Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Pa ja prvi pljujem sve igrace Barcelona-e,ali mozda taj Tello i ne bude tako los,a ako jos dodje Sahin finu ekipicu skupio Liverpool,ko zna sta se moze desiti...

    Samo me zanima gdje ce igrati Allen i kako ce postaviti Suarez-a i Borini-a
    Gledao sam Tello-a nekoliko puta, u pocetku mi je ok djelovao, ali kasnije me dosta razocarao, cini mi se da mu pamet nije jaca strana. Pretpostavljam da si gledao zadnji El Klasiko, najgori igrac na terenu bio, Arbeloa brisao patos sa njim. Ne znam, nesto nisam odusevljen njim, ali ako dodje sve najbolje mu zelim, nadam se da ce se pokazati.

    Sto se tice postavke, Borini ce valjda biti lijevi krilni napadac, Suarez u sredini, desno Stjuart.

    Alen na sredini, malo ispred Lucasa, oni dvojica ce cuvati ledja Gerrardu koji ce igrati iza Suareza, mislim da je to plan.
    Last edited by The Admiral; 14-08-12, 16:47.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • @liam_tomkins
      #LFC have made offers for Nuri Sahin (loan), Clint Dempsey (cash + Adam), and Cristian Tello (loan). Expected to bid for Theo Walcott too.
      ....

      Mora dupli.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Cash + Adam, nisu normalni. Das im Adama i cao ako nece da uzmu.

        Koji su moj navalili na tog Dempsija, upropastavace nas gore od istog tog Adama.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Gledao sam Tello-a nekoliko puta, u pocetku mi je ok djelovao, ali kasnije me dosta razocarao, cini mi se da mu pamet nije jaca strana. Pretpostavljam da si gledao zadnji El Klasiko, najgori igrac na terenu bio, Arbeloa brisao patos sa njim. Ne znam, nesto nisam odusevljen njim, ali ako dodje sve najbolje mu zelim, nadam se da ce se pokazati.

          Sto se tice postavke, Borini ce valjda biti lijevi krilni napadac, Suarez u sredini, desno Stjuart.

          Alen na sredini, malo ispred Lucasa, oni dvojica ce cuvati ledja Gerrardu koji ce igrati iza Suareza, mislim da je to plan.
          Ma meni je on klasican izbljuvak one njihove skole,nista nije pokazao nego tek s vremena na vrijeme ubacivanje iz drugog plana,cak protiv Chelsea nije ni smio da krene 1 na 1 kad je imao priliku. Ko moze znati kako Rodgers razmislja,meni se licno dopada kako covjek radi,ima smisla jer mora se uzeti u obzir da je veoma tesko biti trener Liverpool-a sada,vadi covjek sto moze

          Meni je cudno sto je Allen dosao za poprilicno veliku lovu ako ce vec Sahin doci,a bolji je igrac Nuri od njega,mnogo bi vas pogurao on ako bude u formi,decko moze da bude prevaga i nadam se WC igrac...on,Lucas i Gerrard,ali dobro tu su i povrede i sve ostalo pace biti mjesta za rotaciju

          Ja sam kontao da ce Borini igrati u sredini,a Suarez vise lijevo,zajebao sam se
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ja sam kontao da ce Borini igrati u sredini,a Suarez vise lijevo,zajebao sam se
            Najverovatnije ce se rotirati njih dvojica tokom celog meca i bice svejedno sta bude predstavljeno na grafici pred pocetak meca.
            sigpic

            Comment


            • Kad sam ga video na pripremnim mecevima sto kaze Mumi, Tella selju, moje misljenje o njemu kao igracu se znatno umanjilo, decko je robot klasican, i gori je od Dauninga(), zasto kupovati back up krilo, kad vec imas kakvog takvog Dauninga, i Raheema. Treba nam krilni igrac koji ce u prvu, a ne krlo koje ce u trecu postavu.

              Akane, Alen je dosao, jer nam treba takav igrac, dali smo puno novca, i sta sad da se radi, ali ne treba ga potceniti odma, sacekajmo da se pokaze, mada sam ja posle igrara na OI uveren u njegov kvalitet. Sahin dolazi da bi pogurao ekipu ka LS i to na pozajmicu, uveren sam da on, kada/ako se pokaze, vraca u Madrid. Alen je tu za budcnost kluba, prosle godine sam bio skeptican u vezi Henda, ali nije isti slucaj sa Joom, mislim da Alen moze puno da pokaze i nadam se da ce opravdati transfer.

