Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Misli se na stopere na trzistu.

      Pa dobro kaze, koji su to stoperi trenutno dostupni i realni a da su upgrade na ovo sto imamo, jedino da dovodimo backup stopere. U tom slucaju mi je bolje da igra Gomez, nego neki kulibali...
      Ne mora se uopste market porediti sa vasim stoperima. Kad Mangala i Stouns kostaju 100 miliona, znas kolko je sati. Mnogo je opao kvalitet.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Навијачи Јунајтеда прате помно ову тему, лепо

        Дај бре да дође Вирџил више, остане Кутињо и Стариџ уђе у форму, па да газимо

        Comment


        • Opet Prele dominira s tekstovima.

          http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...4817/komentari
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Apsolutno...Cou je "one of a kind" i to je jasno svakom ko iole poznaje fudbalsku igru, bez obzira na navijacko opredeljenje...Nikakve statisticke kategorije ne mogu da opisu njegov uticaj na igru, nacin na koji ubrzava ekipu i cini je ubitacnijom..."little magician" tesko moze da se zameni...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • https://uk.sports.yahoo.com/news/cou...120636420.html

              Pocelo je... I jeste sumnjiva da prica sa povredom, sve vise mislim da ide Cou, a to je ravno katastrofi, ko god dosao. Bitno je da Southampton i Lepzig imaju nacina da sacuvaju svoje najbolje igrace, a mi izgleda ne.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Bitno je da Southampton i Lepzig imaju nacina da sacuvaju svoje najbolje igrace, a mi izgleda ne.

                Nije li pola Sotona došlo u Liverpul za cirka 100 miliona?

                Lambert, Lalana, Lovren, Klajn, Mane.

                Comment


                • Sotonu komotno da uradimo garnituru dresova za narednu sezonu...filijala...Kako krene prelazni rok prvi papir na stolu one komisije za transfere je roster Sotona...tek kad tu proberemo idemo dalje...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Abel View Post

                    Nije li pola Sotona došlo u Liverpul za cirka 100 miliona?

                    Lambert, Lalana, Lovren, Klajn, Mane.
                    Ma da, ponesen sam skorasnjom pricom za VVD
                    Last edited by mark !t zer0; 08-08-17, 17:10.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      https://uk.sports.yahoo.com/news/cou...120636420.html

                      Pocelo je... I jeste sumnjiva da prica sa povredom, sve vise mislim da ide Cou, a to je ravno katastrofi, ko god dosao. Bitno je da Southampton i Lepzig imaju nacina da sacuvaju svoje najbolje igrace, a mi izgleda ne.
                      There are no issues or concerns about Coutinho’s attitude. As it stands he appears unlikely to submit a transfer request. (James Pearce)
                      Coutinho reported back to Melwood today but didn’t train with the squad as he continues to have treatment on his sore back. (James Pearce)
                      Eno Bild pise da je delegacija Barce u Nemackoj, pregovori idu za Dembelea.

                      Ne ide Cou nigde, ne lozite se.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman View Post
                        Eno Bild pise da je delegacija Barce u Nemackoj, pregovori idu za Dembelea.

                        Ne ide Cou nigde, ne lozite se.
                        Па де си ти, нема те дуго овде

                        Не би требало да иде, али ајде да сачекамо крај прелазног.

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post
                          Eno Bild pise da je delegacija Barce u Nemackoj, pregovori idu za Dembelea.

                          Ne ide Cou nigde, ne lozite se.
                          Dobro si se javio, bas pre pitam za tebe i Nash-a. Daj Boze, valjda losa secanja iz proslosti, a plus bi u ovoj situaciji bilo strasno da ode. Jasno je da smo u dobroj poziciji, nov jak ugovor, pare nam nisu neophodne, jedino sam se plasio ovoga da ne krene on da forsira, ali hajde da verujemo Pearce-u.
                          Last edited by mark !t zer0; 08-08-17, 17:23.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Obaveze, a i generalno ova offseason bas smaraju pa se nisam ni cimao do foruma, niti sam imao vremena.
                            Velika je razlika Coutinho situacija i Suarez situacija, prvo po svim izvestajima unutar kluba Cou sigurno nece traziti da ide po svaku cenu, a drugo tu je Klopp koji je veliki razlog sto ovaj mozda jos u junu nije otisao u Barcu. Ove price da bi on voleo da ode, pa naravno da svakom Brazilcu i bilo kojem igracu sa JA podrucija to jedan od snova (ukljucujuci i Real), to je najlakse napisati, ali poenta price da se Coutinhu ne ide toliko iz kluba da bi po svako cenu gurao transfer u Barcu. Ako i do toga dodje, cenim da Klopp nece stopirati nista, ali se onda plasim da i Klopp sam ne ode tamo na polusezoni.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • A dolazi li neko ?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X