Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevjerujem da će Guardiola doći, ipak su to novinari prenapuhali, tome dodati i to da je rekao da će odmoriti godinu dana, a i sasvim sigurno je da ne bi radio za male pare. Rodgers također čini mi se otpada sa liste potencijalnih nasljednika Kennya jer kako je rekao ne želi da ide iz Swansea, ne želi razočarati njihove navijače.

    A ako je istina ovo što kaže @C-Bosh da traže nekoga ko će tu biti nekoliko godina onda sasvim sigurno i Capelo otpada sa te liste. Najizglednije prilike sada za klupu Liverpula imaju AVB i Martinez prema svemu sudeći.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/n...Liverpool-link

      Odakle njega izvukose.

      A evo neka imena od tih 12 koji ce biti pozvani na intervju:Roberto Martinez (obavljeni pregovori),Brendan Rodgers (odbio),Pep Guardiola,Fabio Capello,Rafa Benitez,Jürgen Klopp,Michael Laudrup,André Villas-Boas.Jos cetiri imena nedostaju.

      Od ovih osam 99,9% sam siguran da nista od Pep-a i Klopp-a.Po meni ce to biti Martinez ili AVB.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ayer-of-season

        Kelly najbolji mladi igrac sezone.

        U njega se uzdam da je buduci kapiten
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Liverpool FC View Post
          Djibril Sise bi da se vrati na Enfild #%d* #%d* #%d* #%d*
          1oo % ništa od ovoga. Djibril Cisse nije u formi kakvoj je davno bio dok je igrao na Anfieldu, i stoga nisam optimističan u vezi ovog' transfera

          Comment


          • Uspostavili su kontakt i sa Benitezom, no kako stvari sada stoje najbliži klupi je i dalje AVB. Hulk je rekao kako želi u jaču ligu, a to je odlična stvar, jer vjerujem da bi AVB uspio dovesti Hulka.





            Kako će Liverpul ove godine nastupati u Europa Ligi, evo njegova statistika u tom natjecanju:

            117 utakmica, 64 pobjede, 29 remija, 24 poraza, 192-82 gol razlika.
            1972/1973 Liverpool - Borussia M'gladbach 3-2, (3-0 kući, 0-2 u gostima)
            1975/1976 Liverpool - Club Brugge 4-3, (3-2 kući, 1-1 u gostima)
            2000/2001 Liverpool - Alaves 5-4

            A neki od klubova koji će ove sezone nastupiti u tom takmičenju: Inter, Bilbao, Lazio, Lyon, Tottenham, Stuttgart, Newcastle, Napoli, Leverkusen, PSV, AZ Alkmaar, Atletico Madrid. Biće pravo žestoko.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Originally posted by Merlin View Post
              Uspostavili su kontakt i sa Benitezom, no kako stvari sada stoje najbliži klupi je i dalje AVB. Hulk je rekao kako želi u jaču ligu, a to je odlična stvar, jer vjerujem da bi AVB uspio dovesti Hulka.
              Ma pusti ti sta je on rekao, Porto se tu pita. A uostalom njegova klauzula je enormna suma, tako da cak i da AVB bude trener, nema sanse da ga dovedemo, nemamo mi para za njega.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • http://www1.skysports.com/football/n...down-Liverpool

                Nista od De Boer-a.Steta,mislim da bi on bio dobar izbor.

                http://www1.skysports.com/football/n...ools-exit-talk

                Suarez potvrdio da ostaje.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Ne znam kako je iko od pominjanih bolje resenje od Kenija osim Klopa koji nema sanse da dodje i mozda Beniteza ali ajde, nek im bude.

