Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ljudi gde sto to gledali ja nisam u toku za mladje ne znam sta se desavalo i odakle sa ajaxom liga sampiona za mladje ili??
    Liverpool YNWA <3
    Zabavni portal Blejara http://blejara.org

    Comment


    • Originally posted by Anfield Road <3 View Post
      ljudi gde sto to gledali ja nisam u toku za mladje ne znam sta se desavalo i odakle sa ajaxom liga sampiona za mladje ili??
      Okacio je Bosh dole stream, to je Next-Gen liga sampiona za U19 ekipe, nazalost rasturili su nas 6-0, a ni mi nismo imali srece... Jbg Ajaks je izbacio i Barsu, tako da se ovo moglo ocekivati..
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment




      • 15.03.1892 - 15.03.2012.

        Sretan 120. rođendan našem voljenom klubu! You'll Never Walk Alone!
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • e pa neka nam je sa srecom <3 pa da za rodjendan gazda otvori dzep i kao poklon nam kupi ili cavania ili lavezzia posto sada ni oni ne igraju ligu sampiona bic na prodaju na leto sigurno
          Liverpool YNWA <3
          Zabavni portal Blejara http://blejara.org

          Comment


          • Sretan rodjendan vam! Nadam se da cete se vec sljedece sezone popraviti u mnogim segmentima i da se onda vrati ona stara zar, Liverpool vs United za titulu, nikakav City, niti bilo ko drugi

            Comment


            • @fanta taman tako da se vrati stara borba za titulu ova je nekako izvestacena ali postovanje za city ali sve je to prenabudzeno parama pa mi nekako vestacko
              Liverpool YNWA <3
              Zabavni portal Blejara http://blejara.org

              Comment


              • Nesto razmisljam Liverpul je kao Zvezda. Svaki poraz je veeeeeeeeeliko razocaranje,a svaka dobar partija sreca da nema vece.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Nek nam je sa srecom i 120. rodjendan,dace bog da se vratimo tamo gdje i pripadamo,a to je vrh PL,i svjetskog fudbala.Ovi navijaci to zasluzuju,kada na utakmicu jednog U19 tima budu prepune tribine,onda znas da LFC ima najposvecenije navijace,bas smo Nash i ja sinoc komentarisali,cak su pustili YNWA na pocetku meca,vjerovatno su momci imali ogromnu tremu,pa su zato i onako porazeni sinoc.Utakmici je prisustvovalo 7000 ljudi,a bilo bi ih znatno vise da se igralo na Enfildu,kao sto je trebalo.




                  Last edited by The Admiral; 15-03-12, 11:15.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Nista od rodjendana ipak.
                    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-not-quite-yet
                    Last edited by Liverpool FC; 15-03-12, 11:26.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • 120 predivnih godina. Daleko najposebniji tim na svetu sa svojim duhom, tradicijom, navijacima, specificnim profilima igraca i mecevima koji se pamte ceo zivot. YNWA!
                      sigpic

                      Comment


                      • Mozda nam oficijalno nije rodjendan danas, ali 15. mart je takodje bitan datum za Liverpul, jer smo se tada nezvanicno odvojili od Evertona, kluba koji danas znamo, a 3. juna je klub zvanicno stvoren... 120 divnih i velikih godina, velika tradicija, navijaci, ogroman duh, to je taj klub koji sam zavoleo, jos i prvi put kad sam cuo ime Liverpool... Nadam se da cemo se vratiti vrhu kojem pripadamo, i da ce klub od sad krenuti na bolje... YNWA
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Inace, hteo sam da kazem ovo jos ranije ali zaboravih. Bez obzira na to sto je Tatica izbusio Everton, nije on toliko izdominirao terenom vec je bila timska pobeda, svi su dali svoj doprinos i to me izuzetno raduje, tako treba da igramo. Nije se dugo nekih 20+ ljudi ovoliko trudilo u crvenom dresu.

