Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    O tome ni ne razmisljam, verujem da Brendan ima bar jedno krilo u planu makar to bio i Teljo, samo ovog da ne vidim.

    Treba juriti Ramireza i Volkota do 31.
    Vec vidim da su Suarez i Borini pogodak, sjajno se razumeju na terenu, mada Suarez je sve razigravao, genije... Fali nam taj treci, Ramirez-Suarez-Borini, deluje ubitacno... Volkota je mozda teze dovesti...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Vec vidim da su Suarez i Borini pogodak, sjajno se razumeju na terenu, mada Suarez je sve razigravao, genije... Fali nam taj treci, Ramirez-Suarez-Borini, deluje ubitacno... Volkota je mozda teze dovesti...
      Kad bi se zagrizlo sa dobrom ponudom hteo bi on kod nas. Ne voli taj Vengera, koci ga vecito a za nas navija i o tome smo vec pricali. Ako bi grizli ovako kao za Alena prilicno sam siguran da bi dosao kod nas na kraju. Verujem i da bi Ramireza lagano doveli kad bi bio u planu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Treba juriti Ramireza i Volkota do 31.
        Walcott tesko kraljuuu

        Theo Walcott set to pen a three-year contract extension in the coming two weeks which will see him being tied down at Arsenal till 2016.
        I zasto liverpool ne bi postao revolucionaran tim bez krila ionako nemaju nikoga za te pozicije... imaju prestrasne centralne vezne predvodjene leivom i gerrardom plus sad ima allan dolazi imace jos strasnije... Vjerujem da ce Rogers nesto probat da igra bez klasicnog krila iako na toj poziciji vrlo lako moze igrati Dempsey za kojeg su NAVODNO nudili Adama i neki kes al to je cista spekulacija.. Nije ni Adam los.. Sve u svemu moze se tu svasta iskombinovati, 2 zadnja vezna, jedan kreator i jedna poveznica za te dvoje linije i 2 napadaca, mogao bi ispasti lijep eksperiment kao neki improvizovani 4-4-2, ali otom potom
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pfff, pa sta znam, opet trazice Wenger dobar novac za njega, do 20m funti sigurno. A mozda i nece, jer ima jos jednu godinu u ugovoru.

          Sta znam ja sam uvek oko njega malo skeptican, cas mislim da je dobar, cas mislim da je precenjen Englez, varira sa dobrim utakmicama, nije konstantan, ne znam ni sta da mislim o njemu pravo da ti kazem. Stagnira vec dosta dugo, ove sezone je da tako kazemo pokazao ono sto je trebalo odavno, posto je vec 7 godina u PL, da l' je Wenger kriv, ili on sam, nisam siguran.
          Svakako da bi on bio upgrade u odnosu na Dauninga "Kantu"...

          EDIT: Eto, ajnstajn kaze da ce produziti ugovor.
          Last edited by Freshman; 10-08-12, 00:38.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Walcott tesko kraljuuu



            I zasto liverpool ne bi postao revolucionaran tim bez krila ionako nemaju nikoga za te pozicije... imaju prestrasne centralne vezne predvodjene leivom i gerrardom plus sad ima allan dolazi imace jos strasnije... Vjerujem da ce Rogers nesto probat da igra bez klasicnog krila iako na toj poziciji vrlo lako moze igrati Dempsey za kojeg su NAVODNO nudili Adama i neki kes al to je cista spekulacija.. Nije ni Adam los.. Sve u svemu moze se tu svasta iskombinovati, 2 zadnja vezna, jedan kreator i jedna poveznica za te dvoje linije i 2 napadaca, mogao bi ispasti lijep eksperiment kao neki improvizovani 4-4-2, ali otom potom
            Arsenalu je prelako oteti igraca ako zagrizes i igras pametno, milion puta dokazano. Mogli su sad sampioni da budu i da se smeju Sitiju i Junajtedu u facu da su zadrzali neke igrace.

            Ja sam uvek za formaciju bez krila i trkaca jos imas Suareza kao setajuceg spica za sta niko bolji na svetu nema od njega trenutno osim mozda Teveza ali Brendan je obican Englez, nema teorije da njemu tako nesto padne na pamet a kamoli da od toga pravi dobar sistem.

            @Freshko, prijala bi Tiu promena, bio bi ovde odlican. Naravno, pre sam za Ramireza, dosta kompletniji igrac.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              @Freshko, prijala bi Tiu promena, bio bi ovde odlican. Naravno, pre sam za Ramireza, dosta kompletniji igrac.
              Pa posto za obojicu traze isti novac, razume se onda, Gaston all the way...

