Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njukastl bi morali da dobijemo, nadam se ali ne previse...
    Vigan- must win
    Swansea- must win
    Celzi- igrati cvrsto u odbrani, parkirati autobus i probati na kontru nesto
    Tottenham- mislim da ove sezone slabo igraju tako da bi tu trebali da igramo prirodno i vidjeti sta ce se desiti na kraju


    sve vise se spominje dolazak volkota u januaru, sto me raduje naravno... volkot je igracina
    Last edited by bjelaksson[YNWA]; 02-11-12, 10:21.

    Comment


    • Lucas bi mogao biti spreman za oko 3 sedmice što znači da bi mogao biti spreman za utakmicu protiv Tottenhama 28. novembra na WHL-u. Vratio se na treninge posljednjih nekoliko dana te pomalo trči i radi na ojačavanju mišića i izdržljivosti. Rodgersova procjena je da bi mogao zaigrati protiv Tottenhama.

      Što se tiče ispadanja u COC-u i igre u toj utakmici, to treba što prije zaboraviti jer ništa nije vrijedno pomena, a i treba se sada okrenuti Newcastleu. Ono što me je najviše iznenadilo na utakmici sa Swanseaom jeste što ovi igrači koji priliku dobivaju samo u ovim kupovima i Evropa ligi nisu ni pokazali veliku želju za igrom i dokazivanjem, što nije bio slučaj ranije. Da je većina zakazala - jeste, vrijedan pomena je samo Jones koji je odigrao solidnu utakmicu i imao par odličnih intervencija. Tek kada su Suarez i Gerrard ušli malo smo živnuli, no ni to nije bilo dovoljno, a smatram da nije ni bilo potrebe da ulaze u igru.

      I dalje se spominje naše interesovanje za Huntelaara, Dembu, Ericksena, Walcotta. Što se toga tiče ja bih bio zadovoljan jednim napadačem nebitno da li je u pitanju Ba ili Huntelaar, jer smo tu najtanji. Ba bi bio naravno jeftiniji od Huntelaara iako se i on uz dobre pregovore može dovesti za neku solidnu cifru jer mu na ljeto ističe ugovor, pa će vjerovatno htjeti uzeti bilo šta za njega. Ericksen također ima visoku otkupnu klauzulu tako da sumnjam da će od toga išta biti, dok se za Walcotta sve više piše kako bi mogao u Liverpool.

      Reports from @TheAnfieldWrap claim that Raheem Sterling is set to reject the initial rumoured £15k p/w contract offee by Liverpool.

      Ne znam, mlad je još za veći novac mora se malo strpiti, međutim kada jedan Cole može imati £90k mislim da se i Sterlingu od koga imamo mnogo više koristi može dati više novca. Ali ne treba biti pohlepan i proklet, te već sada postavljati neke zahtjeve mora stojati čvrsto na zemlji.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Rahim potpisuje novi ugovor do 31. decembra, postoje tu neke komplikacije, njegov agent takodje pravi probleme ali iz uprave veruju da ce se do kraja godine to resiti. On zeli da ostane kod nas, posebno sad kad je starter.

        Eriksena gledamo neko vreme ali nista od transfera za sada. Svi su odbijeni, Siti je bio najkonkretniji ali on nece jos da ide iz Ajaksa. Volkot je meta za januar i vrlo realan transfer ako ne produzi ugovor a Zaha dodje u Arsenal. Sanse postoje i da Zaha ne predje kod njih.

        Brendan zeli izgleda da se resi Dauninga, Hendersona, Kola i Enrikea kako bi povecao budzet za transfere. Prva trojica nek idu u januaru ako moze, Enrike tek na leto.

        Nadam se da Huntelar nece kod nas. Nije to napadac za velika dela i klub. Jos ima i 29 godina. Demba moze uvek ali samo za normalnu sumu.
        sigpic

        Comment


        • Ako je vjerovati FM-u, Ba ima onu otkupnu klauzulu od 7m funti. Ne znam sta se ceka, za te pare bi bio odlican deal. Raheem zasluzuje i vise od 15k, potpisace novi ugovor sigurno, sto rece Nash agent kenja 100%.

