Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako mi je žao King Kennya, ali kako je tako je. Nadam se da ćemo u budućnosti dovest' jednog dobrog trenera koji će nas malo pogurati i vratiti na stare staze slave. Ima mnogo trenera na meti, jedan od njih je Martinez (Wigan) kojeg je C-Bosh napisao u komentaru. Pa ne znam baš bi li on dobro vodio Liv' pool i zato nisam 100 % siguran za njegovo dovođenje, ali ostaje nam da se nadamo dobrom treneru ;)

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Kapelo i borba za titulu!
      Koliko sam ja cuo, covek ce da se povuce iz fudbala...;) To je i hteo posle EP, ali ga ovi oterase.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sad treba birati pametno,mislim da bi Liverpul trebao da rasiri vidike sto se tice trenera.

        Comment


        • Prica se da bi i Steve Clarke mogao napustiti mjesto pomocnog trenera zato jer je Kenny dobio otkaz.

          Ne svidja mi se nimalo sto mjenjamo trenere kao gace,ovo ce nam biti treci trener u posljednje dvije godine.

          Moguci treneri:

          http://www.thisisanfield.com/2012/05...-5-candidates/







          YNWA KENNY!
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Od svih ovih,jedino Klopp mi se cini kao dobro resenje.

            Comment


            • Samo sto su sanse da dodje Klopp 1%.Mene je strah da su Amerikanci zapikali AVB.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Sanse da Klop dodje su 0,000001%... Zasto kad covek ima onoliko uspeha sa Dortmundom, i gde ce igrati LS. Ne znam uopste ko ga je stavio na onu listu, jer je to nemoguce...
                Sto se tice AVB, svi zaboravljaju sta je on uradio sa Portom, i da je prelazak u Celsi bio velika greska. Ja cenim da je on perspekivan trener i da poseduje znanje, ali cinjenica je da nama u ovom trenutku potreban dokazan trener sa znanjem.

                Znam da je ludost, ali sta mislite o "Ludaku" Bielsi ???
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Stewart Downing invincible.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Sanse da Klop dodje su 0,000001%... Zasto kad covek ima onoliko uspeha sa Dortmundom, i gde ce igrati LS. Ne znam uopste ko ga je stavio na onu listu, jer je to nemoguce...
                    Sto se tice AVB, svi zaboravljaju sta je on uradio sa Portom, i da je prelazak u Celsi bio velika greska. Ja cenim da je on perspekivan trener i da poseduje znanje, ali cinjenica je da nama u ovom trenutku potreban dokazan trener sa znanjem.

                    Znam da je ludost, ali sta mislite o "Ludaku" Bielsi ???
                    Mislim da nema nikakve sanse da dodje ali fenomenalan trener,legao bi nam ko budali samar.Mada ja mislim da necemo uhvatiti neko zvucno ime za trenera.

                    Ovi vlasnici su bolji od proslih ali nemam dobro misljenje o njima.Izgleda da njih bejzbol zanima a Liverpool-a se sjete sa vremena na vrijeme,a mislim da su mogli bolje ponasati prema King-u.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Bielsa bi bio najbolje resenje za Liverpool. Bolje on nego Rafa, mislim da ne se ne treba vracati u proslost. Od ostalih pomenutih, Martinez je gotivan trener, ali sa njim ne bi bio instant uspeh, njemu bi bilo potrebno par godina da uspostavi svoje ideje, a Liverpool nema toliko vremena. Rodgers i Lambert su isto solidne opcije, ali opet slicna prica, da li imaju pobednicki mentalitet za Liverpool, koga bi oni doveli i slicna pitanja. Liverpoolu je za brzo izvlacenje iz krize potreban avanturista, koji ne mari za pritisak te pozicije, takav tip je Bielsa.
                      AVB-u mislim da nece u skorije vreme prici nijedan tim iz PL, u svakom slucaju, i dalje ne znam kako je imao onakvu sezonu sa Portom, s obzirom da u Chelsea-ju nijednu dobru stvar nije uradio. Klopp? Ne znam zasto je on uopste pomenut... Dobro nisu Fergusona stavili medju kandidate...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                        Sanse da Klop dodje su 0,000001%... Zasto kad covek ima onoliko uspeha sa Dortmundom, i gde ce igrati LS. Ne znam uopste ko ga je stavio na onu listu, jer je to nemoguce...
                        Sto se tice AVB, svi zaboravljaju sta je on uradio sa Portom, i da je prelazak u Celsi bio velika greska. Ja cenim da je on perspekivan trener i da poseduje znanje, ali cinjenica je da nama u ovom trenutku potreban dokazan trener sa znanjem.

