Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja cu priznati da sam pogresio ako vi zaista budete toliko dobri, nemam problem sa time, do tada, meni niste top 5, a sto se tice pojacanja, ja nemam sta uzdizem igrace koji su se dokazali u drugim ligama. Cazorla je proveren igrac, isto vazi i za Podolskog, u ciji kvalitet ce se verujem svi uveriti. Giroud je mene licno odusevio na debiju, nadam se da ce dobro da se pokaze, on je jedina sumnja za ovu sezonu od pojacanja, barem meni.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      U najmanju ruku su egal sa vama, kao sto ti Nash omalovazavas pojacanja Arsenal-a, mogu i sa pravom da osporim svakoga ko je dosao kod vas, tako da ti to ne vredi. Kako ne razumes sta zelim da dokazem, kada se raspravljamo o kvalitetu vaseg tima, za koji ja smatram da nije neki(cast izuzecima)..

      Ja vas ne racunam u top 5, ako izduvate za Sahin-a, nacisto ste propali.
      Ma ne moramo se raspravljati, evo ga prvo kolo za par dana, pa cemo videti kako ko igra i gde je, a jos je bolje posto Liverpul i Arsenal igraju u trecem kolu, i tu ce se u medjusobnom duelu dokazati ko je koliko bolji u odnosu na proslu sezonu.
      Al i dalje mi nisi jasan kako nas ne vidis u top5, u ovom sada trenutku, kada imamo i bolju odbranu i rotaciju, i bolji vezni red od Totenhema, plus, imamo Suareza. Ako oni nesto bolje imaju to su krilni igraci. Nemaju kreativca, nemaju napadaca, pa nisu ni od Njukasla bolji trenutno, a kamoli od nas.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Hoce li vise taj Sahin? Ostarismo cekajuci
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Neke stvari su vam smijesne. Mislim da ste see fak izgubili u rspravi. Ja ove sezone ne vidim united kao konkurenta za titulu u toj mjeri kao prosle sezone. United bi mogao ponoovo da se izgubi u ofanzivinim opcijama, pa da zaborave na obranu, jedino ako dovedu jednog defanzivnog veznog. E onda bi bioi galavni konkurenti.

          City ce se pojacati do kraja prelaznog i rijesiti se otpada. Oni su glavni konkurenyti za titulu ako ne bude povreda ili raskola u svlacionici.

          Arsenal. Giroud je cupao monpelir,a sad ce da bude fa sila u napadu. Znam nije se dokazao u pl. To nema veze, on izgleda ko zivotinja, fizicke predispozicije odgovaraju pl i ne bi me zacudio ako bude unistavo najvece grdosije obrambenih igraca u pl. Dovedena su dobra pojacanja. Cazorla je odlican i bice bolji. Ako uleti jos koji igrac smatram ih glavnim konkurentom cityu.


          Chelsea, strasan tim su skrojili. Hazard ce biti strasan u tandemu sa toresom. Kupit ce oni jos kojeg odbrambenog igraca siguro. Oni su sigurno tu konkurenti za titulu, samo je pitanje kako ce se di mateo snaci.

          Liverpool, newcastle i totenham ce se poklati za pozicije u europi. Necastle osudara od njih i oni ce biti peti. Sesti ce liverpool biti i sedmi spursi. Prve cetiri pozicije ce biti arsenal, unitrd, city i chelsea(ne ovim redom). Titula ce se odlucivati u zadnjom kolima i osvojit ce je onaj tim koji bude imao i srece i zdravlja
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Neke stvari su vam smijesne. Mislim da ste see fak izgubili u rspravi. Ja ove sezone ne vidim united kao konkurenta za titulu u toj mjeri kao prosle sezone. United bi mogao ponoovo da se izgubi u ofanzivinim opcijama, pa da zaborave na obranu, jedino ako dovedu jednog defanzivnog veznog. E onda bi bioi galavni konkurenti.

            City ce se pojacati do kraja prelaznog i rijesiti se otpada. Oni su glavni konkurenyti za titulu ako ne bude povreda ili raskola u svlacionici.

            Arsenal. Giroud je cupao monpelir,a sad ce da bude fa sila u napadu. Znam nije se dokazao u pl. To nema veze, on izgleda ko zivotinja, fizicke predispozicije odgovaraju pl i ne bi me zacudio ako bude unistavo najvece grdosije obrambenih igraca u pl. Dovedena su dobra pojacanja. Cazorla je odlican i bice bolji. Ako uleti jos koji igrac smatram ih glavnim konkurentom cityu.


            Chelsea, strasan tim su skrojili. Hazard ce biti strasan u tandemu sa toresom. Kupit ce oni jos kojeg odbrambenog igraca siguro. Oni su sigurno tu konkurenti za titulu, samo je pitanje kako ce se di mateo snaci.

            Liverpool, newcastle i totenham ce se poklati za pozicije u europi. Necastle osudara od njih i oni ce biti peti. Sesti ce liverpool biti i sedmi spursi. Prve cetiri pozicije ce biti arsenal, unitrd, city i chelsea(ne ovim redom). Titula ce se odlucivati u zadnjom kolima i osvojit ce je onaj tim koji bude imao i srece i zdravlja
            A i ti pretjera

            Comment


            • Ovde se prica ko je jaci Liverpul ili Arsenal i ti onda dodjes i kazes nam sta ce biti na kraju sezone,dzabe se ja onda radujem pocetku kad znam kako ce se zavrsiti
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                A i ti pretjera

                Persie mi izfrustrro
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • http://liverpoolfc.com/news/latest-n...eal-for-winger

                  Ko je ovo jbt?
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Wtf?! Poznato mi samo ime Ko je taj?!
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Kao grom iz vedra neba, prvi put cujem za njega. Pazi sad dok izduvamo za Sahina.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Ko je ovaj? Je l ovo gotov posao? Obozavam igrace iz HOlandije.

                        Comment


                        • Mislim da sam ga gledao jednom,poznato mi je ime. Ok igrac,ali ne za crveni dres.
                          C-Bosh
                          jezik pregrizao
                          Mada je sumnjivo sto ga jos nema. A kraj dana je blizu. I ja pocinjem da se plasim.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Joj vec vidiim ovog lika kao najvece pojacanje!!! Verujte mi. Ovaj bratic ce se najbolje pokazati!

                            Comment


                            • Znam za ovog momka. Iz Hervena je, moram reci da sam i ja iznenadjen, ali odma' da vam kazem da je decko vrlo dobar igrac. Ako bi ga poredio, slican Sterlingu, samo sto ima dobar osecaj za prostor, kreativan. Ali ovo nisam ocekivao, ni blizu...

                              Ajnstajne, stvarno me mrzi da ti odgovaram na post, preterao si ga u svakom pasusu. Nije Giroud vukao Monpelje, on je bio jedan od glavnih, ali je Belhanda bio glavni igrac, momak oko koga se lome klubovi u celoj Evropi.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kad prodje medical kupicemo ga za 3m funti....
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X