          BR rece da se Lucas vraca na teren za 3 nedelje, ali moguce je i da ranije bude spreman.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Liverpool will try to offload Downing, Enrique, J. Cole, and Hendo. Theo Walcott's on the January wishlist. (via Telegraph)
            Izgleda da je tačno da želi da se riješi navedene četvorice, što je po meni sasvim dobar i logičan potez. Cole već odavno nije onaj stari, niti je uspio nešto značajnije napraviti kod nas + je veliki trošak sa svojom ogromnom i nezasluženom platom. Hendo i Downing isto tako se nisu uspjeli nametnuti Brendanu, a da su loši pokazala je ova zadnja tekma, ako će biti tu samo zbog ovih kup utakmica i slično, ne trebaju nam. Enrique ove sezone nikako da pronađe staru formu, forma mu stalno ide prema dole tako da razumijem što se i on nalazi na izlazu, međutim ja bih ga ostavio jer nam i na poziciji lijevog beka dosta škripi.

            I ja bih više volio Dembu, negoli Huntelaara. Prije svega što je mlađi, a i već provjeren i dokazan igrač u Premiershipu što se za Huntelaara ne može reći, tako da bi mu trebalo vremena da se uklopi u novi sistem igre. Za Dembu se spominje cijena od €8m što je po meni sasvim pristojna i realna cijena. Najrealnije mete za januar trenutno izgledaju Demba i Walcott, a ako Rodgers na raspolaganju bude imao onaj novac već ranije pominjan bit će tu mjesta za još jednog eventualno 2 vrhunska igrača.
            Last edited by Merlin; 02-11-12, 12:23.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Inace, ne treba da brinemo uopste za Rahima. Ja sam mislio da ima ugovor do juna a ustvari ima do 2015. Radi se samo o poboljsanju postojeceg zato sto je starter i produzice ga do 2017. ili 2018. Tu je sve ok. Svi koji treba da produze su to i ucinili, ostao jos Vizdom sa kojim bi to trebalo uskoro rutinski da se resi.
              sigpic

              Comment


              • Logican potez da se pomenuti igraci posalju u PM. Kol je neverovatno smesan, nema ni trunka skilla onog igraca koji je silovao po PL pre par godina, plus ima platu koja gusi budzet, ne u punoj meri, ali tog ugovora kad bi se otarasili bilo bi mnogo vise mesta za neke druge potencijalne mete. Downinga se otarasiti pre svega sto i on ima nekih 80k nedeljno, smesno bre, slican slucaj kao i sa Kolom, a Henda bi mozda ostavio, s tim sto nisam siguran koliko on ima nedeljno, ako je preko 60k, svakako je razumno sto zele da ga se otarase. Mislim, igru pomenute trojice ne zelim i spominjati, pored finansijskog razloga, igra je takodje drugi razlog, ali treba imati kakvu takvu klupu, i pametno razmisliti koga dovesti u januaru. Enrikea ipak ostaviti jer je on jedini levi bek koga imamo i back up je na toj poziciji za naseg prvog desnog beka Glena. Ako se ipak i on proda, onda se slazem sa idejom Nasha da se juri i levi bek.

                Sto se tice mogucih dolazaka, Huntelar od ponudjenih ne dolazi u obzir, dakle ni za dzabe. Demba je ok ako je za 7m, ali i on u poslednje vreme ima tih problema sa kolenima, mada bi bio odlicno resenje da se Suarez odmori jer nema sanse da on izdrzi ovoliki teret na ledjima, prakticno sam nosi Liverpul.
                Volkotu istice ugovor ove sezone, tako da bi dosao za dZ sto bi bilo sjajno, gledajuci sta je pocinio pre neki dan u kupu, iako ja i dalje smatram da nije on nesto specijalan igrac, u trenutnoj situaciji nema boljeg resenja.
                Prica se o tim parama koje ce FSG dati u januaru, bice nekih 30-35m ili mozda vise, ne znam, ako je tacno, Mertensa uzeti pod obavezno, i nadam se da su te price, koje kruze o njemu vezane za transfer u Liverpool, istinite.

                Isto tako ne bi zeleo da iskljucim mogucnost da Llorente dodje ovamo, iako za to postoje gotovo nikakve sanse, opet treba se nadati.
                A kada je Raheem u pitanju, tu ne treba trositi reci, taj mali nece jos dugo, dugo vremena i pomisljati da ode iz Liverpoola.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Inace, ne treba da brinemo uopste za Rahima. Ja sam mislio da ima ugovor do juna a ustvari ima do 2015. Radi se samo o poboljsanju postojeceg zato sto je starter i produzice ga do 2017. ili 2018.
                  Jel to sigurno? Ako je to tacno, onda nema frke, lagano pregovarati dok se ne dodje do sporazuma.

