Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Somi pozdrav i dobrodosao.


    ''There is no man on this planet bigger than Steve Gerrard''. Sta reci osim Najveci! Hat-trick sutra.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Hvala C- Bosh.

      Comment


      • Originally posted by SOMI View Post
        Pozdrav svim navijacima voljenog nam kluba Liverpoola. Novi sam ovde i nadam se da cu se snaci.
        Dobrodosao ortak, za pravi klub navijas. Snacices se, bez brige, tu smo mi ako treba neka pomoc uvek.;)
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Fino nam se poklopise rezultati danas, ako dobijemo Njuku eto nas na 4 boda od LS, bilo bi 2 da nas nisu opljackali protiv Evertona. Must win je sutra, u obzir dolazi bilo kakva pobjeda, moze i gol rukom Suareza u 95. minutu.

          U18 dobili Wolves-e, sa 4-2, strijelci Sinclair 2x, Ojo i Kris Peterson. Ojo je vec presao u U18 selekciju iako ima 15 god, najavljuju ga kao Next big thing, valjalo bi obratiti paznju na njega, danas gol i asistencija. Ceka se jos Armin Hodzic koji ce moci da igra kad napuni 18.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Hvala, ma ko sisa dobrodoslicu za mene vazno je da sutra pobjedimo inace ode sve u pm.

            Comment


            • "I have always said that one day, I want to play in England. I would not exclude Liverpool, even if it would mean a hit against my father who is a die-hard Everton fan." Holtby told Bild.
              Za Marica
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Citam sada na goal.com, da i dalje vazi ona klauzula u Dembinom ugovoru. Bas zbog toga Newcastle zeli da mu ponudi novi ugovor.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Citam sada na goal.com, da i dalje vazi ona klauzula u Dembinom ugovoru. Bas zbog toga Newcastle zeli da mu ponudi novi ugovor.
                  Znaci FM ipak ne laze!
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • @SOMI, dobrodošao navijaš za pravi klub, a za sve nejasnoće i slično tu smo da pripomognemo.

                    Sutra moramo ići na pobjedu sa kojom bi se dobro približili 4. mjestu, još da nije bilo krađe u prošlom kolu... Najveća opasnost naravno dolazi od Dembe, Cissea, te Ben Arfe. Ono što ulijeva nadu jeste činjenica da je Newcastle na Anfieldu zadnji put slavio davne 1994. kada je bilo 0-2, a od tada u 17 mečeva ostvarili smo 15 pobjeda i 2 remija.

                    Spoiler
                    30/12/2011 Liverpool 3 Newcastle United 1
                    01/05/2011 Liverpool 3 Newcastle United 0
                    03/05/2009 Liverpool 3 Newcastle United 0
                    08/03/2008 Liverpool 3 Newcastle United 0
                    20/09/2006 Liverpool 2 Newcastle United 0
                    26/12/2005 Liverpool 2 Newcastle United 0
                    18/12/2004 Liverpool 3 Newcastle United 1
                    14/05/2004 Liverpool 1 Newcastle United 1
                    01/09/2002 Liverpool 2 Newcastle United 2

                    05/03/2002 Liverpool 3 Newcastle United 0
                    04/05/2001 Liverpool 3 Newcastle United 0
                    24/03/2000 Liverpool 2 Newcastle United 1
                    27/12/1998 Liverpool 4 Newcastle United 2
                    19/01/1998 Liverpool 1 Newcastle United 0
                    09/03/1997 Liverpool 4 Newcastle United 3
                    02/04/1996 Liverpool 4 Newcastle United 3
                    18/03/1995 Liverpool 2 Newcastle United 0
                    15/04/1994 Liverpool 0 Newcastle United 2
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Legao bi nam Demba Ba ko budali samar mada bih ja vise volio Huntelara.

                      Comment


                      • [QUOTE=Merlin;886676]@SOMI, dobrodošao navijaš za pravi klub, a za sve nejasnoće i slično tu smo da pripomognemo.

                        Hvala. Znam navijam za Liverpool nekih 10 god ali cini mi se da nikad nije bilo teze biti navijac Liverpoola.

                        Comment


                        • Originally posted by SOMI View Post
                          Legao bi nam Demba Ba ko budali samar mada bih ja vise volio Huntelara.
                          Uf, nemoj Huntelara, covek je kanta, Kerol je korisniji od njega. Demba je za nas taman, ako je za pravu cenu.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Tesko da Kerol moze da bude bolji od bilo koga uglavnom napadac treba da bude prioritet u januaru jos da ugrabimo Isca i Mertensa i puna kapa.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Uf, nemoj Huntelara, covek je kanta, Kerol je korisniji od njega. Demba je za nas taman, ako je za pravu cenu.
                              Au brate sto ga pretera sada..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • RUMOURED LFC team vs Newcastle: Jones; Wisdom, Skrtel, Agger, Enrique (subject to late fitness test); Allen, Sahin, Gerrard; Suso, Suarez, Sterling.
                                -------------Jones--------------
                                -Wisdom-Skrtel-Agger-Enrique---
                                -----Allen---Sahin---Gerrard-----
                                ----Suso---Suarez---Sterling----

                                Sastav za današnji meč. Nema Glena, Enrique ako bude spreman trebao bi početi od 1. minute.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X