Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Pa znam da ce ga zameniti, ali sa kim ??? Kao da je lako zameniti Luku, coveka koji je motor svih ovih godina i koji pokrece Spurse. Kako god okrenes, n je veliki gubitak. Drugo, oni nemaju spica, prvi napadac im je Defo, znaci haos. Ispod nas trenutno.

    Ali nije mi jasno po cemu mislis da je Arsenal toliko jaci u odnosu na nas ?? Po cemu, jos je Arsenal izgubio upravo najboljeg igraca i to ubedljivo, mi nismo nikoga izgubili, nikoga bitnijeg. Ti mislis da Alen nije neko pojacanje, ja mislim da Podolski nije. Jos kazes da je momak prosek, a decko pokidao na OI. Mislim da se ti sa Arsenalom zanosis, a ne mi. Mi smo realni, 5. mesto realno, 4. mesto cilj i veliki uspeh, sve preko toga ravno cudu.
    Nije toliko tesko zameniti Modrica kao igraca ali jeste tesko zameniti bilo kog igraca prve postave za 15 dana.

    OI nisu bas parametar, meni je to takmicenje smesno. Mada mislim da Alen moze da bude ok pojacanje ako ne bude vodio glavnu rec i ako bude pratio Dzerarda i Suareza kako valja. Mislim da je sposoban za to + da iskida defanzivu i radi ko konj, od njega dosta i ne treba vise ocekivati.
    sigpic

    Comment


    • Podolski je prosle sezone dao 18 golova, siguran sam da je pojacanje i da je vece pojacanje nego bilo koji vas igrac. Allen jeste prosek igrac, nemoj da se zajebavamo Freshko. Imali ste Gerrard-a i Suarez-a i prosle godine pa niste usli u top 4, a zaboravljate da je Arsenal-u bilo pola tima povredjeno, a da ne poredimo kako je osakaceni Arsenal igrao, a kako vi kojima je bio Lucas povredjen.

      Tottenham ima krilne igrace, njihova trojka iza napadaca je medju najjacima u ligi, a prelazni rok jos nije zavrsen, tako da ce sigurno jos igraca dovesti. Ne mogu biti iza vas nikako. Doveli su igraca kojeg ste vi hteli, pojacali odbranu sa Vertonghen-om, ako nista, egal ste. Nash, to sto vi imate Gerrard-a i Suarez-a je lepo, ali nisu oni cudotvorci, imali ste ih i prosle sezone, pa ste bili iza Everton-a.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        U ovome i jeste poenta, ovo sam ja i rekao jer Arsenal svrstavaju u tim koji je dosta jaci od nas a kad se pogleda malo dalje od nosa uopste nije tako. Moje je misljenje da cemo zavrsiti na 5. mestu i stojim iza toga kako god krenula sezona. 4. mestu se nadam, bice tesko.

        Inace, dodao bih samo da je Borini to sto nam treba u napadu i da bi mogao sve prijatno da iznenadi. Dosta ljudi ga nije gledalo i smatra ga prosekom. Ukoliko se uspostavi bolja kretnja, balans u veznom redu, kontrola igre, verujem da ce opravdati ulozeno. Prirodni finisher, tipa Cicarito samo sto ume da se zagradi i ima bolju pas igru.
        Kada bi Cicarito znao to,bio bi najbolji spic lige Bice nesto od Borinija.Momak ce igrati u prvoj tako da ce se brzo naviknuti i imace iza sebe igrace koji su sposobni da mu uvale dobru loptu.Arsenal jeste nesto jaci od Liverpula ali se na njihovu realnost drugacije gleda jer Arsenal "po defaultu"(mrzna fraza ali odgovarajuca u ovom slucaju ) pripada u top4 i samim tim ljudi smatraju da je daleko od kluba koji je prosle sezone bio 7-8.Mala je tu razlika i Arsenal nema neku prednost sto se tice igrackog kadra vec ima prednost zato sto nisu dozivljeli pad poput Liverpula i godinama su pod Arsenom.Jesam li ja jedini koji vjeruje u Podolskog?Vjerujte mi,ima taj da reseta

        Comment


        • Tottenham ne moze ni u ludilu zameniti Luku Modrica i promenice nacin igre do te mere da takvog plejmejkera zamene dosta defanzivnijim i manje kreativnim Parkerom. Postoji gomila ekipa koja igra na taj nacin i verujem da ce Tottenham to pokusati, Rafael nema teorije da odigra to sto je igrao Luka a pokusati sa nekim drugim je suludo.

