Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znate sta meni nije jasno? Nije mi jasno sto ne daju Kerola West Ham-u za 17m. On hoce da ostane a gazde valjda hoce da ga prodaju, tako da je nebitno sta on hoce, jer povlacim liniju sa Aggerom, on hoce da ostane ali ako gazde budu htele da ga prodaju on ide.

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      Znate sta meni nije jasno? Nije mi jasno sto ne daju Kerola West Ham-u za 17m. On hoce da ostane a gazde valjda hoce da ga prodaju, tako da je nebitno sta on hoce, jer povlacim liniju sa Aggerom, on hoce da ostane ali ako gazde budu htele da ga prodaju on ide.
      Varas se, pita se tu i Andy dosta. Procitaj ovaj tekst:

      http://www1.skysports.com/football/n...ns-Carroll-bid

      Jedan od celnih ljudi West Hama kaze da je Liverpool prihvatio ponudu West Hama, ali Carroll ih je odbio, jer zeli da ostane u Liverpoolu da se dokaze, bez obzira sto ce biti na klupi, bar na pocetku. Ja nemam nista protiv ostanka Carrolla, on je potpuno drugi igrac u zadnje vrijeme, mnogo vise se trudi i trci pa evo poceo je i golove da daje, potpuna suprotnost u odnosu na ono sta je pokazivao u pocetku.

      "It was a terribly expensive deal with the loan fee and with his wages, which were enormous - too much for a club like ours. But, as the manager really wanted him, we were prepared to pay it.

      "But he really wants to stay at Liverpool. He believes that he will get back into the side by his performances - coming off the bench or for the reserves. He believes the manager will have to put him back in the side. But it's wrong to discuss what is in his mind. Only he knows that."
      Last edited by The Admiral; 15-08-12, 11:05.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Varas se, pita se tu i Andy dosta. Procitaj ovaj tekst:

        http://www1.skysports.com/football/n...ns-Carroll-bid

        Jedan od celnih ljudi West Hama kaze da je Liverpool prihvatio ponudu West Hama, ali Carroll ih je odbio, jer zeli da ostane u Liverpoolu da se dokaze, bez obzira sto ce biti na klupi, bar na pocetku. Ja nemam nista protiv ostanka Carrolla, on je potpuno drugi igrac u zadnje vrijeme, mnogo vise se trudi i trci pa evo poceo je i golove da daje, potpuna suprotnost u odnosu na ono sta je pokazivao u pocetku.
        Kako ti kazes, ali ja mu ne bi dao da vidi terena, da bi se predomislio i otisao. Ovo me podseca na period dok sam bio klinac , Owen(Suarez) i Heskey(Carroll).. Znaci daj da se oslobodimo ovih bezveze igraca pa da krenemo polako da gradimo sistem i pravimo tim. Za Owena i Suareza sve najbolje iako su igracki potpuno suprotni, ali Heskey i Carroll su iste glavonje

        Comment


        • Originally posted by KERSDRS View Post
          Kako ti kazes, ali ja mu ne bi dao da vidi terena, da bi se predomislio i otisao. Ovo me podseca na period dok sam bio klinac , Owen(Suarez) i Heskey(Carroll).. Znaci daj da se oslobodimo ovih bezveze igraca pa da krenemo polako da gradimo sistem i pravimo tim. Za Owena i Suareza sve najbolje iako su igracki potpuno suprotni, ali Heskey i Carroll su iste glavonje
          Haha, ima smisla to tvoje poredjenje, ali treba pustiti momka jos ovu sezonu, ako se ne dokaze srecan mu put.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Originally posted by C-Bosh View Post
            Haha, ima smisla to tvoje poredjenje, ali treba pustiti momka jos ovu sezonu, ako se ne dokaze srecan mu put.
            E a secas se onog Diufa ili kako vec, sto je imao zutu kosu, Senegalac..Onaj mi je bio omiljen igrac..Haman lud sut, Milan Baros, Kjuel iz Lidsa.. Garcia , kakav bi tim mogao da sastaviimm jbteeeeeeeeeeeee.. Secanja me pucaju.. Zna li ko gde mogu da skinem neki mec lfc iz 2001-2004?

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              E a secas se onog Diufa ili kako vec, sto je imao zutu kosu, Senegalac..Onaj mi je bio omiljen igrac..Haman lud sut, Milan Baros, Kjuel iz Lidsa.. Garcia , kakav bi tim mogao da sastaviimm jbteeeeeeeeeeeee.. Secanja me pucaju.. Zna li ko gde mogu da skinem neki mec lfc iz 2001-2004?
              Meni Diouf bio najodvratniji igrac koji je ikad igrao za LFC. Inace Ulije se te godine nalozio na Senegalce (jer su pokidali na SP), pa poceo da ih dovodi u klub, Diouf, Diao i ta ekipa. Kjuel je bio igracina, steta za povrede, veliki majstor je bio. Ja sam inace zbog Owena poceo da navijam za LFC, ali slina posle ode u Real i raspade se. Milan Baros je isto gotivan bio, kidao za reprezenraciju, u LFC-u se i nije bas proslavio. Ali kako je luda bila ekipa devedesetih, spice boysi Fowler, McManaman, Redknapp, ludilo. Kidali u napadu, ali je zato odbrana bila takav kriminal da je to nevjerovatno. Dzejmi Rednap prosle godine rece da bi sigurno uzeli 2-3 titule da su bolju odbranu imali, plus rupcaga James na golu, haos.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                E a secas se onog Diufa ili kako vec, sto je imao zutu kosu, Senegalac..Onaj mi je bio omiljen igrac..Haman lud sut, Milan Baros, Kjuel iz Lidsa.. Garcia , kakav bi tim mogao da sastaviimm jbteeeeeeeeeeeee.. Secanja me pucaju.. Zna li ko gde mogu da skinem neki mec lfc iz 2001-2004?
                Pa osim Hamana i donekle Garsije tu niko normalan nema, zbog takvih pojacanja i nismo uspeli da osvojimo PL tih godina.