              Ajnstajne, mi cemo igrati 4-3-3, takav se sistem fura kod Brendana. Malo mi je nekako cudno kada kazes da imamo prestrasne veznjake, tu su samo Leiva i Gerrard koji ima 32 godine. Alen dolazi, ali necemo nista da pricamo, isto bilo i za Henda. Mada ja cenim da je Alen bolji igrac, ali polako. Ostatak veznog je zalostan i smehotresan. Adam je mnogo los...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Mogli su sad sampioni da budu i da se smeju Sitiju i Junajtedu u facu da su zadrzali neke igrace.
                Potpis na ovu recenicu.
                Iskreno, neralno mi je da Walcott predje kod vas. Izjave koje daje ne vuku na to da hoce da ode, vec upravo da hoce da produzi ugovor. Uostalom, pozicija desnog krila mu je prilicno osigurana u Arsenalu, jer Ox ne moze da prati ritam PL (Wenger je mislio da Jack moze, pa svi znamo sta je bilo). Dalje, ucesce u LS je ono sto Liverpool ne nudi trenutno i ne vidim kako ce moci da ponudi ni u naredne 2 sezone, jer je realnost da se bore za plasman od 5. do 7. mesta. Nema ljutnje, to je jednostavno tako, i vi sami to govorite. A o ceni Walcotta... Pa ako date za Allen-a 15m, Wenger ekonomista bi vam izvukao makar 25m.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Arsenalu je prelako oteti igraca ako zagrizes i igras pametno, milion puta dokazano.
                  Pricas na osnovu iskustva od prosle sezone.. e pa ja mogu da pricam na osnovu iskustva od 2003/2004 sezone jer od tada pratim arsenal.. Jedina sezona kad im se desila glupost je bila ova prosla jer su imali nostalgicnog fabregasa, kojeg su by the way tusnuli za vece pare nego sezonu prije, i nasria koji je poceo da pokazuje uistinu kakav je.. Nasri je bio u zadnjoj godini ugovora i prodan je za 24 miliona funti cityu, a van persie koji je za 2 klase bolji igrac od nasria ne moze da dobije ponudu od 20 miliona? da li se zezamo... Wenger je odlucio da proda Nasria samo zato sto je ovaj mlad, ali s persiem je drugacija situacija.. Sta ce dedo sa 30 godina sljedece godine jos ako se povrijedi moze se prakticno jebat..

                  Sezona kada su prodali Adebayora i Turea je isto smijesna, jer adebayor je trebao sezonu prije da ide i nudjeno je mislim cak nekih 7-8 miliona vise nego sto je city platio, ne mogu tacno da se sjetim ko je nudio.. a ture pa vermalen je dolazio a i bio je tu i galas ako se ne varam, potpuno nebitno.. istina da se arsenal mogao smijati bilo kome da je uspio plan skovan 2001. godine kada je se stadion razmatrao, odnosno plan da wenger kupuje jeftino i mlado i kasnije ne zaostaje u klasi kada bude klub u ogromnom dugu...

                  Stoga poanta ove moje price je ako igrac zeli da ostane u klubu odnosno voli klub nema sanse da ce ga neko, koliko god snazno zagrizao, uzme, a posebno liverpool ove sezone jer neko ko ima visoke ambicije sigurno nema namjeru da potpisuje za klub koji ne igra lp, bez uvrede samo sam realan.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Pa posto za obojicu traze isti novac, razume se onda, Gaston all the way...

                    Ajnstajne, mi cemo igrati 4-3-3, takav se sistem fura kod Brendana. Malo mi je nekako cudno kada kazes da imamo prestrasne veznjake, tu su samo Leiva i Gerrard koji ima 32 godine. Alen dolazi, ali necemo nista da pricamo, isto bilo i za Henda. Mada ja cenim da je Alen bolji igrac, ali polako. Ostatak veznog je zalostan i smehotresan. Adam je mnogo los...
                    Adam bre deep lying play, Pirlo iz Loh Nesa.

                    Nego pusti ti brate snove pricaj ti meni o ovome veceras kako je izgledalo, mada ako mi ovima kuci u najjacem sastavu damo 3 ne znam kako cemo u 2. i 3. kolu Sitiju i Arsenalu neki dati + imas VBA gostovanje na pocetku a Klark zna ove igrace u dusu, osim Borinija naravno.

                    Sreca nasa sto mi imamo dva velemajstora koja mogu nekad i sami da pobede. Suarez znamo sta sad moze a Dzerard moze da se s vremena na vreme vrati u formu i izdominira kao protiv Evertona kad ih je otresao, a videsmo i na EP da i dalje moze sam dosta toga kad su bitni mecevi u pitanju. Dobro, protiv Italije sam nije nista mogao protiv onako zgusnute vezne cetvorke, falili tu Lamps i Dzek. U to se jedino uzdam da moze da nam donese neki rezultat, a neki sistem da ce sa ovim igracima da ispadne i da ce pojacanja tipa Alen doprineti nesto, sumnjam.

                    Btw, igramo sa jebenim Gomelom kuci a Rahima i Morgana ni na klupi. Jebem te Brendane u tu britansku glavu, misli malo ne budi sabloner.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Pa posto za obojicu traze isti novac, razume se onda, Gaston all the way...

