Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Sto se tice pozicija na tabeli nama nesto puno nije znacila ova utakmica,ali lijepo je vidjet kakva je zivotinja Skrtel postao u odbrani,lijepo je vidjet da Henderson kada malo hrabrije igra moze i desnog beka ako treba zaigrat,lijepo je vidjeti Shelvey-a kako pokazuje da je buducnost kluba i zamjena za Gerrard-a,lijepo je vidjeti Andy-a kako se bori i zabija pogodak,veceras mi je jos samo falio Sterling pa da ovo bude jedna odlicna noc.Kada se trude ovako nema im se puno toga za zamjerit,ja ne bi bio nezadovoljan i da je 2-2 ostalo.Sada za vikend pokazati komsijama ko je broj jedan i dalje u gradu.

    Jedna lijepa slika za kraj:

    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Sto se tice pozicija na tabeli nama nesto puno nije znacila ova utakmica,ali lijepo je vidjet kakva je zivotinja Skrtel postao u odbrani,lijepo je vidjet da Henderson kada malo hrabrije igra moze i desnog beka ako treba zaigrat,lijepo je vidjeti Shelvey-a kako pokazuje da je buducnost kluba i zamjena za Gerrard-a,lijepo je vidjeti Andy-a kako se bori i zabija pogodak,veceras mi je jos samo falio Sterling pa da ovo bude jedna odlicna noc.Kada se trude ovako nema im se puno toga za zamjerit,ja ne bi bio nezadovoljan i da je 2-2 ostalo.Sada za vikend pokazati komsijama ko je broj jedan i dalje u gradu.
      Ista stvar i sa mnom,bili smo iznenadjujuce dobri sa igracem manje.Kada sam pogledao sastav prije utakmice,mislio sam da nema sanse da damo gol,trebalo je vise ovakvih rotacija da se pravi tokom sezone,a ne da Adam i kompanija imaju zagarantovano mjesto u prvih 11,bez obzira kako igrali.
      Sto se tice Barnsa,sta reci sem legenda,pricali smo o tome kako treba da dobije funkciju u klubu,vidi se da zna sta nam treba,to je rekao u onom intervjuu koji sam postavio ovde.

      Nadam se da nece biti kazne za Skrtela,ne smijem ni da pomislim kakav bi haos nastao u odbrani ako bi ga suspendovali.

      Glen Johnson @glen_johnson
      Good fight from the lads to get the win tonight!!!

      Glen Johnson @glen_johnson
      Great to be back!!! It was the plan from the start to play 55 mins, feeling good! #BigWeekNow
      Znaci plan je bio da Glendza igra 55 minuta,fino.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Sumnjam da ce biti ikakve kazne,obicno koskanje odgurno ga je Skrtel na zemlju i to je to.

        Drago mi je sto je Jones odbranio penal veceras,lijepa je to stvar za njega nakon one tragedije koja mu se dogodila prosle godine

        U subotu bih volio ovakav sastav vidjeti:Jones,Glen,Skrtel,Agger,Enrique,Gerrard,He nderson,Shelvey,Downing,Suarez,Carroll.Da Carrol bude usamljen u napadu a da Downing i Suarez igraju krila.U slucaju negativnog rezultata sa klupe mogu uci Kuyt i Bellamy.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Onako samo mi mozemo da odigramo... A Kerol zamalo u nasu mrezu da ga zabije... Koji sok na kraju kad ga je dao, ali SKrtel je ipak faca ispao...

          Neka analiza tekme, vecinom smo kontrolisali mec, mozda bi dali i jos da Doni nije dobio crveni, mladi Flano je zaista bio los, a onaj pas ka golmanu koji je predvodio penalu je bio katastrofalan... Gleno je bio fantastican, kao i Belami, zajedno sa Kerolom i Selvijem, najbolji na terenu... Hendo je razocarao, opet slabo igrao, imao jedan prodor na karju, medjutim, mrka kapa... Naravno nismo igrali nista posebno, koliko je Blekburn bio los sa igracem vise, zaista po meni neshvatljiva igra...

          Pobeda koja ce pomoci na samopouzdanju u subotu protiv Evertona...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Hull City have confirmed that Goalkeeper Peter Gulacsi is set to be recalled from his loan spell by #LFC
            Andy Carroll:
            Ground Duels Won: 14/18
            Aerial Duels Won: 9/10
            Shots: 2
            Goals: 1
            Chances Created: 1
            Vracen je Gulacsi sa pozajmice,za svaki slucaj.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Comolli napustio klub.Meni se cini kao dobra odluka,pogotovo ako se uzme u obzir kakve je igrace dovodio.