                  AVB ako bi dosao, sjebao bi i ovu odbranu sto imamo kao sto je i u Celsiju. Sa Karlom primili 15 za sezonu a sa njim 15 za oko 10-ak kola cini mi se.
                  sigpic

                  Comment


                  • 99% sam siguran da ce to biti Martinez,AVB ili Rafa.S tim da Rafa ima najmanje sansi od njih trojice,a sa prvom dvojicom ne bih bio pretjerano zadovoljan mada bolje Martinez nego AVB.Nadam se da ce ove sedmice donijeti odluku da nece odugvlacit sa ovim.
                    Last edited by Joe Cole 10; 21-05-12, 14:13.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Vidim ja da smo mi najebali.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja cenim da bi Martinez bio najbolje resenje... Vec sam obrazlozio zasto, a sad ako naravno ima drugih resenja tipa Kapelo, naravno da sam za njega. Klop nikad nije dolazio u obzir, mislim neko iz medija je to zestoko lupio, a steta za De Boera, radi sjajan posao sa Ajaksom, i ocigledno ne zeli da napusti projekat koji su tamo zapoceli.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Ja cenim da bi Martinez bio najbolje resenje... Vec sam obrazlozio zasto, a sad ako naravno ima drugih resenja tipa Kapelo, naravno da sam za njega. Klop nikad nije dolazio u obzir, mislim neko iz medija je to zestoko lupio, a steta za De Boera, radi sjajan posao sa Ajaksom, i ocigledno ne zeli da napusti projekat koji su tamo zapoceli.
                          E buraz ne secam se sta si rekao za njega a mrzi me da vrtim pa napisi opet ako mozes zasto. Zanima me tvoje misljenje, kao i misljenje ostalih.

                          Ima dobre odluke u Viganu i umeo je da potrefi sa izmenama, a ovom promenom na 3-4-3 i to jos u engleskom fudbalu ima plus kod mene. Samo nama treba neko proveren trenutno, to je poenta. Mada bolje resenje od AVB-a po mom misljenju. A ovo mi se mnogo dopalo, video covek da ne ide i resio da izmeni sve i doneo rezultat.
                          sigpic

                          Comment


                          • Martinez je tipa Pellegrini, za male klubove.

                            Wigan je na pocetku ove sezone igrao katastrofalno, a tako igraju od kada je Martinez trener, tek se pred kraj nekako izvlace. Mislim, nista da im se oduzme, ostali su zasluzeno u ligi, igrali ekstra, ali opet, veliki klub je nesto sasvim drugo. Pitanje je kako ce se snaci kada se ocekuju dobri rezultati od njega..Verovatno vam je Rafa najbolji od navedenih.
                            Last edited by D-Wade; 21-05-12, 14:55.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              E buraz ne secam se sta si rekao za njega a mrzi me da vrtim pa napisi opet ako mozes zasto. Zanima me tvoje misljenje, kao i misljenje ostalih.

                              Ima dobre odluke u Viganu i umeo je da potrefi sa izmenama, a ovom promenom na 3-4-3 i to jos u engleskom fudbalu ima plus kod mene. Samo nama treba neko proveren trenutno, to je poenta. Mada bolje resenje od AVB-a po mom misljenju. A ovo mi se mnogo dopalo, video covek da ne ide i resio da izmeni sve i doneo rezultat.
                              Mrzi i mene jbg....

                              Pa pazi, veoma je dobar takticar, i sjajan skaut, i ima odredjeno iskustvo, ali sam i pomenuo pre da je pitanje moze li da izdrzi pritisak, to mu moze biti jedina mana, inace on znanje poseduje. Ionako ce navijaci ocekivati cudo, ko god da je menadzer, treba se izboriti sa tim pritiskom.

                              Wada, Wigan je raspad tim, Martinez svake godine gubi kljucne igrace, i opet ostaje u ligi sa smesnim budzetom. I evo opet ce da bude isto ove sezone, gde Moses ide 100%.. Kao sto je Nash pomenuo, covek u sred sezone menja koncept igre i formaciju na 3-4-3 i rezultat je da od 27 mogucih bodova uzeo 21 i to protiv kakvih timova. Da nie bilo Martineza, Wigan bi odavno bio u Championshipu, odavno...
                              Last edited by Freshman; 21-05-12, 15:01.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ne kazem da je los, samo je drugacije voditi tim koji se bori za opstanak i tim koji hoce da igra LS i da se bori za titulu. Kenny je imao popust kod navijaca, jer je legenda kluba, a od narednog ce se ocekivati odmah dobri rezultati.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X