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Podolski je prosle sezone dao 18 golova, siguran sam da je pojacanje i da je vece pojacanje nego bilo koji vas igrac. Allen jeste prosek igrac, nemoj da se zajebavamo Freshko. Imali ste Gerrard-a i Suarez-a i prosle godine pa niste usli u top 4, a zaboravljate da je Arsenal-u bilo pola tima povredjeno, a da ne poredimo kako je osakaceni Arsenal igrao, a kako vi kojima je bio Lucas povredjen.

            Tottenham ima krilne igrace, njihova trojka iza napadaca je medju najjacima u ligi, a prelazni rok jos nije zavrsen, tako da ce sigurno jos igraca dovesti. Ne mogu biti iza vas nikako. Doveli su igraca kojeg ste vi hteli, pojacali odbranu sa Vertonghen-om, ako nista, egal ste. Nash, to sto vi imate Gerrard-a i Suarez-a je lepo, ali nisu oni cudotvorci, imali ste ih i prosle sezone, pa ste bili iza Everton-a.
            Nema to veze sa brojem golova. Evo najbolji primer za poredjenje. Suarez je dao 33 gola u Holandiji a Alfonso Alves 32 koju godinu pre njega. Jel Alfonso Alves klasa igrac kao ovaj?

            Podolski je odlican ali nema kontinuitet i to je najveci problem, a jedno je Keln gde je sve podredjeno njemu a drugo Arsenal. A i sa tim Kelnom je ispao iz lige.

            Doveli su Sigurdsona koji je prosek, isto kao i Alen. Tu nismo nista izgubili, mogu samo oni da izgube.

            Prosle sezone je Dzerard bio povredjen i trebalo mu je vremena, sad dosta bolje izgleda a i Suarez. A i nismo mi toliko losi bili prosle sezone koliko pokazuje tabela. Ne treba zaboraviti 30 prodatih bodova gde smo bili bolji od protivnika, 33 puta okvir gola. Bilo je igre, ne i rezultata. Sad se to nadogradjuje, Brendan uspostavlja nesto novo. Vidi se vec bolja kretnja bez lopte, ceka se jos par pojacanja i to je to. Falio nam je prosle godine klasican plej, sada Sahin dolazi i organizacija igre moze samo da se digne.

            Ako ostali isprate dva majstora kako valja, moze se u 4. Samo nek ne pametuju kao Adam na sredini prosle godine i bice sve ok.
            sigpic

            Comment


            • Posto vidim da se mnogo prica o Lucas-u, i o tome da vas je njegova povreda opasno oslabila, ja samo da kazem da je Arsenal cele sezone igrao bez najboljeg veznjaka (uz Artetu), Wilshere-a, a da je Lucas odigrao 10-ak utakmica za vas (ispravite me ako gresim u cifri).
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Nash, nisam rekao da je Podolski bolji igrac od bilo kojeg vaseg, vec od vasih pojacanja. Nigde ja nisam umanjio kvalitet Suarez-a i Gerrard-a. Sam kazes da je Stevie bio povredjen prosle sezone, kako znas(ne daj Boze) da i ove tako nece biti? Podolski nije imao dobru prvu sezonu po povratku jer je igrao na poziciji napadaca, a sto se tice ove zadnje sezone, kako da mu ne bude podredjeno kada nemaju krstenog igraca? Drugo, ispao je iz lige zbog haosa koji se desavao oko kluba, to svi znamo, jer je Koln bio deseti u jednom delu sezone i daleko od zone ispadanja, onda su se desavale razne stvari u klubu i zato su ispali, nije tu Podolski nista mogao. O kvalitetu Cazorla-e stvarno ne bih da pricam, klasa igrac, pokidao u Villareal-u, hteo ga Real, ali ga je Malaga vise platila, gde je bio odlican. Strasan igrac, verujem da je ubedljivo najjace pojacanje Arsenal-a u zadnjih par sezona.