                        Znam da je ludost, ali sta mislite o "Ludaku" Bielsi ???
                        Volio bih da vidim Bielsu na klupi LFC-a, ali sanse za njegov dolazak su iste kao i sanse za dolazak Kloppa, znaci nikakve. Izjavio je da ne zeli da ide sa Spanskog govornog podrucja, covjek ne zeli da pod stare dane uci strane jezike, zbog toga je odbio Inter proslo ljeto

                        AVB ne dolazi u obzir...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Ne znam, ali izgleda da je najrealnije resenje Rafa, a on bukvalno jedva ceka da dodje... Ionako nema boljih resenja, Krle pomenuo Kapela, ne znam jel on realan, reko covek da se povlaci, e sad...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • http://www.skybet.com/football/manager-specials
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                              Znam da je ludost, ali sta mislite o "Ludaku" Bielsi ???
                              Daleko najbolje resenje ako dodje sto se mene tice.

                              Poenta je da je King napravio dobru osnovu, sa Klarkom i Kinom uspostavio odlicnu odbranu i hemiju u timu, nijedan tim u PL ovo nema, potpisujem, jedino Celsi tu moze da parira. A znamo svi da su u prvom planu za leto bili Mata, Jang, Hazard samo je to tada bilo nemoguce, nazalost i sada je. Ok, preplatio je ova britanska pojacanja. Prvo Kerola, samo ko ne zeli ovakvog Kerola u poslednje vreme. Za tih 30+90 minuta je jedan Dzon Teri pored njega izgledao kao Nemanja Rnic. Nisam ni ja verovao da je sposoban za tako nesto ali i to je njegova zasluga, neko bi ga u januaru zavalio za sitne pare samo da ga ne gleda vise. Da ne pominjem da je imao problema sa povredom i to ozbiljnih cim je dosao, posle los period koji dodje svakom + mu kao gol igracu cele sezone nisu namestili mnogo sansi. Za Hendersona ih i ne krivim toliko, s obzirom na sezonu koju je imao u Sanderlendu, ja kad god sam ih gledao prosle godine a gledao sam ih dosta s obzirom na fudbal koji su igrali, on je odlicno igrao. On nije netalentovani Englez, nego bezmudi Englez ali tesko da ce biti nesto od njega, no mlad je pa je transfer bio koliko-toliko realan s obzirom na mogucnosti. Greska je sto ga je forsirao po strani. Carli ono sto je odigrao prosle sezone je maestralno, svi smo bili da dodje, s tim da ne igra prvu i ne verujem da bi igrao sledece sezone jer bi sigurno doslo jos pojacanja. Dauning je daleko najveci problem tima i daleko najveca greska. Bilo je i taktickih gresaka, gresaka sa izmenama. Bilo je i previse baksuzluka, nedosudjenih penala, stativa, precki, poneki ponisten gol. Jedna jedina losa sezona u Liverpulu, sto igracka, sto trenerska. Pored te ima jos onu u Njukastlu kad je posle 2. mesta napravio lose stvari. Samo to ne menja cinjenicu da je toliko toga osvojio kao igrac, kasnije kao trener sa nama + PL sa Blekburnom sto niko nije u Engleskom fudbalu i retko gde uopste, jer kad imas 4.-5. igracki najjaci tim u ligi, najteze je osvojiti prvenstvo zbog najveceg broja utakmica i potrebni su kontinuitet i rotacija. Ako neko ima kredita to je on a zna covek kako se osvaja, evo i sad je ovaj Karling uzeo, FA isto moglo da udje u produzetke i onaj gol zauvek ostaje misterija. Uostalom, dosao je kad je bilo daleko najteze u klubu, bili smo 12. na tabeli i igrali smo ostrvski fudbal na duge lopte, a kako smo kasnije zavrsili sezonu.. Nadam se da ce doci pravi covek, samo se nekako bojim da cemo se opet na nekoj losoj polusezoni setiti legende i moliti se da spase klub. Malo vise srece da je imao, sve bi bilo drugacije. Jeste, na srecu se ne treba oslanjati ali sve te utakmice na Enfildu gde smo osim jedne ili dve svaki put nadigrali, neretko i ubili protivnika a zavrsili nereseno ili izgubili su uz malo srece lako mogle da se zavrse pobedama. Igrali smo dobar fudbal u vecem delu sezone. Bio je ogroman pritisak, sto ne znaci da ga se ne bi resili kroz godine. Da ne pominjem da je ubacivao mlade igrace i davao im sansu, akademija je zazivela posle 100 godina. A evo gde smo omanuli:

