Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Armin Hodžić ponovo bio strijelac u pobjedi protiv Burya od 8:4. Ovo je odlično što se sve više uklapa u ovu ekipu, izgleda da mu je bilo potrebno samo da probije led.

    A izgleda da večeras neće nastupiti Gerrard, Henderson, Kelly, Carroll, Downing i Borini jer će se oni ekipi pridružiti u ponedjeljak. Nikako da dočekamo da vidimo ovog Borinija na djelu.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • 16.26 BST The Daily Mail is suggesting Charlie Adam could be offered to Fulham as part of Liverpool’s bid to sign Clint Dempsey.
      Iskreno ja pojma nemam sto ce mu Demsey,jedan solidan igrac upravo za osrednju ekipu kao sto je Fulham,nista vise od toga...ali ako vec hoce da ga dovede toliko, iskoristio bi i ja da se rijesim jednog od igraca iz veze jer ih Liverpool ima bas puno,e sad je li taj neko ko treba otici bas Adam,ne znam
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Alen ako dodje, bice najverovatnije 10-11 miliona.

        Dempsi je smesan i ne treba nam, nema on sta da trazi ovde.

        Sterling zasluzuje prvi tim i da ulazi s klupe, sposobni su za to i on i Suso, najmanje za to.
        sigpic

        Comment


        • Adam + 3 milke za Dempsija ... Iskusan je, valja ce nam za kupove i tako to

          Comment


          • Lucas ostavio utisak na Rodzersa.

            http://www.liverpoolfc.com/news/late...medium=twitter
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Pff, pogledas Adam ove sezone 7 asistencija, a bio je u drugom delu toliko ocajan da ocajni ne moze da bude. Kako je prekide izvodio u Blekpulu, ovde nije mogao gore, dakle totalni prosek od igraca. Ali resiti ga se i dovesti jos jednog takvog, pa ne znam koliko je to dobro, osim ako Brendan dovodi coveka strikno na klupu.
              Jol je vec ove sezone dvaput izjavljivao da je on brlo bitan sraf u igri Fulama za narednu sezonu i ja se uzdam i nadam da ce tako i ostati.

              Posle jucerasnje tekme, shvatio sam da je Alen izuzetan igrac, koliko ima samopouzdanja, zna sta hoce sa loptom u svakom trenutku, izuzetno nadaren tehnicki, i treba nam jedan takav u vezi pod hitno.

              I ja sam ocekivao barem Sterlinga na klupi, ako Brendan kaze da nije spreman, jebi ga onda, nek ga posalje na pozajmicu, ali u tim gde ce imati garantovano mesto u prvih 11.

              Ja i dalje ocekujem neko dobro krilo da dodje. A sto se tice Lukasa, prosto haoticna povreda u onoj kup utakmici, vrlo mi je drago sto je odusevio Brendana, bez njega u 11 ne treba ni pocinjati sezonu, eto koliko je on bitan igrac za LFC postao.;)
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Liverpool XI: Jones; Wisdom Carra Sama Enrique; Spearing Adam Aquilani; Ibe Pacheco Eccleston.
                Interesantan tim.

                Totalno zaboravismo na Paceka a vrlo lako bi mogao da legne u Brendanov sistem.

                EDIT:

                Gulacsi, Flanagan, Skrtel, Wilson, Robinson, Adorjan, Shelvey, Suso, Cole, Sterling, Morgan.
                Jos interesantniji drugi tim.
                Last edited by Casiraghi; 21-07-12, 20:11.
                sigpic

                Comment


                • Liverpool: Jones, Enrique, Sama, Carragher, Wisdom, Spearing, Aquilani, Adam, Ibe, Eccleston, Pacheco.

                  Second-half team: Gulacsi, Flanagan, Skrtel, Wilson, Robinson, Adorjan, Shelvey, Suso, Cole, Sterling, Morgan.

                  Subs: Lucas, Smith, Ward, McLaughlin.
                  ....
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Bice ovo jako zanimljivo! Rezultat nije bitan,koliko igra. Cujem da ce Toronto ici "all out to win".
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Ovo stvarno dobro izgleda nakon prvih 45 minuta. Već se vidi da su dobro upili tu Rodgersovu filozofiju. Ovako fina igra sa ovakvim timom gdje ima igrača koji prvi puta nastupaju me pravo iznenadila. Uz to kakav posjed lopte smo imali čini mi se 75%-25% u korist Liverpool-a što nije mala stvar. Jedino završnica malo slabija, čini mi se baš kao da nema ko da zabije, no sad će izmjene pa se valjda i to popravi. Uglavnom, dobra igra za sada, još kada se uzme u obzir da su igračima noge još uvijek teške od priprema.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Dosta dosadna utakmica, Posjed lopte je na nasoj strani ali to su uglavnom dodavanja izmedju stopera i bekova. Sad ce druga postava pa da vidimo sta mogu Suso, Sterling, Morgan i kompanija
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Suso i Shelvey odlicni, a evo i Raheem pocini dar mar.

                          I btw, komentator je, pa ne znam...Stirling dominira.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Sterling doktor, sve je on odradio kod gola, ali kako je samo Robinson katastrofalan veceras.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Sterlingov gol u svakom slučaju, sa kojom lakoćom izbaci odbranu Toronta. I Morgan je odradio dobar dio posla, u stilu Inzaghia ga zabi. Ovakav napadač nam je trebao, da ovako zabija, naš novi Fowler nadam se.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • A Dzo Kol pogodi kamermana.. Kakav je ovaj Sterling potencijal, samo mu treba dati da igra..

                                Comment

                                Working...
                                X