                O pojacanjima cemo da pricamo, ja ti samo kazem, doveli ste prosecne igrace, sa izuzetkom Sahin-a i po meni niste mnogo jaci u odnosu na proslu sezonu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                  Posto vidim da se mnogo prica o Lucas-u, i o tome da vas je njegova povreda opasno oslabila, ja samo da kazem da je Arsenal cele sezone igrao bez najboljeg veznjaka (uz Artetu), Wilshere-a, a da je Lucas odigrao 10-ak utakmica za vas (ispravite me ako gresim u cifri).
                  Lepo je to sto ga ti volis ali Arshavin, Arteta, Rosicky i Diaby su za mene mnogo bolji igraci. Sada je dosao i Santi tako da je negde na petom mestu. Mozda ces reci da je Andrey napadac ali za mene je on vezni.

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                    Posto vidim da se mnogo prica o Lucas-u, i o tome da vas je njegova povreda opasno oslabila, ja samo da kazem da je Arsenal cele sezone igrao bez najboljeg veznjaka (uz Artetu), Wilshere-a, a da je Lucas odigrao 10-ak utakmica za vas (ispravite me ako gresim u cifri).
                    Nismo imali pravu zamenu, Alen sada to moze da radi, pa i Selvi kojem Keni nije dovoljno verovao. Bio je to problem ali smo se nosili sa tim, realizacija je bila kljuc cele sezone. Bez obzira sto su srljali i sto nisu kontrolisali igru, sto to nije bilo konstruktivnije, opet se ulazilo u ogroman broj sansi u manje-vise svim utakmicama. Realizacija svega toga bila 9%. Kuci Sanderlend, Junajted, Norvic, Svonsi, Siti, Blekburn, Arsenal, WBA + u gostima Stouk, Vigan, QPR. Svaki put gomila zicera, nekad ubijen protivnik, nekad samo nadigran. 33 puta jebeni okvir gola, mogli smo biti 5. bez problema i ne bi se uopste govorilo da smo toliko losi koliko se sad prica, isto kao sto nije dok smo se drzali oko 5. i 6. mesta. Ljudi previse gledaju kroz brojeve, jbg jednostavno privlaci. Isto kao sto ce 70% ljudi pre kupiti neki artikal na kojem pise 799,99 nego kad pise 800.00. Nemci su to uveli davnih dana, jednostavno psihologija, tako deluje na ljude. Bilbao je isto bio 10. u ligi. Jesu li oni toliko ocajni i toliko ispod ostalih izuzev Reala i Barse? Ne bih rekao.
                    sigpic

                    Comment


                    • @MVP, da krenemo redom. Artetu sam svrstao u klasu s Jack-om. Rosicky je strasan igrac, ali je od dolaska u Arsenal, samo drugi deo prosle sezone odigrao kako se ocekivalo, i strasno kuburi s povredama. Diaby je prosle sezone odigrao nesto manje od 180 minuta kad se sve sabere, pricao sam o prosloj sezoni, a i inace me ne odusevljava, ne volim te gromade sem na poziciji DM ili stopera. Arshavin je odlican igrac, ali ga je Wenger forsiranjem na poziciji levog krila upropastio. Covek je rodjen za AM, ali je Wenger zajeb'o stvar. Videlo se sta Arsha zna na EP...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Nash, nisam rekao da je Podolski bolji igrac od bilo kojeg vaseg, vec od vasih pojacanja. Nigde ja nisam umanjio kvalitet Suarez-a i Gerrard-a. Sam kazes da je Stevie bio povredjen prosle sezone, kako znas(ne daj Boze) da i ove tako nece biti? Podolski nije imao dobru prvu sezonu po povratku jer je igrao na poziciji napadaca, a sto se tice ove zadnje sezone, kako da mu ne bude podredjeno kada nemaju krstenog igraca? Drugo, ispao je iz lige zbog haosa koji se desavao oko kluba, to svi znamo, jer je Koln bio deseti u jednom delu sezone i daleko od zone ispadanja, onda su se desavale razne stvari u klubu i zato su ispali, nije tu Podolski nista mogao. O kvalitetu Cazorla-e stvarno ne bih da pricam, klasa igrac, pokidao u Villareal-u, hteo ga Real, ali ga je Malaga vise platila, gde je bio odlican. Strasan igrac, verujem da je ubedljivo najjace pojacanje Arsenal-a u zadnjih par sezona.