                              Sanderlend 1:1, dosta sansi, ponisten regularan gol Kerolu, promasen penal oni imali 2 sanse, mada smo podbacili u drugom poluvremenu.
                              Stouk(u gostima) 0:1, 3 nedosudjena penala(svakom je tako kad dodje tamo), ziceri Hendersona, Adama i Suareza, mi bolji ceo mec, nepostojeci penal za njih kojim su odneli 3 boda.
                              Junajted 1:1, losa predstava od strane oba tima ali mnogo vise sansi za nas, De Hea ih spasio
                              Norvic 1:1, secamo se svi dobro sta je sve tada promaseno i sta je Rudi uhvatio
                              Svonsi 0:0, Kerolov zicer pre svega, sanse Dzonsona, Suareza i Stjuarta, zasluzili bar minimalac
                              Siti 1:1, ubili smo ih ko sto niko nije, Hart ih spasio
                              Fulam(u gostima) 0:1, ponisten cist gol Suarezu, nepostojeci crveni Spiringu, 3-4 zicera.
                              Vigan(u gostima) 0:0, promasen penal Adama, ziceri Dzonsona i Dirka, jos 4-5 dobrih sansi
                              Blekburn 1:1, jebeni drugi golman Mark Ban sve pohvatao, autogol Adama sto je bio jedan od njihova dva suta na gol, zicera je bilo skoro ko protiv Norvica, ubili ih u pojam.
                              Stouk 0:0, Keni kriv ali i pored toga 2 penala za nas, 2-3 zicera, minimalac bih rekao da smo zasluzili, mada ovaj mec i ne upada toliko u oci.
                              Totenhem 0:0, nevera sta promasise Kerol i Suarez, nikakva utakmica, mi nesto bolji, oni imali 1 sansu kad je Bejl izasao na Reinu i to je to.
                              Arsenal 1:2, ubijali smo ih 80 minuta i sve promasili, iz 2-3 sanse su dali 2 gola.
                              QPR(u gostima) 2:3, ono ni sam ne znam kako su okrenuli, isto smo promasili mnogo toga, imali 2:0.
                              Aston Vila 1:1, gol iz jedne sanse, mi promasili sve po obicaju.
                              WBA 0:1, nesto slicno kao protiv Norvica, samo nismo dali ni taj jedan a primili glup gol po obicaju.

                              Evo tu saberite sve te bodove i sta je moglo da ispadne, ono gde smo izgubili ili igrali nereseno a da nismo zasluzili naravno nisam racunao. Pa da smo pola bodova od ovoga uzeli gde bismo bili.

                              Valjda ce dobro da se zavrsi a Kralj je Kralj i posle ovoga. Jednom SAF-u je trebalo 7 godina da uradi nesto sa Junajtedom i to u ono vreme kad je bilo mnogo lakse sastaviti tim i kada igraci nisu kalkulisali kolika je plata, oce li igrati LS i ostale gluposti danasnjeg kapitalistickog fudbala. Mislim da je trebao da ostane bar jos godinu dana, ovako nista, idemo dalje. Nadam se da ce se ispostaviti kao dobar potez.
                              sigpic

                              Comment




                              • Luis Suarez
                                KENNY thank you very much for all your help and things I learned from you during 1 year and a half! A big hug and good luck!!

                                Izgleda da su Martinez i AVB najblizi klupi Liverpool-a,iskreno nisam ni za jednog ali kad bih morao birati prije bi to Martinez bio.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X