                      Ajnstajne, mi cemo igrati 4-3-3, takav se sistem fura kod Brendana. Malo mi je nekako cudno kada kazes da imamo prestrasne veznjake, tu su samo Leiva i Gerrard koji ima 32 godine. Alen dolazi, ali necemo nista da pricamo, isto bilo i za Henda. Mada ja cenim da je Alen bolji igrac, ali polako. Ostatak veznog je zalostan i smehotresan. Adam je mnogo los...
                      DA igrace se potpuno isti sistem kao i sto se igrao u swanseau, ali ipak nema liverpool strasna krila ko sto su dayer i sinclair.. dayer je zivotinja a sinclair je smiren tip koji obavlja svoj posao veoma dobro, ali mislim da ce morat brendan da proda nekoga da nabavi krila, nek mrkne mosesa iz wigana i rijesio je sebi jedno krilo i nek nadje nekog iz francuske i rijesio je i drugo krilo, ali mislim da ce joe cole igrati to jedno krilo prije downinga
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Pricas na osnovu iskustva od prosle sezone.. e pa ja mogu da pricam na osnovu iskustva od 2003/2004 sezone jer od tada pratim arsenal.. Jedina sezona kad im se desila glupost je bila ova prosla jer su imali nostalgicnog fabregasa, kojeg su by the way tusnuli za vece pare nego sezonu prije, i nasria koji je poceo da pokazuje uistinu kakav je.. Nasri je bio u zadnjoj godini ugovora i prodan je za 24 miliona funti cityu, a van persie koji je za 2 klase bolji igrac od nasria ne moze da dobije ponudu od 20 miliona? da li se zezamo... Wenger je odlucio da proda Nasria samo zato sto je ovaj mlad, ali s persiem je drugacija situacija.. Sta ce dedo sa 30 godina sljedece godine jos ako se povrijedi moze se prakticno jebat..

                        Sezona kada su prodali Adebayora i Turea je isto smijesna, jer adebayor je trebao sezonu prije da ide i nudjeno je mislim cak nekih 7-8 miliona vise nego sto je city platio, ne mogu tacno da se sjetim ko je nudio.. a ture pa vermalen je dolazio a i bio je tu i galas ako se ne varam, potpuno nebitno.. istina da se arsenal mogao smijati bilo kome da je uspio plan skovan 2001. godine kada je se stadion razmatrao, odnosno plan da wenger kupuje jeftino i mlado i kasnije ne zaostaje u klasi kada bude klub u ogromnom dugu...

                        Stoga poanta ove moje price je ako igrac zeli da ostane u klubu odnosno voli klub nema sanse da ce ga neko, koliko god snazno zagrizao, uzme, a posebno liverpool ove sezone jer neko ko ima visoke ambicije sigurno nema namjeru da potpisuje za klub koji ne igra lp, bez uvrede samo sam realan.

                        Kad bi ga bas hteli mogli bi ga uzeti a i nije mu osigurano mesto nikako jer Venger kad god nesto ne stima on trpi i njega menja. A sve ove koje si nabrojao da je zadrzao i pogledaj kakav je to tim popunjen na svim mestima, dodaj jos Gaela. Uzmi u obzir da je svaki od njih igrao najbolji fudbal kod Vengera i eto ti sampionskog tima sa odlicnim sistemom igre i dugorocnim uspehom.

                        @Wilshere, nije realno naravno. Ja samo pricam da ako bi se zagrizlo bilo bi sansi. Par narucenih tekstova o tome kako ce Ox, Zervinjo i Podolski kao inside forward da podele minutazu na desnom krilu, potom da se zagrize i da se vode pregovori dan i noc, umesa se njegov cale koji ga je na tekme vodio, dogovori se oko obestecenja, plata za njega ne bi bila problem i eto ti transfera. Tako se to radi danas, tako svi rade, samo nasi ne znaju jebem ih nesposobne.
                        sigpic

                        Comment


                        • Samo jedno pitanje. Ako prodate Aggera, ko ce vam biti stoper sa Skrtelom? Coates ili neko pojacanje?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                            Samo jedno pitanje. Ako prodate Aggera, ko ce vam biti stoper sa Skrtelom? Coates ili neko pojacanje?
                            Sigurno je da ce se traziti stoper ali se niko za sada ne spominje ozbiljno jer Ager ne zeli da ide a klub zeli da ga proda samo za ogromne pare.
                            sigpic

                            Comment


                            • @Nash, nisu samo vasi nesposobni. Ivan Gaizids, nase gore list, mamu mu jebem lopovsku.
                              Ovde se, sto se tice krila, uvek govorilo o nekim sjajnim imenima. Ne vidim zasto ne bi zagrizli za Navas-a, koji je bolestan tehnicar, Boudebouza o kom se vec pricalo. Veliki zajeb je bila prosla sezona, kada ste mogli da pravite kombinaciju za Hazard-a, mozda i Gervinha, iako je on otisao pre odlaska Joe Cole-a na pozajmicu. Sinclair mozda? Kontam da bi pokidao kod vas, a trebaju vam dva krila, ja ne vidim nijedno dobro u vasoj ekipi, ako izuzmemo Suarez-a koji nije klasicno krilo.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Zar se nije spominjao neko vreme Mertens u vezi sa Liverpulom? Sta bi od toga?

                                Comment

                                Working...
                                X