                        O pojacanjima cemo da pricamo, ja ti samo kazem, doveli ste prosecne igrace, sa izuzetkom Sahin-a i po meni niste mnogo jaci u odnosu na proslu sezonu.
                        Real ga je mozda hteo dok Murinjo nije dosao a znamo sta je Real sve dovodio samo da bi doveli i ko je sve tamo propao. Murinjo ga nije hteo, ima covek Ozila, Kaku i Anhela + sad Modric.

                        Borini nije prosecan igrac. Najveca klasa nikako ali ne i prosek. Pokazace uostalom, u njega ne sumnjam, samo u jebene Britance.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Podolski je prosle sezone dao 18 golova, siguran sam da je pojacanje i da je vece pojacanje nego bilo koji vas igrac. Allen jeste prosek igrac, nemoj da se zajebavamo Freshko. Imali ste Gerrard-a i Suarez-a i prosle godine pa niste usli u top 4, a zaboravljate da je Arsenal-u bilo pola tima povredjeno, a da ne poredimo kako je osakaceni Arsenal igrao, a kako vi kojima je bio Lucas povredjen.

                          Tottenham ima krilne igrace, njihova trojka iza napadaca je medju najjacima u ligi, a prelazni rok jos nije zavrsen, tako da ce sigurno jos igraca dovesti. Ne mogu biti iza vas nikako. Doveli su igraca kojeg ste vi hteli, pojacali odbranu sa Vertonghen-om, ako nista, egal ste. Nash, to sto vi imate Gerrard-a i Suarez-a je lepo, ali nisu oni cudotvorci, imali ste ih i prosle sezone, pa ste bili iza Everton-a.
                          Huntelar bio najbolji strelac lige, pa je on za mene kanta samo takva... Jos je Lukas igrao u Kelnu, ajde malo realnosti, nije on za mene neki igrac, nista posebno. Alen ce biti prosek tek kada se ne pokaze u ovoj sezoni, do tada vrlo talentovan momak i dobar igrac. Nismo imali Gerrarda, kako smo ga imali, pola sezone bio povredjen, odigrao samo 18 utakmica, nemoj pricati, a Suarez je igrao lose, ceo onaj skandal ga je uzdrmao, da ne pricamo o tome koliko smo mi nesrece imali sa stativama i sa preckama, kada pogledas mi smo zapravo i igrali dobro u onom jadu i cemeru. Naravno, Arsenal sta je doziveo sa povredama ne zelim to nikom, ali zato je VP vukao ceo tim i zbog njega je Arsenal zavrsio gde je zavrsio, i sada su ga izgubili. Nama je Lukas bio sve, mi nismo imali back up za njega, za nas je to kao da smo izgubili tri igraca, a ne jednog, Stivi povredjen, Suarez dobio zabranu, to je bio jedan vrlo tezak period. Arsenal jaci, ali uopste ne toliko koliko ti mislis da jeste.

