoj utakmici.

                Odlican all-around performance Sterlinga, ima ga svuda. Napreduje konstantno.

                Adam igra AMC trenutno.
                sigpic

                Comment


                • Henderson DM, Shelvey desno krilo

                  Sterling strasno borben.

                  Big Andy <3
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Ala golmana

                    Comment


                    • Dobar sut Kerola,ali sta bi crni Leno?

                      Comment


                      • Odlican potez Endija, imao je srece doduse, losa intervencija golmana.

                        Cini se da se malo fudbalski edukovao u poslednje vreme i da mnogo vise gleda i razmislja. Malopre je dao onaj pas za Sterlinga u prostor, nista specijalno naravno ali za njega odlicno i to do sad nismo vidjali. A Spiring u zivotu nije nekom tako dodao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Joj gola, al' neka da i mi nekog natrpamo u ovim prijateljskim utakmicama.

                          Dobar Sterling i dalje, sada smo preuzeli kontrolu nad igrom iako je na početku 2. poluvremena Leverkusen imao više od igre.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Zapucao mi stream, sta na kraju ispade od ovog odlicnog Hendersonovog pasa za Selvija? Ofsajd ili promasaj?

                            Hipija u cudu, nije navikao da gubi 3 razlike na Enfildu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Zapucao mi stream, sta na kraju ispade od ovog odlicnog Hendersonovog pasa za Selvija? Ofsajd ili promasaj?

                              Hipija u cudu, nije navikao da gubi 3 razlike na Enfildu.
                              Ofsajd.

                              EDIT: Strasan gol Sam-a
                              Last edited by The Admiral; 12-08-12, 16:36.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Originally posted by C-Bosh View Post
                                Ofsajd.
                                A cudo kako je Henderson zadrzao loptu kod sebe duze od 2 sekunde i podigao je od zemlje, odlican pas.

                                Evo i drugi put je zadrzao, cak i igraca prosao
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X