              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...i-to-leave-lfc

              Damien Comolli: I am happy to move on from the club and back to France for family reasons. I wish the club all the best for the future

              John Henry: "We are grateful for all of Damien's efforts on behalf of Liverpool and wish him all the best for the future."
              Last edited by The Admiral; 12-04-12, 11:04.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Ne znam bas... Mozda je to trebalo da se odradi kasnije,na kraju sezone,a ne pred najvazniju utakmicu u sezoni! Ovo bi moglo da ugrozi moral tima. Dobro je sto je Komoli otisao,ali ne sad.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Malo mi ga zao, jbg, ali kakve je igrace dovodio, ako je otisao... Sad se moze razmisljati o nekoj funkciji Kenija na toj poziciji ubuduce, al pitanje je koga onda dovesti da bude trener..
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Meni je drago sto je otisao jer za dio koji je zaduzen ocajno ga je radio mada je Kenny odmah danas izasao sa izjavom da je svaki transfer bio njegova zelja a ne od Comolli-a.Cini mi se da njih dvojica nisu bas najbolje suradjivali.Mozda sad Kenny-u dati odrijesene ruke na ljeto i potpunu slobodu u biranju igraca pa ako se ne pokaze onda slijedi otkaz.Samo me strah da ne zareda ponovo sa "velikim" Englezima.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Dobro je da su vlasnici uvidjeli da nesto smrdi,fino su rekli da ce biti jako lose ako ne udjemo u top 4,Komoli je prvi platio glavom,ocigledno da Henri & Co nisu zadovoljni onim sto je uradio u ovih godinu i po dana,ako Keni ne osvoji FA kup mozda ga ceka ista sudbina,znaci mirno i sporazumno rastajanje.

                      Sad fino postaviti Dzonija Barnsa na funkciju sportskog direktora.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • There might yet be one more departure at LFC today RUMOURED to be Ian Ayre!!

                        Rafa Benitez tells Al Jazeera Sport that although he wants to return to Liverpool in the future, he fully supports Kenny Dalglish.



                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Lete glave na sve strane,i Ayre pocinje da pakuje kofere,zajebani su ovi Amerikanci,ili rezultat ili pali kuci.Koga biste voljeli da vidite na klupi,ako Keni ode?Doveo bih Klopa iz Dortmunda,lik voli ofanzivan fudbal,a i ima to neko trenersko ludilo koje obozavam,ali njega je nemoguce dovesti,ostaje on u Borusiji jos par godina sigurno,tako da cjenim da se Rafa vraca,naravno sve u slucaju ako Keni ode,ali izgleda da mu Amerikanci pripremaju mjesto u fotelji.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Ako Kenny osvoji kup moguce je da ce ostati jos jednu sezonu,ali ako on ode najlogocnije rjesenje mi je Rafa.Mozda nije najbolji izbor na trzistu ali pitanje je ko bi htio preuzeti Liverpool u ovakvom trenutku a i Rafa obozava ovaj klub pa bi ga volio vidjeti kakav bi bio kad bi raspolagao sa vecom svotom novca za transfere jer vecina igraci bitnijih igraca u klubu je on doveo:Reina,Skrtel,Agger,Lucas,Johnson itd.Imao je i promasaja ali njemu se ne bi desio jedan Carroll za 35 miliona.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Moram dupli.

                              Lete otkazi na sve strane danas.

                              http://www.thisisanfield.com/2012/04...nce/?%3F%3F%2F

                              Ben Smith @BenSmithBBC
                              Peter Brukner, head of sports medicine/ science, leaves #LFC. He will almost certainly not be the last to go today.

                              http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...olli-departure

                              I would say we certainly have the resources to compete with anybody in football.

                              But we're also talking about the future - we have a strategy we need implemented and we felt Damien was probably not the right person to implement that strategy.
                              Last edited by Joe Cole 10; 12-04-12, 16:26.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • To je sve trebalo na kraju sezone. Ovo ce ubiti moral igracima i veliko je pitanje da li ce takvi moci da smognu dovoljnu snagu volje da pobede (kvalitet im ne nedostaje to smo videli).
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X