                          A Spursi ?? Na koju trojku mislis, meni je Bejl samo klasa tamo, velika, i to je to. Van der Vart odavno ne igra kako treba, a Lenon vise nije ni standardan, a ni nije nista posebno momak. Dosao Gylfi, videcemo sta taj moze, ode Luka, dakle jedini kreativni veznjak koga imaju je Skot Parker, plus ne vidim koji ce to igrac da zameni Luku, ne vidim ga. Vertongen je sjajan igrac, ali ne treba se zaletati, pogotovo sto je igrao slabo prosle sezone, i sto je podlozan kiksu. I da dodam da im je jedini napadac Defoe. O cemu mi pricamo ?? Ispod nas u ovom trenutku.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Sta fali Van der Vaart-u sada? 11 golova, a u onom njihovom haranju ligom je bio medju najboljim igracima. On je kao i celi Tottenham poceo da igra lose kada je Harry hteo po svaku cenu da bude selektor, kada je to propalo, Spurs-i su opet poceli igrati dobro. Fantasticno je saradjivao sa Adebayor-om.

                            Pa jeste Lucas vazan, ali nije ni Arsenal-u igrao najbolji vezni igrac, citavu sezonu, ej, citavu sezonu...Zaboravljas da ce se i on vratiti, kao i vama Lucas.

                            Arsenal ima kompletniju ekipu nego prosle sezone, jeste odlazak RVP-a udarac, ali ako dodje M'Vila, rekao bih da je tim jaci nego prosle sezone.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Sta fali Van der Vaart-u sada? 11 golova, a u onom njihovom haranju ligom je bio medju najboljim igracima. On je kao i celi Tottenham poceo da igra lose kada je Harry hteo po svaku cenu da bude selektor, kada je to propalo, Spurs-i su opet poceli igrati dobro. Fantasticno je saradjivao sa Adebayor-om.

                              Pa jeste Lucas vazan, ali nije ni Arsenal-u igrao najbolji vezni igrac, citavu sezonu, ej, citavu sezonu...Zaboravljas da ce se i on vratiti, kao i vama Lucas.

                              Arsenal ima kompletniju ekipu nego prosle sezone, jeste odlazak RVP-a udarac, ali ako dodje M'Vila, rekao bih da je tim jaci nego prosle sezone.
                              Ma bio je on odlican pocekom sezone 6 komada dao, onda mrka kapa tamo do Nove godine, koja se nastavlja kada se povredio u februaru, i onda opet ok partije, ali nista posebno. Nema to veze za Rednapom, jednostavno njega je povreda zajebala, da nije imao povredu, bio bi on mnogo bolji, ali sta je tu je. Sada je u 30-tim godinama, i nece ponoviti proslu sezonu, garantujem ti. Postao je sklon povredama sto je i logicno kada si star 30 god. S kim ce sada da saradjuje pitam te ??

                              Igra Arsenal bez Vilsira sasvim dobro, slazem se da on kada se vrati to ce biti druga prica, ali kada ce taj da se vrati ?? Njegova povreda postaje hronicna i pitanje je da l' ce ikada biti isti igrac, i njegova je sreca sto je vrlo mlad, dok je Lukas fit i spreman za novu sezonu, i ne sumnjam da ce biti onaj stari.
                              Ako M'Vila dodje, necemo da nagadjamo, ako on dodje, Song ce otici, to je 100%. Sto se mene tice, imacete slican tim po kvalitetu od prosle sezone, mozda malo jaci, ali isto tako cemo i mi biti jaci za Sahina.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ako tako gledas, moze isto i za Gerrard-a da se kaze, pa i on ne moze da bude konstantan, zar ne? On je stariji od Rafael-a i imao je vise problema od njega sa povredama. Song ima jos tri godine ugovora, nece ga Arsenal prodati jer to ne moraju da rade. M'Vila i on bi cinili strasan tandem. Ali ajde, da ga ne gledam kao igraca Arsenal-a, jer je sve moguce. Jaci ste za Sahin-a, ali ti mozes da garantujes da je to onaj Sahin iz Dortmund-a?

                                Naravno da ne mozes, mozes da garantujes da ce Lucas igrati kao prosle sezone? Ne mozes. Dok kod Arsenal-a, to se pitanje postavlja samo za Jack-a.;)
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X