                Kerolu treba dati jos ovu sezonu ako ima toliku zelju a zasluzio je bar da se istrpi jos malo. Jbg, nije imao srece sa povredom cim je dosao, odradio odlicne pripreme proslo leto. Protiv Sanderlenda odmah dao gol i stoka mu ponisti, posle Keni nije verovao u njega i kao i mnogi igraci, znao je da ce opet na klupu ako ne odigra dobro i to ga je kocilo. U drugom delu sezone se trgao i postepeno napredovao u svim segmentima igre. Dobro izgleda na terenu trenutno. Pokazao je da moze u finalu FA Kupa da promeni utakmicu totalno, mogao bi i sad s vremena na vreme kad udje. Brendan je takodje zadovoljan. Treba verovati u Endija, ne previse.

                Bosh to verovatno zna gde ima dobar kvalitet, verovatno ce okaciti par tekmi kad dodje.
                sigpic

                Comment


                • Kako se zvao onaj crni sto nam je bio kapiten? Barns tako nesto, to sam video u PL klasik mecevima koji budu na SK s vremena na vreme. McManaman-a se secam cupavi likac i on je kasnije otisao u Real? Owen je bio kraljina, podvlacim bio. Ja sam voleo Diufa, ne znam ni sam sto, a kad smo kod starih igraca, secam se Marfija sto je sad u Fulamu, i Rise isto..Nema , mnogo volim Liverpool, samo u zadnje vreme se raspadamo, ali izgleda da je tome dosao kraj..

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Kako se zvao onaj crni sto nam je bio kapiten? Barns tako nesto, to sam video u PL klasik mecevima koji budu na SK s vremena na vreme. McManaman-a se secam cupavi likac i on je kasnije otisao u Real? Owen je bio kraljina, podvlacim bio. Ja sam voleo Diufa, ne znam ni sam sto, a kad smo kod starih igraca, secam se Marfija sto je sad u Fulamu, i Rise isto..Nema , mnogo volim Liverpool, samo u zadnje vreme se raspadamo, ali izgleda da je tome dosao kraj..
                    Nema tu Barns tako nesto, jedan jedini Dzon Barns!

                    Spoiler


                    Spoiler


                    Spoiler
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Nema tu Barns tako nesto, jedan jedini Dzon Barns!

                      Spoiler


                      Spoiler


                      Spoiler
                      Gde da se secam, kad ti kazem da sam ga video u PL klasik mecu. Dzon Barns! eto

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        Kako se zvao onaj crni sto nam je bio kapiten? Barns tako nesto, to sam video u PL klasik mecevima koji budu na SK s vremena na vreme. McManaman-a se secam cupavi likac i on je kasnije otisao u Real? Owen je bio kraljina, podvlacim bio. Ja sam voleo Diufa, ne znam ni sam sto, a kad smo kod starih igraca, secam se Marfija sto je sad u Fulamu, i Rise isto..Nema , mnogo volim Liverpool, samo u zadnje vreme se raspadamo, ali izgleda da je tome dosao kraj..
                        Dzon Barns? Velika legenda kluba, fantasticno krilo, Sterlinga porede sa njim. McManaman je presao Real, posle dobio nadimak McMoneyman

                        Sad se prisjecam sta je sve proslo kroz ovaj klub: Diouf, Diao, Heskey, N'gog, Kyrgiakos, Jovanovic, Poulsen, Konchesky koji je vjerovatno najgori lijevi bek u istoriji kluba, pa oni Rafini gladijatori Nunes i Josemi Ima ovakvih bisera koliko hoces.
                        Last edited by The Admiral; 15-08-12, 11:51.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Gde da se secam, kad ti kazem da sam ga video u PL klasik mecu. Dzon Barns! eto
                          Pa ne secam ga se ni ja ali moras da se edukujes majku mu, da znas kakvi su asovi igrali nekad u klubu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Slazem se! Bosh ja mislim da Jovanovica niko ne moze da nadmasi. Tako dobar klub, ali smesno je kakve smo igrace kupovali Poulsen au ahahaha ..Ni Babel nije bio nista posebno. Cini mi se da smo klub koji ima najgore skaute u istoriji fudbala.

                            Comment


                            • Igor Biscan, nema dalje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Slazem se! Bosh ja mislim da Jovanovica niko ne moze da nadmasi. Tako dobar klub, ali smesno je kakve smo igrace kupovali Poulsen au ahahaha ..Ni Babel nije bio nista posebno. Cini mi se da smo klub koji ima najgore skaute u istoriji fudbala.
                                Babel je imao potencijal, ali decko je kreten. Sjecate li se Krompkampa? Pa sta smo mi sve imali u klubu, to nije normalno. LFC je ludacki klub, valjda ga zbog toga i volimo toliko.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X