Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja čitah da spremamo 74.5 miliona. Nije valjda to odbijeno?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ja čitah da spremamo 74.5 miliona. Nije valjda to odbijeno?
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Hajte ljudi, za 75 m mozete dovesti duplo boljeg igraca od ovog Keite koji je imao 1 dobru sezonu u Lajpcigu i odmah ga kuju u zvezde.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Hajte ljudi, za 75 m mozete dovesti duplo boljeg igraca od ovog Keite koji je imao 1 dobru sezonu u Lajpcigu i odmah ga kuju u zvezde.
          Зависи, Клоп је њега хтео и прошло лето. Ја исто мислим да су велике паре за њега.

          Comment


          • Ako bi doveli Virgila i Nabya ovo leto, titula bi bila vrlo realna. Ako dodje samo Virgil, top4 je realnost. Ako ne dodje niko od njih dvojice bicemo 5. ili 6. max.
            Sad sta ti se vise isplati da iskesiras 150m i imas konkurentan tim, ili da cetvrti rok za redom zavrsis u plusu. Tacno me boli ona stvar, i da damo 100m za Keitu.

            Na kraju ce ispasti da sam bio u pravu, kad sam rekao da nama top4 nista ne donosi kad su transferi u pitanju.

            Last edited by Brian McShtull; 24-07-17, 11:25.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ma ja sam se cimao oko tih para bezv. Mnogo je svakako ali nek daju koliko hoće. Neće klub bankrotirati sigurno. Koliko se sećam, prošli(ili pretprošli) prelazni rok smo bili u plusu 3 miliona. Ako Klopp u njemu vidi igrača koji mu je neophodan(a jeste), nek daju te pare i ćao. Problem je što sa druge strane imaš klub koji ima pare i nije im toliko stalo da prodaju. Da je neki drugi klub u Nemačkoj, tipa. Hofenhajm, Herta ili slično, već bi Keita prošao pripreme sa Liverpulom.
              Last edited by z0La; 24-07-17, 11:41.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ma sa njima dvojicom imas bas bolest prvih 11.
                Samo golman bi nam bio problem, posto ocekujem da i Robertson pokida.
                Karius(Migs)
                Clyne(TAA) Matip(Gomez) Virgil(Lovren) Robertson(Milner)
                Henderson(Can)Keita(Gini)Cou(Lall)
                Mane(Solanke) Salah(Origi)
                Firmino(Sturridge)

                I pored njih imas Warda, Klavana, Bena, Kenta, Chirivelu, Grujica...

                Pogledaj ti koja je to dubina, imas 2 tima.

                I Naby krenuo sa bojkotom.
                Last edited by Brian McShtull; 24-07-17, 11:51.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Nema šta, to je odlična dubina, a i trebaće nam realno. + što može više formacija da se iskombinuje u toku sezone.

                  Nego, zanima me kako bi vi oblikovali sredinu (da računamo da Keita dolazi)? Koga staviti na klupu...Meni je stvarno velika šteta da Lallana završi na klupi...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Хендо, Кутињо и Кеита. Стварно не можеш да избациш капитена, Кутиња или појачање од 80-85м.

                    Вајналдум, Лалана и Џан је исто одлична средина.

                    Comment


                    • Evo trece ponude, juce je Sky fejlovao.

                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Jel biste bili zadovoljni da Kutinjo ode ali da dodju Keita i Van Dajk?

                        Comment


                        • Ne naravno, Kutinjo je nezamenljiv. I u ovom trenutku kada nam fale 2,3 igraca da bi mogli da se borimo za trofeje, da nam ode najbolji igrac bi bila katastrofa.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Izgleda da nam nude Rakitića + pare za Coutinha.

                            Nema scenarija u kom bi ja bio zadovoljan da ode Cou... Možda jedino ako hoće trampu Nejmar - Cou...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Odlazak Coua je vama kao sto bi nama bio odlazak Mesuta.

                              Prosto instrumentalan za protok lopte, iako vama treba taj zadnji vezni da radi distribuciju posjeda prema naprijed.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Kutinjo je njima daleko važniji nego nama Mesut,Odlazak Kutinja bi im bio kao nama odlazak Seska ili čak i RVP-a.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X