                  Zivo me zanima koliko ce Henry dati para na zimu, nakon one blamaze u avgustu.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by C-Bosh View Post
                    Jel to sigurno? Ako je to tacno, onda nema frke, lagano pregovarati dok se ne dodje do sporazuma.

                    Zivo me zanima koliko ce Henry dati para na zimu, nakon one blamaze u avgustu.
                    Do 2015. Pise na transfermarktu a i kad ukucas "Raheem Sterling contract until 2015" izbaci ti odma gomilu rezultata. Samo jos Andre i to je to.

                    Sumnjam da ce Henri dati neke jace pare i da ce biti mnogo pojacanja. Pukli su izgleda na nekim deonicama + su imali fail sa Kenijem i Komolijem i bacanjem para pa sad stekaju. Jbg, nismo iskoristili priliku kad nisu pitali koliko sta kosta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Znaci samo je doktor Dre ostao od hitnijih, ovo ostalo moze da saceka. Henry mora nesto da radi, nije se dzabe izvinjavao pismom nakon nedovodjenja napadaca, ako ne pljune pare navijaci ce se vrlo brzo okrenuti protiv njega.

                      Sklopljeno je par odlicnih sponzorskih ugovora, nismo u tolikom kurcu sa finansijama. Plus prodaja ovih gore navedenih balvana, bice para.
                      Last edited by The Admiral; 02-11-12, 13:32.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Ovo su neki od boljih igraca kojima istice ugovor iduce godine:Holtby,Huntelaar,Walcott,Sturridge,Llorente ,Moussa Sissoko,Mapou Yanga-Mbiwa,Douglas.

                        Kada bih mogao birati trojicu od njih to bi bili Holtby,Walcott i Mbiwa i mislim da bi to bili odlicni transferi za relativno male pare mada i vecina ovih ostalih igraca bi nam valjala.U januaru ako ne dovedemo 2-3 odlicna igraca mozemo se sigurno pozdraviit sa borbom za TOP 4.Cole i Downing napolje,Hendersona bi ostavio mozda,a Enrique-a bi pustio ako mozemo naci dobrog lijevog beka jer nema ga smisla pustati pa da nam Glen igra cijelu sezonu lijevog beka,a da Robinson bude prva zamjena.Treba nam jedan igrac u odbrani to je jasno,takodjer ja sam vise za krilo nego za napadaca jer Suarez dosta bolje igra kada je napadac nego krilo i tu bih volio vidjeti Mertens-a ili Walcott-a i volio bih vidjeti jos jednog igraca u sredini terena,a kao najbolja opcija mi se cini Holtby,a i citao sam u nekoliko navrata da ga pratimo pa cemo vidjeti sta ce biti.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Douglas stoper Twente-a ili Douglas Costa iz Sahtjora?

                          Comment


                          • Stoper Twente-a.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Moussa Sissoko... Zverina jbena u veznom redu, kad bi njega pokupili nekim cudom, kakav bi posao uradili, ali nazalost pririteti su drugim pozicijama.

                              Ovaj dvojac iz Schalkea nam ne treba, pogotovo ne Huntelar, Wallcot i Sturridge su odavno opcija u januaru, Douglas i Mbiwa su sjajni defanzivci, pogotovo Mbiwa, zver, moze da igra sve u odbrani, kompletan defanzivac, ali nekako smatram da ce ga pokupiti neko od "vecih" klubova...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Moussa Sissoko... Zverina jbena u veznom redu, kad bi njega pokupili nekim cudom, kakav bi posao uradili, ali nazalost pririteti su drugim pozicijama.

                                Ovaj dvojac iz Schalkea nam ne treba, pogotovo ne Huntelar, Wallcot i Sturridge su odavno opcija u januaru, Douglas i Mbiwa su sjajni defanzivci, pogotovo Mbiwa, zver, moze da igra sve u odbrani, kompletan defanzivac, ali nekako smatram da ce ga pokupiti neko od "vecih" klubova...
                                Robbie je bas nedavno rekao da ga planira zadrzati ovog januara i da polaze veliku nadu u njega.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X