              Btw, brutalno ti stoji ta crvena boja AK47...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Spoiler
                Daniel Agger: "Ja bih radije ostao u Liverpoolu"

                Obrambeni nogometaš Liverpoola Daniel Agger, za čiji su potpis zainteresirani Manchester City i Barcelona, kaže kako bi on najradije ostao u redovima Redsa, ali nije siguran želi li ga klub zadržati.

                Neki mediji tvrde kako je Liverpool već odbio dvije ponude Manchester Citya, koji sada sprema i treću, dok drugi kažu kako je klub spreman na prodaju po pravoj cijeni, jer bi im to omogućilo dovođenje dodatnih pojačanja.

                Agger, koji se trenutno nalazi u Danskoj, gdje se priprema za prijateljsku utakmicu protiv Slovenije, kaže da o svemu ne zna ništa, te se nada kako će ostati na Anfieldu.

                "Ne, nisam čuo ništa o interesu za mene. Tako klub želi obavljati poslove. Ja bih više volio ostati. Ne mogu ni zamisliti sebe kako igram za neki drugi klub u Engleskoj. Ali, nikad ne znate hoće li see klub odlučiti na prodaju." rekao je Agger za Ekstra Bladet.

                Agger je nedavno svojoj bogatoj kolekciji tetovaža pridodao i onu s početnim slovima naslova poznate Liverpoolove himne 'You'll Never Walk Alone' na prstime desne ruke, ali kaže kako to nema nikakve veze s njegovom trenutnom situacijom.

                "To nema ništa s trenutnom situacijom. To je gesta prema navijačima, prema Liverpoolu i prema ljudima oko kluba." dodao je 27-godišnji nogometaš.


                Valjda i Alonso pomogne oko Sahina, od njega to očekujem. Što se Tella tiče pa nije loše, ako bi recimo to bila pozajmica ili kupovina po nekoj pristojnijoj cijeni da ne možemo promašiti kao sa prethodnim precijenjenim igračima. Mada sam mišljenja da je Afellay bio bolje riješenje.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • http://www1.skysports.com/football/n...to-decide-fate

                  Aggerov transfer zavisi od vlasnika, mislim da Henry-u nisu toliko potrebne pare, valjda ga nece prodati.


                  Sahin has left the Real Madrid camp to link up with Liverpool's
                  officials, according to reports in Spain.
                  Ne znam koliko je ovo pouzdano, ali nadam se da je istina.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    EDIT: Ma Bosh, svi bruje, svi redom, izgleda da dolazi... Kakvo pojacanje, ovo niko nije ocekivao, ali dobro ne zelim da preudiciram bilo sta, cekamo oficijalne(BBC, Sky i twiterasi)...
                    Ben i Tony za sada samo potvrdili je interesovanje jako ozbiljno. Konacno se gleda dalje od ostrva, samo da dodje, bice ogromno pojacanje.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Mesate stvari, Mourinho je rekao da ne utice nikako na Sahin-a, on ima dozvolu od kluba da sam izabere novi tim, u kojem ce provesti godinu dana. Sada, ko ce to biti, jos cemo da vidimo, imao je sastanak i sa Arsenal-ovim celnicima.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • LFC Globe ‏@LFCGlobe

                        Clint Dempsey's move to #LFC depends on Charlie Adam's willingness to join Fulham. As it stands, a fee has been settled between the clubs.

                        Football Agent ‏@FootballAgent49

                        A swap deal for Dempsey to Liverpool was agreed today but Charlie adam is refusing to join Fulham.
                        Vidim ja da cemo Carlija morati govnjivom motkom da tjeramo iz kluba.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Koliko je ono placen Adam kada je dolazio iz Blackpoola?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Koliko je ono placen Adam kada je dolazio iz Blackpoola?
                            Oko 6 miliona funti.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Koliko je ono placen Adam kada je dolazio iz Blackpoola?
                              Osam miliona funti ako se ne varam...

                              Varam se ipak,Bosh sigurno te cijene zna bolje
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Osam miliona funti ako se ne varam...

                                Varam se ipak,Bosh sigurno te cijene zna bolje
                                Ipak sam se i ja prevario, 7.5m je tacna cifra
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X