                          Interesantan podatak:

                          Liverpool's last 6 games without Andy Carroll starting: 1W, 2D, 3L.
                          Last 6 games with Andy Carroll starting: 4W, 2D, 0L
                          Keni navodno bio juce na SB da gleda Lavecija i Kavanija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Inace, hteo sam da kazem ovo jos ranije ali zaboravih. Bez obzira na to sto je Tatica izbusio Everton, nije on toliko izdominirao terenom vec je bila timska pobeda, svi su dali svoj doprinos i to me izuzetno raduje, tako treba da igramo. Nije se dugo nekih 20+ ljudi ovoliko trudilo u crvenom dresu.

                            Interesantan podatak:



                            Keni navodno bio juce na SB da gleda Lavecija i Kavanija.
                            To je to,nema Adama i Kuyt-a koji nam nenormalno usporavaju akcije i igru,jednostavno Adam nije za pass and move igru,jer je uzasno spor i trom,zaista se nadam da je Keni ukapirao to i da ce Adam zacementirati mjesto na klupi.Odusevljava me kretnja Suareza,svugdje ga ima,dribla,asistira,ucestvuje u kreaciji,kupio me je nesebicnoscu u utorak kada je namjestio kapitenu 3. gol.Kod Kerola se vidi napredak,konacno su on i Suarez djelovali kao pravi tandem,trudi se dosta,odlicno saradjuje sa Dzerardom,jos samo fale golovi(samo ).

                            Kakav sastav ocekujete za vikend protiv Stoke-a?Mozda Keni odmori Dzerarda,ali to bi nazalost znacilo da Adam ulazi u prvih 11.Izgleda da Glendza nece biti spreman jer je na twitter-u objavio da ce biti odsutan ''few weeks'' ali gledajuci Kelija,Glendza bi ozbiljno mogao da se zapita za mjesto u prvih 11 Zivim za dan kada ce Keni da stavi Kelly-a na stopera.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Protiv Stouka ovako treba izaci:

                              Reina - Keli, Koates, Skrtel, Enrike - Spiring, Selvi, Henderson - Dauning, Belami - Suarez.

                              Ne Endi iz prostog razloga sto nam protiv Stouka treba brzina i stvaranje viska jer im je odbrana na 16 a sredina na 20 metara. Mada smo u CC na Britaniji pokidali i sa njim i mogli da im damo dosta golova ali voleo bih da ne pocne jer su onda mnogo vece sanse da pocne protiv QPR gde nam je itekako potreban jer na 3 meca koja su poceli on, Suarez i Dzerard smo uvalili 11 golova. Moze da udje ako zatreba, kao i Dzerard ali trebalo bi ga ostaviti na klupi i sacuvati za QPR. A mislim da ce ipak poceti i on i Kerol, da nece biti velikih promena u postavi posle ove pobede. Mozda Sebu da sansu i mozda Adama opet stavi ali valjda je video da smo bolji bez Adama i da brze igramo cak i sa Spiringom. Mada nije ni Adam tako los igrac i prvi deo sezone je bio odlican ali kako vreme odmice ispada da je najlosije pojacanje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja bih ipak stavio Andy-a,treba neko u spicu da odvlaci jednog defanzivca,kako bi Suarez imao vise prostora da uradi nesto vise,ne bih bas volio da vidim Luisa kako se muci sa defanzivcima Stouka,ovako staviti Andy-a da se bije sa Shawcross-om i kompanijom,a Suarez odmah iza njega,kao second striker.
                                Adam ocigledno pada u drugom dijelu sezone,bas tako je bilo i u Blackpool-u prosle sezone kada nije mogao da se sastavi.On ne moze da igra u 2-man sredini koju forsira Kenny.
                                Dobar sastav Nash,samo ne znam da li je Bellars spreman,jer protiv Evertona nije bio ni na klupi,red bi bio da vidimo Shelvey-a konacno od prvog minuta.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X